0 oy
328 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar inanın daha ne yapicam bilmiyorum ya .. Eşimin ailesi ben cagirmayana kadar gelmiyorlar. Eşim her haftasonu bana annemi babami ara kahvaltıya çağır yemeğe çağır diyor arıyorum çağırıyorum ısrar ediyorum gelmiyorlar işimiz var diyorlar başka zaman geliriz diyorlar. Kapatıyorum eşim bana diyor ki ben söylemeyene kadar sen çağırmıyorsun bazi şeyleri de kendin akıl et diyor. Daha ne yapicam ya dedim ariyorum israr ediyorum yalvariyorum yine de gelmiyorlar ne yapabilirim dedim. Kavga ettik sesler yükseldi. Dün kayinpederim dişlerini çektirmiş dün akşam gidecektik misafir vardi dunden beri 4 kere aradim gelin çorba yapayım için beraber yemek yiyelim diye yok diyorlar. Eşimde dedi ki sen çorbayı yap oraya gidelim diye hatta tekrar ara de ki yemek yapmayin ben çorba yapıp getirecem de dedi. Bende dedim ben arayamam kaç oldu aradığım yok diyorlar aramaya gerek yok dedim corbamizi alıp gideriz dedim sinirlendi gidip gelmiyosun yapmiyosun etmiyosun diyr çıktı gitti tavir yaptım hiç oralı olmadım sonradan mesaj attım ne benim ailem için ne de kendi ailen için evime huzursuzluk koyma bundan sonra da kimseyi çağırmam haberin olsun evime gelen misafirin başım gözüm üstünde yeri var sanki geldiklerinde hizmette saygıda kusur mu ediyorum hâlâ da beni kötü biliyosun dedim

13 Cevaplar

0 oy
(5,027 puan) tarafından
Canına susamış herhalde daha ne yapmanı bekliyor tamam işte üstüne düşeni yapmışsın 

Kaynanana desen böyle böyle lütfen sorun çıkıyor oğluna sen söyle yapmasın böyle diye olmaz mı ki 
(1,618 puan) tarafından
Canına susamış kavga istiyor
Kaynanama söylesem sevinir inadına daha çok öyle yapar
(5,027 puan) tarafından
O zaman kaynanan bu kadar çok dolduruyo senin üzerine salıyo çünkü elinden geleni yapmışsın daha fazla ne bekliyorlar Allah yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
(4,206 puan) tarafından
Yanlış anlama ama eşin bile olsa bu kadar yüz verme bence evime gelmiyenede yalvaricak deilim gelen buyursun gelsin ha çağırırım agirlarim o başka mesele ama bu kadar şeyin üstüne eşin daha sende kusur bulduysa hic birşeyi haketmiyor bence kusura bakmasın
0 oy
(876 puan) tarafından
Anasına babasına merakliysa gidip onlarla yasasin
(1,618 puan) tarafından
Bi anlatamadim gitti
0 oy
(90 puan) tarafından
Her hafta sonu mu. Bu adamın ailece vakit gecirmesine garezi mi var. Evlendi diye ailesine sırt dönemez ama onun artık ilk ailesi sensin(varsada çocuklarınız) bogarim öyle adamı. Her haftasonu kimseyi çekemem bazen eşimle olmak isterim bune böyle. Çorba yap götürelim diyecek kadar noldu yaa. Ana kuzusu anasının sütünden ayrılmamış daha. Böyle adamları bir kaşık suda bogasim geliyor. 
(1,618 puan) tarafından
Bende bogacam az kaldi
0 oy
(8,314 puan) tarafından
Çok istiyorsa gitsin ailesiyle yaşasın ayrıca hata sende ne diye arayıp üstüne düşüyorsun Bi kere yok demişler zaten daha hicbi kuvvet beni aratamaz eşimde çok merakliysa kapı orda cikar gider 
0 oy
(774 puan) tarafından
Oldu olacak bide davetiye bastırın... Kimseyi evime yalvar yakara çağırmam o ne öyle be gelmek isteyene kapım her daim açıktır 
(1,618 puan) tarafından
Başım ağrıdı ya neyle uğraşıyorum of off
0 oy
(17,283 puan) tarafından
Anladık annesini babasını çok seviyor düşünüyorda evdekide insan köle değil orayı bi ayıramamışmı bu ne götlerini kaldırcam bnane ya ayyy benim koca böyle olsa üff ne gebertirdim abisi aynı böyle ama 
(1,618 puan) tarafından
Gebertme aşamasındayım şuanda
(17,283 puan) tarafından
Bence tepkini belli et ya
0 oy
(3,209 puan) tarafından

Benim kaynanam zırt pırt eşini ara nerdesin de ne yapıyorsun de nereye gitdin de diye israr yapıyor. Eskiden bende arardım herdedikce. Eşim bıkardı.

Artık kaynanam diyomu. O tarafa gidib gelib aradım açmadı,aradım kapattı diyorum. Eşimde he aradı açmadım meşguldum diyor:D

0 oy
(14 puan) tarafından
ulaaa bende cat kapı ikidebir geliyolar diye nefret ettim eşimede dedim şu ananı uyar kafasına estigi zaman gelmesin diye kusura bakmasınlar anasını babasını cok seven orda kalsn oneymiş öyle bir günde boşarım oyle kocayı
(1,618 puan) tarafından
Her iki davranış da hatalı. Ne Cat kapı ikidebir gelsinler ne de bu kadar yalvartsinlar. Bunların gelmeme sebebi tavır aliyorlar çocuklarına. Çocukları vicdan yapsın diye böyle yapiyolar. Bir tür psikolojik baski
(14 puan) tarafından
Canım evet herşeyin adabı var ne bu kadar aile düşkünü olunur nede kafasına estiği zaman gelinir cekirdek aile olmak lazım en başta anne babada olsa dışta bırakmak lazım psikolojik baskı uyguluycak bisey yok hasta oldularda sizmi bakmadınız ihtiyacları olduda sizmi gitmediniz? herkes tabiki evlenicek yuvasını kurucak esiyle cocuguyla ilgilenicek bunu anlamayada kafa lazım
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Gelmek isteyen gelir gelmeyenin keyfi bilir valla arama boşver 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Vallaha bana ara dese sürekli senin emirerin yok ara geliyorsa gelsinler derim hele arayacağım sen gibi gelmeyecekler bende yalvarcam sesümin teline kurban ederim defolsun anası babasıyla yaşasın 
0 oy
(718 puan) tarafından
Ayni dertten bende de var ayni binadsyz surekli cagiririm yine de yaranamam ya bunaldm
0 oy
tarafından
Ben hayatta cagirmam, gelen davetle gelecekse uzak olsun 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 206 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,740 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 167 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Eminebbk (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 436 göst.