0 oy
1,247 göst.
Aile kategorisinde (174 puan) tarafından

Kizlar akşam alabildim testleri bı tanesini yaptım yarında yapcam galiba bu hamilelik mi sizce

image

28 Cevaplar

+1 oy
(13,825 puan) tarafından
Ben göremedim hayırlısı eşin istemiyormu
(174 puan) tarafından
Teşekkür ederim amin
-Reklam-
+1 oy
(42 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Görmemek için kör olmak lazım baya baya görünüyor yani. Benim bundan da silikti telefon flaşıyla falan zor görmüştüm şimdi 6 aylık yanımda uyuyor paşam :) hislerini de anlıyorum ben de çok sevinememiştim plansız bi gebelikti ama iyi ki olmuş hayatımda yaptığım en güzel şey kesinlikle :) 
(174 puan) tarafından
Ne güzel teşekkürler hayırlısı olsun pişman olacagimi düşünmüyorum Allah aratmasın aramak daha kotu inşallah vardır sabah bir daha yapcam seninki de böyle miydi yani benimki pembe değil sanki
(42 puan) tarafından
İlk yaptığım bundan çok daha silikti hatta ben çıkmadı diye çöpe atacaktım sonradan fark ettim ertesi gün yaptığım bu şekildeydi sonra daha da net oldu o ara kan verdim sonuç keşinleşince daha yapmadım
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Canım hayalet çizgi gördüm hakkinda hayırlısı diyelim 
(174 puan) tarafından
Amin sevinemiyorum bile
(13,825 puan) tarafından
Ay ben göremedim:⁠-⁠D:⁠-⁠Dbir daha bakmaya gidiyorun
0 oy
(4,844 puan) tarafından
Bende göremedim 
0 oy
(4,135 puan) tarafından
Sanki silik çizgi gördüm ben hadi hayırlısı olsun hakkında 
(174 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(1,283 puan) tarafından
Silik bir çizgi var hafif ama kuruma çizgisi de olabilir belki. Siz kan verin en iyi pazartesi günü
0 oy
(6,151 puan) tarafından
Çok silik bi çizgi görünüyor ama hakkında hayırlısı olsun inşallah 
(174 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(15,821 puan) tarafından
Silik çizdi varr ya neden istemiyormuş ki esinnn
(174 puan) tarafından
Biraz rahatına düşkün çocuk sevmiyor bir yandan da 9 aydan fazladır korunmuyoruz ama bilmiyorum ben tedavi falan olalım birşey varsa baktiralim deyince gelmiyor yada benim gitmeme izin vermiyor oluruna bırak diyor yani benim kadar hassas degil
0 oy
(13,891 puan) tarafından
Silik var Sanki hayırlısı olsun 
(174 puan) tarafından
Amin hayırlısı olsun
0 oy
(17,592 puan) tarafından
Yok canım bebek
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Ya kızmayında sızın göremediğinizi biz nasıl görcez:) yani dogru tektır bu konuda ya vardır ya yoktur

(174 puan) tarafından
Görüyorum ama hayalet mi değil mi emin olmak için soeuyorum eğer bu sorulara cevap vermekten hoslanmiyorsan başka sorulara bakabilirsin
(11,217 puan) tarafından
Nacizane bir fikir canım :) cıplak göz telden cekılmış ve yüklenincede de bozulmuş bir fotoyu daha iyi yorumlar sen görüosan vardır
(174 puan) tarafından
Peki teşekkür ederim ben ilk boş gebeligimde testi atıyordum yok diye ama buraya atmıştım herkes var dedi diye kan verdim o yüzden buraya atıyorum sizlere güvendiğim için
0 oy
(364 puan) tarafından
Bence var gibi ben bu şekilde öğrendim çok hafif belli oluyordu 3 5 gün sonra sabah ilk idrarla dene istersen yada direkt kan tahlili ver hayırlısı olsun bakalım 
(174 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
0 oy
(119,001 puan) tarafından
negAtif bu test
(174 puan) tarafından
Seninde başına mi geldi böyle olup da kan testin mi negatif cikti
(119,001 puan) tarafından
ben ilk zamanlar yasadim olmustu bi kac kez
(174 puan) tarafından
Anladım hayırlısı
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Bence var canım hayırlısı olsun Rabb'im gönlüne göre versin inşallah 
(174 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Silik  çizgi  gördüm  eşin  neden  istemiyor  3 yıl az  bir  süreç  değilde inşallah  varsa o da  sevinir 
(174 puan) tarafından
Bilmiyorum korkuyor fibi geliyor yada sorumluluk almak istemiyor
(2,054 puan) tarafından
Zorlu  bir  süreç  çocuk  kolay  değil  ama olacağınıda  biliyordu  birgün  o zaman  hiç  istemeyecekti  evlenmeyi
(174 puan) tarafından
Bence de yine sinir bozucu laflar etti az önce cildirdin kafayı yedin hamile kalmakla falan canım çok sıkıldı
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Çizgiyi görüyorum ama kaç dakika ne zaman böyle gordun önemli olan o. Kuruma çizgisine benzettim
(174 puan) tarafından
15 dk falandı çöpe atacaktım flasla baktım öyle gördüm benim boş gebelik de de böyleydi beta 82 çıkmıştı yine mi oyle acaba bilmiyorum umarım sonu benzemez
0 oy
(7,869 puan) tarafından
Bende gördüm var bence hayırlı olsun merak etme eğer varsa karnın büyüse eşin senden daha çok sevinecek benim eşimde istemiyordu hamile olduğumu duyunca delirdi aldiralim dedi bende tamam ama bosanalimda bebek aldırıp sana karılik yapmam dedim bir gun sonra vazgeçti sonra kalp atışıni dinleti doktor eşimin teyzesi dedi kalp atışıni duysun. Duygulanir gerçekten öyle oldu o kdr çok sevindi ki birde kız olsun diye çok dua etti kız olduğunu duyunca zıplayıp alkış yaptı doğunca aşırı ona hasas oldu halada oyle 
(174 puan) tarafından
Ne güzel..:(
0 oy
(209 puan) tarafından
Ben birşey göremedim ama hem dediğim gibi açken bak hemde varsa ve yeniyse testte velli olmuyor zaten bende ilk test yaptım negatif çıktı bayadır adet olmadım sonra vidaha aldım çıktı ve4- 5 haftalıktı o zaman gözüktüğünde
(174 puan) tarafından
Anladım hayırlısı canim
(209 puan) tarafından
Yoksasa varsa da banada söylermisin merak ettim bi çnceki postan geldim bakarmıson demiştin ya
(174 puan) tarafından
Teşekkür ederim evet söylerim yarın kini de yapayım test veririm muhtemelen
0 oy
tarafından
Var canım gebelik te kaç çocuğun var da eşin istemiyor Rabbim hayırlı evlat versin inşallah 
(174 puan) tarafından
Amin inşallah hayırlısı
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Ben gördüm var galiba 
(174 puan) tarafından
İnşallah sabah da yaptım yine aynı koyulasma yok :( kan için biraz daha beklicem

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 739 göst.
22 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Deryaengiin (388 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 601 göst.
0 oy
33 cevap 1,104 göst.
0 oy
22 cevap 852 göst.

377,324 soru

11,291,785 cevap