0 oy
246 göst.
Aile kategorisinde (132 puan) tarafından
Kızlar ikimizde çalışıyoruz eve yorgun geliyoruz öyle kahve vs şeyimiz fazla olmuyor, az önce yemek vs yedik çocuk da uyudu bulaşığı felan hallettim kahve yapayım dedim kendi kendime güzel sunum vs hazırlıyım dedim eşimde o sıra kahve yap içelim dedi bende yapıyorım dedm neyse hazırladım herşeyi bi sunum resmi alacaktım bana bağırdı neden herkes özelimizi bilsin vs die bende öyle paylaşım yapan birisi değilim önceden çok sık yapardım doğru ama 2 yıldır yapamıyorm bile ne bileym heves ettm öyle işte, bende insanda bir kahve şevki bile bırakmıyorsn dedm o da içmem vs dedi sen blrsn dedm döktüm her yeri toparladım şimdi o daya geçtim burada kötü birşey mi var kızlar Alla aşkına 

7 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Kahvenin de nesi özel Allah aşkına ya 
(132 puan) tarafından
Evet öyle inan ağlamamak için kendimi zor tuttum
-Reklam-
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Esin satasacak yer aramis
(132 puan) tarafından
Değil mi, ne var resm çekilip atılsa sanki
(8,965 puan) tarafından
Millet neler atıyor Bi kahve nolacak  ?? Hani abartı Bi yiyecek olsa neyse de abartmis
0 oy
tarafından
Ay bazen bu eşler abartıyo ha 

Pireyi deve yapıyo. Ne var yani bir fotoğrafta. Sanki gidip de yatak odanızı çektin. Gaz vermek gibi olmasın da burda haklı olan sensin bence. Kahvenin nesi özel 
(132 puan) tarafından
Sağol canm evet bende anlamadım ve inan öyle yediğimi içtiğimi paylaşmıyorum bile cahil yaşlarımda olmuş olabilr ama şuan yapamıyorm ve ay da yılda zor kahve içiyoruz vakit olmuyor çünkü o da ağzımdan burnumda geldi
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Benım eşimde sevmez bır yere ymege ıcmeye gıdelım ben cıkarıp foto ceksem ayar olur bızı nıe reklam edıon ustumuze nazar cekiyon der:) 

(132 puan) tarafından
Aynısı aynısı
0 oy
(2,905 puan) tarafından
Heves nasıl.kursakta birakilir adlı calisma
(132 puan) tarafından
Evet en kralını yaşattı
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Yaw bacım bunlar güzel birşey gördüklerinde insanin burnundan getirmeyi görev bilmisler kendilerine sen takma kafana 
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Hergun yapsan tamamda ne biliyim 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 120 göst.
27 Şubat 2023 Aile kategorisinde Busemlih (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 196 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nanaklimm (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 534 göst.