0 oy
170 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merhaba tecrübelerinize ihtiyacım var. Oğlum 4 aylik tüm hamileligimi yalnız geçirdim ailemiz uzaktaydı bebeğim olunca memleketimize taşındık. Birine gittiğimizde ya da biri geldiğinde ya da dışarı çıkınca ağlıyor evde hiç bir şeyi yok buna nasıl bir çözüm bulabilirim. ? Eve misafir gelince kimseyle ilgilenemiyorum kimseye gitmiyor biri gelince sürekli ağlıyor. Hani anne karnında hep sessizdi bebekler duyarmis ya ona bağlıyorum bende ne yapmam gerekiyor

5 Cevaplar

0 oy
(1,504 puan) tarafından
Benim kizimda oyle 9 aylik disari cikinca huzursux biru gelince aglar bir yere zaten gidemem ciglik çığlığa ağlar. Ben coxum bulamadım. Sadece yazi bekliyirum inşallah düzelir 
-Reklam-
0 oy
(223 puan) tarafından
Tek çözüm yavaş yavaş alıştırmak biz öyle bı sorunla karsilasmadik kızımı doğduğundan beridir dışarı çıkarırım 4ayliktan itibaren sürekli parka gideriz otururuz bı köşeye çocukları izleriz hava durumu umurumuzda olmazdı şimdi 11aylik dışarı çıkmak için heveslenir yeni insanları inceler suratına Güler sebeklikler yapar karşıdakinin tepkisine bakar ona göre yaklaşır. Hicbisey için geç değil olabildiğince insanların özellikle çocukların bulunduğu ortamlara gidin sosyallesmeye ne kadar erken baslarsa okul hayatı için o kadar iyi olur yoksa birtek size bağımlı yaşar 
0 oy
(788 puan) tarafından
4 ve 5. Aylarda öyleydi ben babası hariç birini görünce farklı ortama girince abartısız katılarak ağlardı hatta bende hayatım bitti artık kimseyle gorusemicem biyere gidemicem diye çok üzülürdüm. Şuan 8 aylık en sevdiği şey kalabalık dışarda ve biyere gidince çok mutlu biri gelince güler oynar sebeklik yapar kendi yavrumu taniyamiyorum :D bu bebekler çok değişik varlıklar vallahi o kadar değişecek ki bu günleri unutucaksin bile. Bu böyle bi dönem ve geçici emin ol
0 oy
tarafından
Sürekli çıkarıp alıştırman lazım canım ben küçüklüğünden beri sürekli çıktım şimdi benden önce çıkıyor dışarı :) 
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Anam benim kiz ondan mi cocukken beni verem ediyodu simdi alisti 3 yasinda ama yine uykusu gelince ayni seyi yapiyor 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 223 göst.
19 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 116 göst.
22 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Saliha comcali (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 405 göst.
30 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Inciiii tanem (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 166 göst.