0 oy
922 göst.
Diğer kategorisinde (877 puan) tarafından
İnan bir yere gidelim biri gelsin istemiyorum misafir gelir elinde telefon kafasını kaldirip bir muhabbet sohbet dahi etmez nasılsın demez ya seni sayıp evine geliyorlar bir hal hatir sor demi anca çay getir onu getir bunu getir hoşgeldiniz güle güle bu kadar 

14 Cevaplar

0 oy
(5,953 puan) tarafından

Ayy aman yarabbim nasil kafalar var yaa ne utanç verici birsey allah yardımcın olsun canım:ermm:

(877 puan) tarafından
Amin inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(499 puan) tarafından
Tobee kız hicmi ana evinde misafir kültürü yasamamislar
(877 puan) tarafından
Yok ya çok canımı skiyo
0 oy
tarafından
E napıyo mısafırler oturuyoken
(877 puan) tarafından
Telefonla oynar başka bir şey yapmaz
0 oy
(1,539 puan) tarafından

Erkekler öyle maalesef benim eşimde pek gelenle gidenle konuşmaz kendi ailesine karşıda öyle soğuktur el ayak çekilince Benimle çok konuşur boşver sana iyi olsun gelende benim muhabbetime sohbetime gelir eşimin huyunu suyunu bildikleri için :D

(877 puan) tarafından
Ailesine gelince susmaz ama konuşkandir aslında niye böyle yapıyor anlamıyorum
(1,539 puan) tarafından
Çekingenmi içine dönük yapısı varsa konuşacak bişey bulamıyor olabilir
(877 puan) tarafından
Yok cegingen değil ama sürekli telefonla oynuyor
(1,539 puan) tarafından
Canım işte telefonlar insanları saflaştırıyor dış dünyaya kapatıyor kendini
0 oy
(48,788 puan) tarafından
kesin senin ailendir misafirler 
(877 puan) tarafından
Benim ailemde gelse baskasida gelse öyle bugün teyzemin oğlu geldi eşi ile birlikte elleri dolu gelmiş bayağı saolun bile demedi sürekli telefonda yaşlı da değiller yani gençlerdi
(48,788 puan) tarafından
genelde aile yanında daha rahat oluyorlar ya ondan dedim ayip etmis
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Bu akıllı telefonlar çıktı çıkalı gerçekten insanlar aptallaştı ya, hiç kimse usülünde kullanmıyor. Allah sabır versin sana. 
(877 puan) tarafından
Öyle valla amin inşallah canım
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Ay cok zor bi durum senin açından bence konuş böyle yapacaksan bu eve kimse gelmesin diye
0 oy
(1,405 puan) tarafından
benim abim bu. bide uzanır yanlarında 
0 oy
(5,014 puan) tarafından
Kız bune evin ergen delikanlisi gibi,çok ayıp yaptığı farkında mi
0 oy
(9,004 puan) tarafından
Bencede gelmesinler zaten yaptığı nin Oluru yok koca adam bilmiyor mu nasıl davranması gerek
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Benim eşim öyle biryere gider gelen olur asla sohbet etmez annesi gelir yatıya onunla bile sohbet etmez eşimin yapısında var oturma gezmesini sevmez sohbeti sevmez odun gibi 
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Gelen misafir neler dusunur kim bilir, saygisizlik
0 oy
(166 puan) tarafından
Yazk ya ...olan sana oluyor 

Böyle yapıyorsa gelen de senin hatırına geliyordur zaten onun has yüzüne heves ettikleri için değil 
0 oy
(54 puan) tarafından
Benim eşimde ilk bi yarım saat sohbet eder sonra telefona gömer kafayı Tv'de dizi varsa bi gözü orda bi gözü telefonda olur arada bişey görür onu gösterir onunla alakalı konuşma olur falan ama bana karşı daha kötü işten gelir duş WC falan TV'nin karşısına bi uzanır hemen telefon elinde bişey derim onu bile duymaz çoğu zaman yanına giderim kafasını dayar yada kolunu atar ama telefon elinden asla düşmez 2 kızım var biri daha 2,5 aylık ama diğeri 5 yaşında ilgi bekliyo oyun istiyo hiö oralı olmaz dışarıya çıktığımızda yada parka falan çıkarsak çok güzel ilgilenir oynar koşar ama evde telefondan kaldırmıyo kafayı 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 384 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 483 göst.
20 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 744 göst.
15 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 487 göst.
22 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,622 soru

11,424,129 cevap

34,982 kullanıcı

...