0 oy
378 göst.
Aile kategorisinde (70 puan) tarafından
Kısa ve özet geçmek istiyorum bayram günü kaynanamlara gittik içeri girdik girmemizin ardından 3-4 dakika sonra eltim ve kaynım geldi kapıda anahtar var direkt açtılar bizi gördüler eltim diğer kaynımın eşimin Benim kaynanam Kayınpederim oldu ortamda eline de poşet vardı kapının ağzından yere koydu fırlattı Hatta resmen ayağını yere vurarak Biz sonra geliriz yukarı çıkıyoruz anne dedi kaynanama sırf biz oradayız diye hiç bozuntuya vermedik ama zoruma gitti benim eşim kaynımdan büyük abisi oluyor karısının korkusunda İyi bayramlar bile demedi Biz elin kızıyız ama onlar kardeş İnsan bayramda böyle yapmaz Neyse biz de 10 dakika oturduk kalktık İstanbul'a gittik insanın Zoruna giden bayramda böyle bir şey yapması Şahsen ben yapmazdım böyle bir terbiyesizlik aramızda da hiçbir küslük yok sırf hamileyim ve kızım oluyor diye böyle ikinci çocuğuma hamileyim ailede de hiç kız yok eltim de hamileydi ikinciye onu da bir oğlu var ikincisi de erkekti çok kız istiyordu Allah Tan gelen bir şey Sonuçta kimse bir şey diyemez Rabbim çocuğunu aldı 6 aylıkken düşük yaptı çocuğu vefat etti Allah rahmet eylesin sonra 3-4 ay sonra benim hamileliğimi öğrendi bir tavırlar falan Instagram'da hikayelerimi gizlemiş Ben de komple onu sildim Ondan sonra tavır aldı ne kocasını ne de kendisi muhatap oluyor gerçi biz de olmuyoruz aramızda hiçbir şey yok Sırf hamilelik dolayısıyla böyle ben onun çocuğunu öldürmedim Allah'tan gelen bir şey ama öyle gösteriyor Ben ortanca Gelinim O bir küçüğü mesela eşimin amcası ve yengesiyle de konuşmuyoruz ama onlar bizi gördü ses verdi bayramlaştık eltime böyle ne  oluyor anlamadım Hadi eltim yapıyor eşimin kardeşine ne oluyor Şok Oldum Eşimin de bayağı morali bozuldu dedi adam değil dedi diğer Abisi de bu kardeş için dedi adam değil yaptığı ayıp diye Kayınvalidem hiç sesini çıkartmadı morali bozuldu sırf biz hemen kalkalım onlar aşağı insin diye hasta numarası yaptı zaten ameliyatlı Kayınvalidem Ayağından ameliyat oldu Gel gör ki değer var mı Hastanede 4 defa altını ben değiştirdim temizledim ellerimle bu eltim Niye ki Gelip bir yemek yapmış ondan değerlisi yok Bu arada ben 6,5 aylık da hamileyim ben de bir şey beklemesinler yani Ama kalkıp böyle yapmaları zoruma gidiyor bir daha kaynanamla konuşmayı bile düşünmüyorum kaynanama mesaj attım dedim oğlum ve gelinin Yaptığı terbiyesizlik ayıp değil mi falan diye cevap bile vermedi 

7 Cevaplar

0 oy
(147 puan) tarafından

Bir tane nokta bile yok:o:O

(849 puan) tarafından
Ona rağmen açıklayıcı. Ve anlaşılır
(147 puan) tarafından
Açıkçası hiç noktalama işareti görmeyince okumadım bile.
-Reklam-
0 oy
(1,239 puan) tarafından
Niye mesaj atıyorsun ki. Aynen dediğin gibi hiç konuşma bile kaynananla. Eltinde seni kıskanmış. Boşver sen kocana ve çocuğuna odaklan boşuna saça sapan insanları dert etme 
0 oy
(849 puan) tarafından
Size tek diyeceğim şey kafaya takmayın.  Allah sabır versin .İnsan kötü olunca yarıyor. Bunu her geçen gün daha iyi anlıyorum. 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Msj bile.atmazdim.kim bana nasil davraniyosa oyle davranirim moralimi bozmalarina da izij vermem.amac o zaten
0 oy
(3,846 puan) tarafından
ya kadincagiz bebegini dusurmus ,psikolojisi bozulmus iste , biraz alttan almaktan zarar gelmez , hemen kayinvalidene msj atmana ne gerek var
(70 puan) tarafından
Pardon da bebeğini kaybetti diye selam vermemek Ne alaka ya bebeğini kaybedeli 5-6 ay oluyor kendisi tatillerde orada burada sürtüyor gayet de mutlu durduk yere gelip eşyaları yere atıp bizi gördü diye kocasını alıp yukarı eşimin amcasıgile çıkmak niye ben bunu anlamadım Neden bir bayramlar deme gereksinimini duymadı hadi onu geçtim eşim Onun abisi oluyor kardeşi abisine bile ses vermedi karısını korkusundan
(2,119 puan) tarafından
Saçma onu mu pışpışlıcak bayram günü yapılacak şey mi bu kızın ne suçu var
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Kaynanana msj atmana anlam veremedim yani kadın ne yapabilir ki sonuçta oda gelini ona bişey dese gene kendi kötü olacak sen direk eltine msj atsaydın yada hiç atma yani zır cahil olduğu çok belli ablamın eltiside vöyle yaptı ablam hamileyim dedi kız iş yerinde fenalaşmış 1 hafta izin almış işe bile gitmemiş zaten 1 aya kalmadan kendi hamile kaldı bebeklerinin arası 29 gün böyle fesatlara ne yapabilirsinki
(3,069 puan) tarafından
Bu benim eltim ha bire soruyordu bana hamile misin hamile misin ben kalınca buna yetişmem lazım demiş hamile olduğumu söylediğimde 3 ayliktim o da o ay hamile kaldı aramızda tam 3 ay var:))
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Bende düşük yaptıktan sonrasında 7 ay kadar hamile görmeye bebek  görmeye dayanamadım otobüste denk gelsem inerdim direk yolda görsem yolumu degistdim çünkü direk gözümden yaşlar akardı eltimin çocuğu oldu git bak hastanede dediler yardım et ben gidemem dedim ama gram kıskançlıktan değil dayanamadım için insanların en güzel günlerini mahfetmek istemedim ama sonrasında sevdim ilgilendim hassasiyetim geçince ama bunların yaptığı aleni hasetlik ve gereksiz birşey 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 154 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Anne1 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 741 göst.
15 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Elif&hanim (5,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 921 göst.
22 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 481 göst.
20 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu

378,954 soru

11,343,267 cevap

34,809 kullanıcı

...