0 oy
742 göst.
Diğer kategorisinde (5,492 puan) tarafından
Çok canım sıkıldı diye buraya yazmak isterdim kusura bakmayın kızlar. Dün teyzem aradı iki gün önce kontrol vardı bebeğimin cinsiyetini öğrendim. Sordu kız dedim, onun kızı da benden 3 hafta önde bizimki de %70 kız dedi göstermemiş dedi. Ben de benimki göstermiş sanırım dedim. Annesi gibiyse gösterir dedi, ne diyeceğimi bilemedim, ben kuzenlerimin yanında bile başımı arkadan bağlamam. Feraceli gayet edepli kapalı biriyim. Annemin ablasının daha karnımdaki bebeğim için böyle bi edepsizlikte bulunması çok zoruma gitti. Kendisi ve kızlarını hiç katmıyorum, herkesin giyimş kendine ama çok üzüldüm ne diyeceğimi bilemedim. Bu saatten sonra da tamamen sildim kafamdan sizce ne yapsam da tepkimi görse

24 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ne amaçla demiş olabilir ki canim o an sende sorsaydin. Belki sende anne karnında cinsiyetini hemen gostermissinidr ondan demiş olamazmi. Eğer anladığın gibi ise terbiyesizligin alası olmuş çünkü.:/
(5,492 puan) tarafından
Yok canım annem beni 9. Ayda öğrenmiş . O da babam çok zorladığı için
tarafından
Anladım canım ozaman çok ayıp etmiş
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ay çok ayıp ama belki senin de cinsiyeti erken öğrendiler ondan falan demiştir bence bi sorsaydın o ne demek diye
(5,492 puan) tarafından
Ama öyle ni demeliyim
tarafından
Bilemedim ki şimdi direk günahını almak istemedim ondan böyle dedim o an konuşurken deseydin olurdu da şimdi sorsan nasıl olur bilmiyorum ama eğer için rahat edecekse teyze sen bana neden böyle dedin dersin en azından gerçek niyetini öğrenirsin
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Ohaaa edepsiz ya ... 

(5,492 puan) tarafından
Maalesef öyle
0 oy
(4,290 puan) tarafından
O ne demek ole diye anında sorardım ben
(5,492 puan) tarafından
Kız ben sonradan düştü jeton
0 oy
tarafından
Ne demek istiyosun deseydin
0 oy
tarafından
Orda keşke bozsaydın teyzeni sen ne demek istiyorsun diye
0 oy
(77 puan) tarafından
O nasıl bi laf.. tövbeler olsun.. canını sıkma kuzum. Sen kendini bil, Allah seni bilsin yeter. Kafana takma, mutluluğunu huzurunu bozma hiç.

İnsanlar biraz konuştuklarına dikkat etmeli. Kızı olucakmış ettiği lafa bak.. insan korkar ben böyle diyorum ama benimde kızım olcak diye.. ağzının cezasını evladından görmez inşallah  
(5,492 puan) tarafından
Kendinin 2 kızı var merak etme onların ne olduğu çok belli
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Annene soyle bence oda teyzene iletsin belki yaptigi terbiyesizligin farkina varir.
(5,492 puan) tarafından
Varmaz bacım varmaz, annem de yanımda anneme de anlattım, küçük teyzeme de
0 oy
(4,712 puan) tarafından
Hata sende ilk başta koyacaktın tavrını ne demeye çalışıyorsun teyze diyecektin  o zaman gebelemeye çalışacaktı ve üstüne kapatacaktın
(5,492 puan) tarafından
Kız ben o an anlamadım sonra düştü jeton
(4,712 puan) tarafından
Vala ne diyiyim cnm sinirlerim bozuldu ya çünkü benede aynı teyzeler var
(5,492 puan) tarafından
Ne bileyim böyle yapmazdı valla bana dese umursamam ama daha 3 aylık karnımdaki bebeğime laf etmesi zoruma gitti
(4,712 puan) tarafından
Canım allah hidayet versin inşallah ama farkındaysan seni kötü göstererek örnek vermiş
0 oy
(13,909 puan) tarafından
Bu lafi kim demiş olursa olsun yuttururdum valla. Nasil bir terbiyesizlik ya. Ne diyecegimi şaşırdım.
0 oy
tarafından
Deseydin ya neremi gördün  de boyle konusuyorsun ay teyze diye.

Tabi insanim oyle anlarda nutku tutulur karşısındaki gibi edepsiz olamıyor.
0 oy
(4,961 puan) tarafından
O an dicektin ki nasıl yani teyze... Oda açıklama yapcakti aranız nasıl bilemem nasıl bir ortamda dedi bilemem ama şakasına da demiş olabilirmi
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Bnde teyzeme cekmisim deseydin keske nekadar ayip söylediği başın kapali diye degil acik olsanda boyle soyleyemez canim biz açığız ama herkese heryerimizi göstermiyoruz teyzen ayip etmis
(5,492 puan) tarafından
Aynen öyle canım valla o an jeton düştmemişti sonradan düştü
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Kötü düşünme canım, belki sen erken gösterdiğin için annesine çekmişse demiştir başka şekilde kafayı yemedi ya 
(5,492 puan) tarafından
Annem beni 9. Ayda öğrenmiş
0 oy
tarafından
Basit bi laf değil diye düşünüyorum sonradan dank etmiştir sana ama ayıp etmiş, teyzenin yeğenine söylemeyeceği Bi cümle. 
(5,492 puan) tarafından
Bi sorunum varsa yüzüme söylesin kızım bak şu yanlışını gördüm diye ama boş işte. Kendi annem dese bile zoruma gider
tarafından
Aynen üslubu değişik
0 oy
(5,385 puan) tarafından
Annesi gbı gosterir demesi ayıp tabı sende deseydın nye annesı napmş neyıni gostermış terbiyesizlkk valla
0 oy
(106 puan) tarafından
Insanlara biseyler olmuş herkes delirmis
(5,492 puan) tarafından
Aynen bacım
0 oy
tarafından
Annene söyle söylesin sen neden böyle dedin kızıma diye
(5,492 puan) tarafından
Annemin haberi var da annemi takmazlar pek
tarafından
WhatsAptan laf sok durum yap:))
(5,492 puan) tarafından
Aman canım değmez bile
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Zaten hiç o an cevap vermek aklımıza gelmiyor saf gibi kalıyoruz. Millet çat çat konuşuyor hiç utanmadan. Keşke ne demek istiyorsun deseydin, 
(5,492 puan) tarafından
Keşke canım, sonradan düştü benim jeton anneme sordum ne demek istedi acaba diye
0 oy
tarafından
İyide ne için öyle bi laf dediki belki senin ulturasonda cinsiyetini gösterdigin zamandan bahsetmiştir yani bişeyi ları tam anlamadan hemen tavir aliyorsunuz bence ara deki o lafı bana ne amaçla dedin o senin teyzen aç konuş açik açik 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 380 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 921 göst.
22 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 482 göst.
20 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 218 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,709 soru

11,398,708 cevap

34,923 kullanıcı

...