0 oy
479 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim ailesinden uzaklaşmak istemiyordu taşınıcaz diye tabiri caizse yüzü yeri süpürüyordu kaynanam evi görmediği için ayrı kızmıştı (evde oturacak ben ben bile daha görmedim) neyse bu gün yemeğe kaynanamlara gittik yemekten sonra eşim oğlum orda kaldı bende eve eşyaları toplamaya geldim 1 saat sonra eşim geldi surat beş karış konuşmaya çalıştım falan ne dersem adam bahane arıyor cvp veriyorsun bana sesini yükseltiyorsun kadın gibi davranmıyorsun gibi şeyler söyledi duşa giti arada oğlum ağlayınca onla ilgilendim havlusunu yıkamıştım vermeyi unutum bağırdı havlu ver diye niye vermedin falan dedi cvp vermedim duymuyormusun falan dedi artık cvp vermiycem sana hiç dedim toplama eşyaları bırak gitmiyoruz bi yere bu ev bile çok bize dedi siz olsanız ne yapardınız 

12 Cevaplar

0 oy
(1,439 puan) tarafından
Offf kuzum işin zormus ne yapacaksın ki evliligii ni sürdürmek istiyorsan idare etmekten baska 
(1,439 puan) tarafından
Allaha dua et canim hepimizin sınavı farkli dua et esin kendisi istesin hayirlisiysa
tarafından
Çok dua ediyorum ama olmuyor
(1,439 puan) tarafından
Kuzum eger kaynananin gönlü olmazsa sana vermeye oğlunu göndermeye gene araya soğukluk sokuyorlar ben de uc yıldır beraber kaldim oglu geldi isten sonra beraber yaşadık ama uzakta da yapacağını yapiyorlar emin ol araya soğukluk sokuyorlar
tarafından
Böylemi gidecek bu hep
(1,439 puan) tarafından
Ya böyle gidiyor canjm malesef yada bitiyor araya sogukluklar giriyor
-Reklam-
0 oy
(181 puan) tarafından
Kaynana evinden mi çıkıyorsunuz 
tarafından
Yok aynı site farklı bina
(181 puan) tarafından
Böyle bir erkeğe karşı ben olsam alttan almam senin işinde zor Allah yardımcın olsun
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Ev kira mi kendinizin mi birde bir mi oturuyorsun canım 
tarafından
Ev kaynanaların kira vererek oturuyoruz aynı sitedeyiz farklı bloklarda
(5,368 puan) tarafından
Eee o zaman neden sıkıntı yapıyo ki insanın kendi evi gibi var mı biraz da kaynananda mi dolduruyo ne Allah yardımcın olsun
tarafından
Hem annesi hem babası Allah razı olsun
(5,368 puan) tarafından
Tövbe ya neden bizim millet çocuğun mutlu olmasını istemez ki
0 oy
tarafından
Post yukarıııııııııııııı
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Ayy ne. Sınır annesının etegınden ayrılamıyırsa evlenmeseymış
tarafından
Keşki evlenmeseymiş
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Havlusunu alıp banyoya öyle girecek sn ne havlusu veriyosun senden kadınlık beklerken önce o adamlık öğrensin anası kılıklı
tarafından
Ne güzel konuşuyorsun vala keşki öyle olsa
(7,768 puan) tarafından
Neden baştan öyle alıştırdın dicem ama birlik oturmuşsun lütfen yolundan dönme o eşine evde bir bireyinde sen olduğunu aşıla
tarafından
Birlik değil evim ayrı aynı sitede farklı bloklardayız burası onların evi evlenirken ev bulamadık şimdilik bunda oturun dediler tm dedim 1 sene sonra kendi evimize çıkacaktık sözde 4.5 yıl oldu sonuç bu
(7,768 puan) tarafından
Ayrı evde ama hala hüküm sürmüşler eğer düzelmiyosa gencecik baharında çekme o adamı canım ana baba sözüyle dikleniyo
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Kaynananın doldurduğu çok belli bir kere ya cinnet geçirip bunları hizaya sokacaksin o kaynana bir daha ağzımı açarsam beni dogarar diye korkacak senden ya da ha öyle mi diyip dava açacaksın.yoksa böyle annesin daha eteğine bakandan hiç birşey olamaz bacım.
tarafından
Şöyle daha öncede çok post açtım kurulmak için çük küçük yaşta evlendim boşanıp oğlumu o ortama koyamam boşanma ihtimalim yok öyle cinetlik bir insan değilim keşki olsam
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Senin iş zor kuzum direkt kavga edeceksin anası danası kim varsa beni delirttiniz diyeceksin ki anlasınlar tatlı tatlı anlatmayla anlamaz seninkiler belli. He kadınlığa gelince kendi önce adam olsun da verdiği sözü tutsun dingil 
tarafından
Bi patlıycam o zmn geri dönüşü olmayacak
0 oy
tarafından
Birlik mı oturuyorsunuz yada yakın mı oturuyorsunuz

Eşin bildiğin bahane üretiyor işin zor valla kaynanan olcak o yılan eşini zehirlemise benziyo yani yasinmamazi konusunda.
tarafından
Yakınız birileri bişey yapmış ama bilmiyorum
0 oy
tarafından
Kayanann doldurmuş belli bacım 
tarafından
Bilmiyorum bakma ya
tarafından
İnstadan yazdım görmedin
tarafından
Şimdi gördüm
0 oy
(2,833 puan) tarafından
Anası doldurup doldurup başına salmış.boyle süt kuzuları evlenip insanların başını yakmasınlar
tarafından
Keşki evlenmeseymiş
0 oy
(618 puan) tarafından
Çok ta güzel doldurmuşlar 
tarafından
Öyle galiba

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 271 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gebe olmayan (32 puan) tarafından soruldu
0 oy