+1 oy
859 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar ben gerçekten dayanamıyorum olmuyor buradaki olan olaylar benim ciddi anlamda psikolojimi bozdu :((( az önceki okuduğum post beni maf etti bir baba nasıl küçücük evladını döver küfür eder oturdum ağlıyorum o yavrucakları düşündükçe ağlıyorum şuan benim de iki evladım var ben onları severken bile incitmekten korkuyorum.:'( burada neler okuyorum ben psikolojik olarak çok etkileniyorum bu post ve daha niceleri 

O yüzden kızlar ben hesabımı sildiriyorum okuduğum çoğu şey benjm günlerce aklımda kalıyor ciddi anlamda aileme odaklanamiyorum çok üzülüyorum hakkınızı helal edin çok sevdiğim insanlar var inşallah bir gün ilerleyen zamanlarda dönerim...❤️❤️❤️

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Biyere gidemessin ebru sacmalama ya
tarafından
Mihri söz yeniden gelirim aşkm ama şimdilik böyle daha iyi hem lohusaligimi atayım bir üstümden yoksa duygusallık baki kalacaj bende takındı oluştu bende yemin ederim belki inanmazssin ama aklıma yer oluyor buradaki çoğu şey
tarafından
Uf ebru uffff
(914 puan) tarafından
Evet burada artık ne bileyim yeni yeni insanlar türemiş ve hep kalp kırıyorlar o sebeple ben de yorum yazmak istemiyorum
tarafından
Kimseyi takmamayi nezaman ogreniceksinzu
(914 puan) tarafından
Yok ben takmiyorum, kimseyle kavga da etmiyorum ama yapilan kavgaları görüyorum onlara yorum yazmak istemiyorum. Aslında bazen çok normal bir şey yaziyorum anaaam resmen o kadar yanlış anlaşılıyor ki
-Reklam-
+5 oy
(4,725 puan) tarafından
Yanlış anlama lafım direk sana değil de, bu düşünce de bana aşırı garip geliyor. Tv açınca illa ki kötü bir çok haber de görüyorsundur kalkıp tv atmıyorsunuzdur. Hayatta ne yazık ki bazı gerçekler var, bu kadar duygusallık gereksiz bence. 
tarafından
Herkesin kendi düşüncesi saygı duyarım. Burada konuşup sohbet ettiğim insanların bu şekilde hayatlarının oluşu benim zoruma gidiyor en çokta çocuk söz konusu olduğunda diyecek kelime bulamıyorum
(268 puan) tarafından
Seni artiliyorum
+1 oy
(7,618 puan) tarafından
Burda görmesen sosyal medyada,tv de,sağda solda bi yerlerde hep var böyle acı ve üzücü şeyler bende çok üzülüyorum elinden bir tek dua etmek geliyor kurtulmaları için.
tarafından
Heryer de var ama burası daha çok etkiliyor. Herkesin kendi düşüncesi
+1 oy
(692 puan) tarafından
2 tane minik bebeğin var kuzum normalde gitme diye yalvaracagim insanlardansin ama onlar için bisey diyemiyorum kuzum...

Hakkını helal et hiç biseyi de düşünme kuzum sadece bebislere odaklan,kendine de cok cok iyi bak❤❤❤Allaha emanet,bal kızları da öp benim yerime❤❤❤❤❤
tarafından
Seni çok seviyorum kaderim Allah gönlüne göre versin inşallah en kısa zamanda güzel haberler alırsın benim bal bacım Allah'a emanet ol öpüyorum çok ❤️❤️
(692 puan) tarafından
Bende seni çok seviyorum bacım,Amin inşallah canımın ici❤❤Sende Allaha emanetsin❤❤seni de teyze ballarini da opuyorummm☺❤❤❤❤
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Bende şunu anlamıyorum burda, en basiti hiç mi haber izlemiyorsunuz mesela tv ler de hergün ne olaylar duyuyoruz görüyoruz o zaman ömür boyu tv açmamak lazım. Hayatın gerçekleri ile yüzleşip onlara karşı sağlam ve güçlü bakmayı durmayı öğrenmeden bu hayat çekilmez ve sizi yorar. Böyle şeyler heryerde karşımıza çıkıyor Malesef bunlarla baş etmeyi öğrenmeli insanlar. Çocuk yetiştiriyoruz yani biz böyle güçsüz olursak yarın öbür gün çocuklarımıza güçlü olmayı asla öğretemeyiz. 
0 oy
(13,871 puan) tarafından

Haklisin valla. Tabi keşke gitmesen ama buradaki yazilanlar cidden benimde beynimi meşgul ediyor. Güle güle git ama tekrar gel. Prenseslerimi öp benim yerime <3

tarafından
Canım benim seni çok seviyorum sende öp melekleri yerime Allah'a emanet olun ♥️burada okuduğum çoğu şey aklımdan çıkmıyor ciddi anlamda etki bırakıyor
(13,871 puan) tarafından
Sizde Allah'a emanet olun canim. Bende seni çok seviyorum. Burda yorumlariyla özü sözü bir nadir insanlardansin. Rabbim seninde kizlarininda hep yüzünü güldürsün.
tarafından
Amin aşkm rabbjm seni evlatlarına evlatlarını da sana bağışlasın ❤️ inşallah bir gün dönersem yine görmek isterim sizi iyiki varsınız
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Hayatın acı gerçekleri keşke post sahibi arkadas kendini kurtarabilse:(
tarafından
Etkileniyorum çok ben bilmiyorum burayı çok benimsedim belki ondan
0 oy
tarafından
Canım bu hayatın gerceklerı bunlar, boyle ınsanlar var daha kotulerı de var, evladımıza babası boyle davranıyorsa bız annesı sahıp cıkıcaz cekıp kurtarıcaz bu hayattan, burdan cıkalım televızyon kapatalım gazete okumayalım ama yıne kotuler yasayacak sadece bız bılmıyor olacagız, ne dıyım, uzulme kuzum, kendıne ıyı bak ♥️
tarafından
Öyle kuzum ama etki çok bırakıyor bende sende kendine iyi bak aşkm ♥️
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Emin ol bunlar sadece duyduklarımız canım.

Kim bilir daha başka neler neler yaşanıyordur, hiç haber izlemesek de olmuyor aslında böyle olayları duyunca ben halime ve eşimle evlendiğime şükrediyorum
tarafından
Bende halime bin şükür ediyorum ama inan ki bozuldu artık burası bilmiyorum burası benjm icin vazgeçilmezdi ama şu aralar hep kötü şeyler oluyor ve bende etki bırakıyor bazı postlar günlerce aklımdan çıkmıyor
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Gerçekten sinir bozucu durumlar yaşanıyor ve bi kısım varki sadece hır gür için burada hiç muhattap olmamak lazım seni anlıyorum kalbin almıyor okuduklarını yani hassas kalpler için dünya zaten cehennem sağlıcakla kal canım 
tarafından
Sende sağlıcakla kal canım benim ❤️
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Neeee :( çok üzüldüm şuan 
tarafından
Aşk kuşum birtanem seni çok seviyorum ♥️
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Öyle haklısın ki canım ben de çok düşünüyorum sildirmeyi. Özellikle su aralar. 
tarafından
Aynen kuzum boş geliyor artık burası kendi kendimi üzüyorum ve gerçekten aklımdan çıkmıyor bazı şeyler
(3,162 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım seni tanımak güzeldi. Sağlıkla mutlulukla hoşçakal
tarafından
Seni de tanımak çok güzeldi hoşçakal kuzum
0 oy
(15,823 puan) tarafından

Ebruuuuuu:'(:ermm::'(Girme kuzum çok etkileniyorsann arada girr hayatın heryerinde var bu olaylar zaten....

Coguda yalan dolan burda....

tarafından
Aşkm çok kötü oldu artık burası ya ne diyeceğim bilemiyorum inan ki TV haberden burası kadar etkilenmiyorum
(15,823 puan) tarafından
Canimmm girdim o postta kadında çok kurtulma derdinde değil sanki kızlar öneride bulunuyor daha diyor babasizmi buyusunler  ben çoğuna inanmıyorum canim ya burda donenlerinn
tarafından
Allah bildiği gibi yapsın inşallah eğer ki yalan dolan varsa yada böyle bir şey varda bu kadın o çocukların dayan yiyişine göz yumuyorsa Allah cezasını versin
0 oy
(13,823 puan) tarafından
Sende mi☹️☹️
tarafından
Seni de çok seviyorum ♥️ rabbim gönlünüze göre versin inşallah
(13,823 puan) tarafından
Sağ ol canım amin Allah razı olsun(⁠ ⁠˘⁠ ⁠³⁠˘⁠)⁠♥gelirsin inşallah (⁠.⁠ ⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)çocukları op yerime
tarafından
Sende öp kocaman Allah'a emanet olun ♥️
(13,823 puan) tarafından
Sağ ol canım siz de(⁠ ⁠˘⁠ ⁠³⁠˘⁠)⁠♥
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Burda yazılan şeylere inanmayın ben çoktan inanmayı biraktım, heee diyip geçiyorum bir varsa üstüne 10 koyup yazıp geçiyorlar. 

Bu çocuk evlat onu bunu kendini düşünmez insan bir anne olması gerekeni yapar öyle şeylere müsaade veren anne olmaz kendi dayak yer çocuklari elletmez bi gitsinler işlerine az yalan konuşsunlar 
tarafından
Kız burası bende baya etki bırakıyor artık bilmiyorum bazı şeyler aklımdan çıkmıyor günlerce
0 oy
(7,121 puan) tarafından
 Her insan kendi seçer yolunu kadına neler dedik hala çocuklarım babasiz kalır diyor . Sence o kadının aklı başında mı 
tarafından
Allah bildiği gibi yapsın o çocukların hakkını Allah alsın
(7,121 puan) tarafından
Amin.  İnsan eliyle de ateşe atmaz kendini ama ya
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kız neden hesap kapatıyorsun,girmezsin olur biter aaaaaaaaa
tarafından
Ya ister istemez giriyorum hesap olunca yazıyorum böylesi daha iyi aşkm inşallah gelirsem hepinizle  yeniden konuşma fırsatı olur kendinize iyi bakın ♥️
0 oy
(2,451 puan) tarafından
Canım nereye gidiyorsun ya ):
0 oy
(662 puan) tarafından
Kız sen bu puana gelene kadar nasıl dayandı bacım ne var bunda show haberi hiç mi izlemiyorum maalesef ki hayatta herşey mümkün Allaahh hayırlı insanlarla karşılaştırsın diye hep dua ederim daha beterleri var TV de görmedin annesinin başını kesip balkondan atanı mı ararsın yolda giderken sallamayla öldürenimi ararsın parkta rastgele gençleri çevirip döveni mi ararsın ohoo 
(1,118 puan) tarafından
Kiza iyi morel vermissin  balkondan atan ne kiz :))
(5,108 puan) tarafından
Günecek bir şey değil elbette ama gerçekten ne güzel moral vermişsin :dd
0 oy
tarafından
Sacmalama nereye gidiyorsun 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 513 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 194 göst.
22 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu