0 oy
519 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar admine mesaj gönderdim hesabı sildiriyorum burda tanıdığım çok iyi temiz kalpli insanlar var çok dua edeceğim maddi manevi destek olanlar oldu hakkınızı helal edin siz kendinizi biliyorsunuz isim vermiyorum

Bişey yazınca gerek yorum gerek özelden insanın çok başına kalkınan bir uygulama bir arkadaş çok uyardı beni de ben burayı dertlesmek için fazla abartmışm sanırım 

Ve kimsenin hayatı dört dörtlük değil ve ben yazınca çok tepki alıyorum bu yüzden gitme kararı aldım açıkcası millet olaya işine geldiği gibi bakıp burda sazan gibi bişey olsada mevzu yapsak diye bekleyen çok yani burası benim gibi hassas birileri için hiç uygun değilmiş admine msj atdim umarm hesabı siler 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Güle güle yolun açık olsun hayatını ailenle yaşa sen eşin ve çocukların böyle devam etme insanların hayatları snei yoruyor sen kendi hayatında aslında mutlusun 
tarafından
Kanka bu aralar kimseye laf anlatmak istemiyorum he he diyip geçiyorum ahshhajaj
tarafından
Uğraşmsk istemiyorum valla kimseyle ne yaparlarsa yapsınlar insanlar evde ekmek bulamıyor bazıları düşmüş entrika derdine o yüzden soğudum
tarafından
Ney ney mihri gördüm seni dur sen diloyu arıyorum şimdi lan
(2,596 puan) tarafından
Kim bu giden
tarafından
Tuna34
-Reklam-
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Güle güle canım Allaha emanet ol
0 oy
(610 puan) tarafından
Kız aman kim kmi tamıyor burda burdakiler için canını sıkmaya değmezdi kuzum
0 oy
tarafından
Aeo baya mantıklı karar hakkında hayırlısı
tarafından
Yaw bi sal beni knk defol şuradan :D
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Senin üzülmeni asla istemem burada benide lincleyen üzen arkadaar oldu ve olmaya da devam ediyor ara ara 

Yanlış taniliyoruz herkesin işine geldiği gibiyiz biz oyzdn hep kötü olan tarafiz onların gözünde

Kendine çok iyi bak Allah'a emanet ol canısı Rabbim evladına uzun ömür versin inşallah Rabbim ocağına yuvana bolluk bereket versin huzur güven mutluluk versin 

0 oy
(48,502 puan) tarafından
cok fazla onemsiyorsunuz burayi 
(12,896 puan) tarafından
Bencede ya Burada böyle ise gerçek hayatlarında çok yıpranırlar
0 oy
(976 puan) tarafından
Üzüldüm canım, evet senin postlarına rastlıyordum. Kafana takma, nasıl iyi geliyorsa öyle yap. Yolun açık olsun 
0 oy
tarafından
Kadının düşmanı kadındır. Ben bunu bilir söylerim. Yargı savurmak her zaman kolay sanki hepsi dört dörtlük gibi hiç kaynana sorunu eş sorunu yaşamamış gibiler. Allaha emanet ol 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 513 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 857 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 233 göst.
0 oy
1 cevap 59 göst.
10 Aralık 2023 Aile kategorisinde Filizsena (85 puan) tarafından soruldu