0 oy
513 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Buradan hiç dostum olmadı ama ne zaman soru atsam gerçekten de yardımcı olmaya çalışan çok insan oldu iğneleyip de geçmişi başka Kalkan insanlar da oldu burayı kafama takan bir insanım çünkü ben burada zaman geçiriyorum üzülüyorum daha fazla üzülmek istemiyorum çok şükür eşimle de aram Düzeldi Ben tatlişannecik ve herhangibirisi yeni ismimdi bundan sonra sorunlarım olsa da olmasa da bu sayfada olmayacağım bebek sayfasında takılırım sadece hepinize admin'e mesaj attım hepinize hayırlı günler

13 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Birkca güne yeniden hesap açıp gelirsin
tarafından
Artı vericektim niye olmadı ya kimseyedw vermedim :)
tarafından
Bazen bendede öyle oluyor ;)
-Reklam-
+1 oy
(2,475 puan) tarafından
Kız ne gerek var ya bu kadar kasmayın kendinizi hayat burdan ibaret değil bir İnternet sayfası gibi gör bilgi almak veya vermek için saçma postlara girme bu kadar basit 

Burdan gidince sizi kimse özlemiyor veya umurunda olmuyorsun öyle zannediyorsunuz ama sadece gidiyorsunuz ve bitiyor kimse ağlamıyor arkanızdan durmadan böyle postlar görüyorum veeee çok saçma gerçekten kapat neti burası yok the endd 
(2,475 puan) tarafından
Sanki burda at kosturuyozzz
tarafından
Seval sende bana haber ver :) seninle görüşme imkanımız var ablanın yanına geldiginde görüşürüz belki.
(2,475 puan) tarafından
Gelirsem muhakkak haber vericem ❤️görsürürüz inşallah
tarafından
Aynen bi tanışalım kimmiş bu Almancı :D
tarafından
İçimden geldi post açtım kimse arkamdan ağlasin istemiyorum zaten herkes az çok birbirini tanıyor buradaki yazılan postlardan ötürü bana destek çıkanlar benim ne derdini paylaşanlar güzel yorum yazdıklarım aklımda Bir veda olsun istedim kimse beni hatırlamasa da olur zaten bir insan ölünce bile unutuluyor ben kimim ki:)
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Hoşçakal olacaklar sensiz olsun
0 oy
tarafından
Çok takıyosn buradakileri çok 
0 oy
tarafından

Nereye kiz niye buradakileri bu kadar takıyorsun Allah için kapattıktan sonra aklına bile gelmesin :D

0 oy
tarafından
Interneti kapatınca hepsi gidiyor nesini takıyorsun kız buranın 
0 oy
tarafından
Nereye gitme ben seni çok seviyorum bazen postlarima bana çok destek veriyorsun gitme kimseyide takma burdaki bazı insanlar insanı hep geçmişiyle vurur bende çok çektim anlatım burada bazılari bana dilenci bile diyoryorlardi
tarafından
Bende seni çok seviyorum canım Allah sana hayırlı kapılar açsın inşallah
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Gerek varmı böyle atraksiyonlara ya
(2,475 puan) tarafından
Hayat yeterince atraksiyon demi :D
(13,702 puan) tarafından
Valla o kadar çok uğraşm var ki surdakilere kızıp hesap silecek insanların fazla takıldığını düşünüyorum:D
(2,475 puan) tarafından
Soyle bir şey var hesap sindirmeye gerek yokki girmezsin olur biter uzun zamandn sonra tekrar girersin çok seçeneği var
Hem gidip farklı hesap açıp gelebilirsin
0 oy
(48,690 puan) tarafından
hayirli gunler
0 oy
(986 puan) tarafından
Ayy valla burdakiker ne derse desin umrumda olmaz.bn oyun niyetine takılıyorum çoğu zaman.kimin ne dediğine zerre umursamıyorum.akiclama gereği bile duymuyorum.:/
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Buradakilere kızıp hesap silmek mi? Gerçekten bu kadar hassas yaşamak sizi yorar... Hayatınıza ne kadar dahiller ki onları umursuyorsunuz? Neyse yine de karar sizin elbette yolunuz açık olsun.
0 oy
(850 puan) tarafından
Oldu o zaman. 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Öncelikle şunu söyliyim kimsenin seni üzmesine izin verme burda herkes düşüncelerini paylaşıyor herkesin düşüncesi aynı değil herkesin kafa yapısı farklı insanı özel yapanda budur zaten. Sadece sen değil böyle bir çok post gördüm bende burda ben burdan gidecek olsam böyle bir post açma gereğide duymam hayat senin karar senin bide burda her ne kadar kimse kimseyi tanimiyor olsada insanlar neden özel hayatlarini en ince ayrtintisina kadar buraya anlatıyor anlamıyorum neysem hakkında hayırlısı olsun ve kafana bir şey takma 

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 860 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 521 göst.
9 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 405 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 435 göst.