0 oy
65 göst.
Diğer kategorisinde (244 puan) tarafından
27 aylık yaklaşık 1.5 ay önce memeyi bıraktık emerek uyuyan bir bebekti ve bilmeden oğluma ve kendime en büyük yanlışı yapmışım emzirerek uyuyarak çünkü çocuk memeyi bırakınca boşluğa düştü ve uyuyamaz oldu en son çareyi salıncakta bulduk sallanaraj uyuyordu Kendi kendine uyusun diye yanına uzanıyorum koşuyor salıncağa biniyo buna alıştı buda kötü oldu ama neyse biraz daha geçsin memeyi unutsun diye bişey yapamıyorum her gece saat 9 da yatağa geçiyoruz bir yatak bir salıncak derken anca şimdi uyudu öğlen 1 de yatıyo 3 e doğru uyanıyo ama gece çok zor uyuyo şimdi öğlende bozmaya başladı bugün de çok zor uyuttum bu uykuya geçişi ne yapmam gerekiyi her gece 2 saat yatktayiz 

3 Cevaplar

0 oy
(7,993 puan) tarafından
Kız yine büyük sallama felanda bırak bi şekilde kendi uyumasını sağla konuşabiliyomu. Mesela uyku saati ne zamansa al götür yatağa sende yanına yat. Işıkları kapat gece lambasını aç hadi uyucaz felan de yada hikaye felan oku ilgisini çeksin o şekilde uyur insallah. Benim oğlum 17 aylık bayadir kendi uyuyor yanıma yatıyor uyuyor o uyuyunca bende kalkıyorm, yanından yani böyle sallamaymis bilmem ne zor olur sana küçük bebekde değil büyümüş yani.
-Reklam-
0 oy
(15,304 puan) tarafından
Aynı sizin durumdaydık ayağımda sallıyorum ben.  Hatta şuan ayağımda yeni uyudu. Eğer ben sallamâsam öğlen 3 te 4 te ancak uyur. Gece de ordan oraya kalkıyor tepiniyo en az 1 saat geçiyor uyuması için. Ben hala böyle devam ediyorum. Ama bıraktırsam iyi olacak. Şuan 31 aylık 
0 oy
(2,297 puan) tarafından
10 gündür kestim memeden kendisi yatıyor. Yanina uzanıyorum bebeğini alıyor sarılıp yatıyor..uyanıyor  şu içip uyuyo karnı açtır belki seninkinin 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 55 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Besteninannesi (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 157 göst.
1 Nisan 2021 Aile kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 261 göst.