0 oy
274 göst.
Aile kategorisinde tarafından
189 günlük bir kizim var 40 im ciktiktan sonra düzenli şekilde adet olurdum bu ay olmadım 10 gun gecti bugun kan verdim doktorum aradi beni hamileyim bebegim daha küçücük 3 ay emzirme hakkim var anneler nasil olacak ek gida fazla yemiyor 5 aylikken başlamıştım ama önümüzdeki tam olarak alışır mi ek gıdaya ise başlamayı düşünüyordum hastaneye gidecektim tekrardan nasil olur zorlanir miyim acaba kaza derken ilk gebeligim de kaza kurşunu ile hamile kalmıştım bunda da oyle oldu affiniza sığınarak soylerim özür dilerim şimdiden 

10 Cevaplar

0 oy
(97 puan) tarafından
Rabbim verir kolayligini canim bnm sen ferah tut kendini
tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya bebeğin çok küçük üzüldüm adına. İşin gerçeği yorucu günler seni bekliyor. :)
tarafından
Demeee oylee yaaavv korkutma beni
tarafından
Güzelliği var tabi. Ama harika bol güneşli günler seni mi bekliyor diyeyim :D
Zorlu ve güzel bir süreç oluyor. Ama seninki de çok küçük be bacım. Nasıl böyle bir kazaya ihtimal verdin :D
tarafından
Detay vereyim mi o taktiği her ne haltsa ilk defa kullandı patladi bam bebek oldu jsjsjsjjs
tarafından
Neyse artık olan olmuş. Şöyle düşün. İlk 1 sene belki zorlancan ondan sonra kafan rahat. En azından 3-4 sene sonra yapmaktansa ikisini aradan çıkardın. Bu yönden bakarsan hoslasirsin :D
tarafından
İstiyordum zaten ama bir yaşından sonra cok ara vermeden arasinda bir bucuk yas olacak sekilde allahin  da izniyle oyla ayarlacaktim minik sürpriz erken geldi
0 oy
tarafından
Kız şimdi cefa çek ki, sonra sefasını süresin. Müjdee bebek geliyor
0 oy
(3,419 puan) tarafından
3 ay hakkı kim koydu sana canm doktorlar 9 ay boyunca hatta bebek doğunca süt yeterli ise ikiside emebilir diyorlar ve benim tanıdığım kişiler var 9 ay emzirip doğduktan sonra ikisini emzirdiginj bilirim hamilelik te risk yoksa kesme sütten emzirmeye d cam et
tarafından
Ben zateb hemşireyim canim o doktordan doktora degisir ama ilkinde riskli gecirdim ondan dolayı deidm
(3,419 puan) tarafından
Anladım canm her doktor farklı konuşuyor tabi
İnsAllah bu bebeğinde hiçbir sorun yasamazsin sağlıklı kucağına alırsın ikiz gibi büyürler yavrucaklar :))
tarafından
İnşallah hayırlısı bakalım 4 aykikken düşük tehlikem vardi kanama ve pihti ile gittim 6 aylikken suyum geldi yattim mide bulantısı cektim 3 gun hastanede yattim esim dalga geçiyordu artık karavan kiralayacam araba da yatamiyom diye
0 oy
(599 puan) tarafından
Kaza deme kuzum supriz de yaa :( üzülüyorum rabbim vermiş öyle böyle 

Emzirinmende sıktı olmazmış bende kızım 4aylikken kaldım dr emir o bırakırsa ayrı demişti ama malesef bebeğim kalbi durdu gitti ;(
tarafından
Yaa allah nasip eder inşallah sürpriz tabi ki allahin emaneti her ikiside onlarin ama buyuk sorulumluk kuzum korkuyorum
(599 puan) tarafından
Benim dördüncü olacaktı olsaydı kiz buyur gider biraz zorlanirsin belki ama sonra ne güzel olur
tarafından
Hayirlisi olsun ne diyelim Allahin emaneti ikiside ben elimden gelenin en iyisini yapacağım annelik duygusunu bir kez daha tadacagim
0 oy
(28 puan) tarafından
Ben evlendim iki ay sonra hamileydim doğurdum kızım beş aylıktı hamile kaldım onuda doğurdum büyüttüm spiral kullandım 11 ay fakat kanamam çoğaldı çıkarttım 1 ay sonra hamile olduğumu öğrendim hap kullandım fayda etmemiş demem o ki veren allah rızkınıda verir çok şükür şimdi 3. Gebeliğim 
tarafından
Oh maşallah bnde evlendikten 2 ay sonra kaldim
0 oy
(1,297 puan) tarafından
189 günlük ne yaaa off yildim
tarafından
Noldu
(1,297 puan) tarafından
Ay yaz cnm gün geçmiş bı aydan sonra gün söyleme daha
tarafından
Aman ne bileyim soranlara 6 aylik diyorum ama suan 6 mi 6 bucuk mu şaşırdım kuzum
(1,297 puan) tarafından
Bı an görünce beynim durdu. Bölüp hesaplayamadım kaç aylık olduğunu düşün
tarafından
Ahaha olur oyle şeyler
0 oy
tarafından
Ayy çok küçük bebeğin senin için yorucu olur canım 
tarafından
Bende ondan korkuyorum
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Ooov zor olacak ama Allah büyük
tarafından
Aynen oyle kuşum
0 oy
tarafından
Ben oglumu hamileligin 5. Ayına kadar emzirdim sonra sutten kestim. Ek gida yemiyor demissin zaten daha 6 aylik canim zamanla daha iyi yer. Allah yardımcın olsun insallah 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 161 göst.
0 oy
3 cevap 94 göst.
11 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 232 göst.
13 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmakayram (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 380 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nevbahar21 (535 puan) tarafından soruldu

380,238 soru

11,384,084 cevap

34,884 kullanıcı

...