0 oy
409 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızım 5 aylık. 1 haftadan fazladır babasını ne zaman görse çığırarak ağlıyor. Hele de ilk görüyorsa. Mesela uykudan uyandı diyelim beşiğinde sessiz sessiz bekliyor. Babası sevmek için yaklaşıyor başlıyor ağlamaya. Ama nasıl ağlamak. İğne batmış gibi. Hıcıkarak ağlıyor. Nefes nefese kalıyor ağlarken. Yaş sel gibi zaten. Eşime ( asla yapmaz ama) bağırdın mı hiç falan diye sordum yok dedi. Kızını aşırı seviyor. Niye böyle oldu anlamadık. Zor susturdum demin de oldu aynısı

10 Cevaplar

0 oy
(1,538 puan) tarafından
Sakalları varsa ondan rahatsız oluyordur belki 
tarafından
Yok hep keser çocuğa batıyor diye
-Reklam-
0 oy
(21 puan) tarafından
Çocuğun başına gittiğinde aniden beliriyosa başında belki korkar ondan aglayabilir.
tarafından
Yok canım mesela az önce ben kirlileri götürmek için yanından kalktım çocuğun. Babası da karşımızdaydı zaten yanına gitti başladı ağlamaya. Anlamadım valla ya
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Artik ayırt etmeye başladı korkuyor yabancı diye =)) alışır meram etme koparamazsiz artık babasindan
(5,406 puan) tarafından
=)) oluyor öyle sonra alisir
(5,406 puan) tarafından
Kız nasil tanıyacak. =) bebek bu Hadi anneyi kokusundan falan bilir de babada ağlayan çok işe gidip gelince bile unutuyorlar ki 6 aylik
tarafından
Dinimizde su var Allah anneyi nasil tanitiyorsa babaların Anlı'nın ortasına bir nur koyar sadece bebek görür ve babası olduğunu bilir.. benim kızım 6 ay görmedi babasini hatta babasız büyüdü çok nadir gördü şuan 18 aylık ve babasını görür görmez kucağına atladı ve biz ayrıyız suan ayda bir görmeye geliyor yine unutmuyor
(3,230 puan) tarafından
Kızım doğduğundan beri babasını tanıyor odadan çıkınca arkasından ağlardı 3 aylıkken
(5,406 puan) tarafından
Her bebek bir değil arkadaşlar, çok var etrafımızda babasini tanımayan aglayan. Veya sakallı bıyıklı görüp kesince tanımayan.
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Belki severken falan incitmistir ondan ağlıyordur
0 oy
(2,474 puan) tarafından
O aylarda kızımda babası sakallarını kesince tanışmaz ağlardı hep anneden başka kimseyi güvenli liman olarak görmüyorsa olabilir alışır zamanla ecos dönemlerinde oluyo
0 oy
tarafından
Acaba yüksek sesle felanmi konuştu 
tarafından
Yok canım hiç öyle yapmaz ama be bileyim yaa. Şu an oynuyorlar ama anlamadım neden oldu
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Benim kızımda o dönemde yada daha küçüktü bana karşı öyle olmuştu babasinda sakinleşiyordu bir arkadaşımin bebeği de 4 aylık annesini görünce öyle ağlıyordu eşi diyordu birşey yaptın kesin ondan kavga ediyorlardi ama seninki babasından bilmiyorum ki neden 
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Onun kucağında bi yeri acıdıysa bazen erkekler elleri sert oluyor istemeden acıtabiliyorlar .
0 oy
(172 puan) tarafından
Benim kızımda 3 aylık amcasını görünce öyle ağlıyor dudak Büke büke belki daha tam tanımıyor olabilir 
0 oy
(1,315 puan) tarafından
Benim kızım babasini çok sever. Ama uyandığında ilk beni değil babası görmüşse ağlar ben kucağıma alana kadar ağlar. 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,043 göst.
0 oy
6 cevap 164 göst.
0 oy
34 cevap 2,015 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 1,114 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,273 soru