0 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde (239 puan) tarafından
Boğaz enfeksiyonu olmuştu antibiyotik bitti şimdi de grip olmuş öksürüyor çocuğun sesi değişti bu ne böyle ya vallahi yorulduk artık bu hastalıklardan yarın tekrar götüreyim mi 2 gün önce antibiyotik bitti düzenli verdim ama şimdi tekrar ne olacak böyle 27 aylık 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aynı bize anlatmışsın biz de öyleydik iki kızım da çok kötüydü 10 gün sürdü antibiyotik bitti 2 gün sonra tekrardan grip burun akıntısı aşırı öksürük başladı yine gittik tekrar muayene etti buhar verdi ventolin verdi Ateş olursa tekrar getir dedi yani bir bulaştı mı İnan bir ay bırakmıyor bu hastalık ama ihmal etme götür belki antibiyotik yetersiz gelmiştir. 

Buhar makinesi günde 4 defa olmak üzere ventolin dahil serum fizyolojik ile birlikte veriyorum çok şükür rahatladı eskisi gibi öksürük kalmadı ama çok zor çok dikkat et gerçekten mahvolduk ya kaç gündür
(239 puan) tarafından
İlk hastalığında böyle kötü değildi şükür ayaktaydı yinede götürdüm boğaz enfeksiyonu dedi antibiyotik verdi bitti çocuk daha beter hasta oldu şaştım kaldım
tarafından
Şuan da dolanan bir tür gribal virüs var canım tam iyileşti diyoruz farklı bir hastalik çıkıyor rabbim şifa versin inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Antibiyotik yetersiz kalmış olablr cnm sen igneli antibiyotik işte ancak o etki eder geçmiş olsn
(239 puan) tarafından
Oğlum iki ayda bir boğaz enfeksiyonu oluyor doktorda her seferinde antibiyotik veriyor vallahi bıktım ya çocuk antibiyotik bağımlısı olacak diye korkuyorum
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Canım hastalanmayan çocuk var insgramda orayı takip et. Siz bence antibiyotik döngüsüne giriyorsunuz . Sen antibiyotik istediğin kadar bitir sürekli hasta olacaktır. 
(239 puan) tarafından
Bende bundan korkuyorum zaten iki ayda bir boğaz enfeksiyonu oluyor doktorda her seferinde antibiyotik veriyor
0 oy
tarafından
Bızde öyleyiz antibiyotik daha da mahvettı bugün götürdüm verdim çocuk daha kötü oldu öksürük yapıştı bize okadar yoruldum ki bir de kızımın nazı bitmiyo ne istediğını bilmiyor sürekli de ilaç istiyor kandırıyorum çay kaşığı ucuyla bal veriyorum ya 
0 oy
(3,529 puan) tarafından
Havadan zehirliyorlar bizi uyanan yok ama !!!!
(914 puan) tarafından
Havadan derken yani uçak savarla falan mi bu sizce nasıl mümkün olabilir ben böyle bir şeyin olabileceğine ihtimâl vermiyorum
(3,529 puan) tarafından
Chemtrail yazarsanız anlarsınız ne demek istediğimi
(107 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum size
(914 puan) tarafından
Yani sizin dediğiniz gibi bir şeyin olmasina dediğim gibi ihtimâl vermiyorum
(3,529 puan) tarafından
Leylak kokusu uyumaya devam edin bacım siz o zaman
0 oy
(2,786 puan) tarafından
Kızım iyileşti komsumn oğlu durmuyomuş çocukta hastaymış suan geçenkinden ağır geçiyor kızım nefret ediyorum böyle sorumsuzdan ben ağlasada zırlasada göndermiyom hasta çocumu canım meyveyle destekle burnunu seromla yada tuzlu suyla 2 3 sefer günde aç çekmene gerek yok şılıngayla su sokmam yeter
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Bizi anlatmoşsın 7 gün antibiyotik kulandıktm iyilrşyk dedik 2 gün onra grip ateş üksürük başladı doktora götrdüm 10 gnü tamamlayabilirsnız dedi antibiyotikle  bide grintus aldım eczaneden şuan kulanıyorum 2 gundur üksürük kalmadı ateşt3  ama gribiz daha 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Çok garip bir salgın dolaşıyor çocuklar asla iyileşmiyor koştur koştur acile gidiyoruz antibiyotikleri veriyoruz ilaçlar bitiyor 2 gün iyiyiz 3. Gün yine aynı kaç ilaç kullandık şu 1 aydır sayısını unuttum bitkisel olarakta denemediğimiz birşey kalmadı hava makinası soğuk buhar makinası eve düzenek kurduk ama yok bizde de durum aynı 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 37 göst.
0 oy
3 cevap 51 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Aaadilara (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
0 oy
0 cevap 39 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Syma (652 puan) tarafından soruldu

378,829 soru