0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde (172 puan) tarafından
Kızlar bu sma hastalığı olan bebişlere çok üzülüyorum elimden bir şey gelmiyor diye içim içimi yiyor instagrama giremiyorum hep karşıma çıkıyor o kadar dertli hastalık varken biz küçük sıkıntılarımızı dağ gibi yapıyoruz ege yusuf ahmet zeynep nice bebişler ilaç alamadıkları için ölümle yanyana neden durumu iyi olan yardım etmiyor niye görmezden geliyorlar benim atacağım mesajla kurtulacak değil ki çok içim acıyor bi anne olarak kendimi o annelerin yerine koyunca hüngür hüngür ağlıyorum rabbim çocuklarımızı korusun inşallah hiç bir anneyi çocuğuyla imtihan etmesin rabbim inan bazen en ufak şeyde isyan ediyoruz peki ya daha nice hastalıkla dertle uğraşanlar?

7 Cevaplar

0 oy
(215 puan) tarafından
Bir haftadır aynı şeyi düşünüyorum. Ne zorluklarla dünyaya geliyorlar. Üstelik tedaviside var. Ben her gördüğüme mesaj atmaya çalışıyorum ufak ufak birikir. Devlet saçma sapan şeylere para buluyor bu yavrulara bişey yapmıyor. Rabbim hepsine şifa versin.
(172 puan) tarafından
İşte bende ondan bahsediyorum trilyon dolarları olanlar var neden ölüme terk ediyorlar evledının cesedini kucağında taşımak ne kadar zordur tarifi yoktur :((
-Reklam-
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Hep aklımda hep duamda 

Çok zor 
(172 puan) tarafından
Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah canm
0 oy
(400 puan) tarafından
Evet ya ilacı da çok büyük paralar o yüzden hemen toplanılmıyor. Ben de görüp hüngür hüngür ağladımı bilirim. Bir kaç öyle hastaya destek olmuştum böyle bişiler satılıyor mesela hem senin ihtiyacın hem de parası onlara gidiyor şeklindeydi. O şekilde destek iyi oluyor ben gibi ev hanımları olanlar için en azından ihtiyacta alınmış oluyor
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Ben bir çok bebeğim gonullusu oldum.en son berinay bebeğin oldum tam.onu yolladık ilacını alacak derken başına birsuru şey geldi ilacını alamadan geri döndü falan anlatmaya takatim yok onun gonullusuyken en küçük smali bebek oydu ve ondan sonra olmaz artık engellenecek dendi falan şimdi bir sürü bebek sma hastası ve dün de dahil.bir sürü bebek kaybettik bu ara bebek öldü demek ne kolay ya o bebeği soğuk topraklara bırakıp sicacik eve dönmek bı anne babaya ne zordur Allah'ım.yasatmasin elimden bişey gekmiyo demeyin arkadaşlar inanın 5 liralarla birikiyo o paralar gördüğünüz her bebeği boş geçmeyin 1 lira dahi olsa atın onuda yapamiyosaniz resminin altına atabildiginiz kadar yorum atın beğenin paylasim yapın vazgecmeyin
(1,089 puan) tarafından
Berinay ah kuzum nasıl sevinmiş kampanyası bitince. 5 ay o parayı beklemeleri ve o çocuğun hayatından 5 ay calmalari belkide şimdiyw toplanacakti o para. Ama şimdide Göktuğ bebege çok sevindim sanki kendi cicugummus gibi inşaallah o bir sıkıntı yaşamaz
(2,194 puan) tarafından
İki gün öncede safa bebeğin kampanyasi yüzde yüz oldu bitti ağladım bebek bir iki haftada eridi gözlerimizin önünde eriyordu zayifladi anlatamam yetisemeyecek diye çok korkuyordum Allah'ın izniyle kampanyasi bitti inşallah ilacına kavuşacak , çok ağladım ve çok sevindim,ünlüler falan görsün diye safa bebeği hep paylaştım mesaj attım ,bir miktar kendimce gönderdim başka bebeklerede  elimden geldiğince her ay göndermeye çalışıyorum takip ediyorum ondan önce Eylül bebeği takip ediyordum onunda kampanyasi bitti ilacını aldı ,şimdide Pera bebek var onu takip edeceğim destek olmaya çalışıyorum bir şekilde bende
(1,018 puan) tarafından
Ne güzelsiniz kızlar Allah razı olsun malesef berinayin kampanyasida çok yavaş ilerledi hergun sabahlara kadar tüm gönüllüler kafaları yiyoduk sürekli bı engel cikiyodu okadar güçlü bı bebek ko çok şey atlattı şimdide bacağı kırıldı gene bişey Allah'ım hepsini korusun inşallah
0 oy
(492 puan) tarafından
bende her gördüğümde uzuluyorum üç beş yardım etmeye çalışıyorum ama nereye kadar hangi birine yetiselim yetişemiyoruz bile devlet halen neden el atmıyor anlamis deilim
0 oy
(914 puan) tarafından
Yâ ben ikidir markete gidiyorum bi kere aynı bebeği annesiyle , bi kere de babasiyla markete girerken gördüm alışveriş yapmaya geliyorlar market arabasina oturtuyorlar onu yani boynunda nefes alabilmesi için açmışlar yavruma bakamıyorum bile annesi babasi rahatsiz olur diye çok utanıyorum ikcitirim bakişimla diye sonra da bakmıyorum gözümü kaçırıyorum diye incinir diyorum bebişin gözlerine bakıp gülüyorum annesi acaba küser mi diyorum valla çok düşünüyorum böyle içim acıyor:(
0 oy
(645 puan) tarafından
Bende gördükçe canımdan can gidiyor üzülüyorum şuan elimde yok  ama eşim maaşını alınca diycem keşke çok olsa da fazla fazla versek diyorum hep  :((

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 415 göst.
0 oy
1 cevap 196 göst.
1 Ekim 2021 Diğer kategorisinde 0852 (742 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 131 göst.
24 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Seda caylan (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kehriban (166 puan) tarafından soruldu