0 oy
1,958 göst.
Aile kategorisinde (243 puan) tarafından
Kizlar merhaba. Lutfen bu yazdigimi okuyiun ve bana bi fikir verin ben kimsenin gunahini almak istemiyorum ama bu duydugum sey bni cok tedirgin etti. Bugun kuzenim.geldi 3 yildir evli cocugu yok. 1 yasinda kizim var. Kocasi da o da kizimi pek sever. Neyse bugun kocasi kuzenime demiski bebegin videosunu cek at bana agzina emzik ver yavas yavas cek emzigi o siradada bana video cek at.. kuzenim gulerek bana bunu dedi ama ben bunu duyar duymaz tuglerim diken diken oldu. Bana pek dgru gwlmedi. Bilmiyrm bn mi gunah aliyrm abartiyorum nolur bisey deyin bu normalmi boyle bi video istemeai nirmal mi

69 Cevaplar

+4 oy
(37 puan) tarafından
Kusura bakmayın gerçekten günah almak gibi oluyor ama Sanki tatmin olmak istiyor gibi anlatmış. Normal video veya fotoğraf olsa neyse bir de bu devir kötü bence izin verme. Kuzenin kocası uzak bir akraba. Ki bu devirde baba dede bile neler yapıyor. Boşver alınan da alınsın 
(7,549 puan) tarafından
Gerçekten ya. Ben ailelere bile daha yeni yeni video fotoğraf gönderiyorum. O zamanlar çok yoktu. Ben mi çok kısıtlıyorum yoksa herkes çok mu rahat bilemiyorum
(37 puan) tarafından
Kim için o yapmaz desek de belli olmuyor maalesef ki. Neler görüyoruz. Şimdi bende ilk çocuğuma hamileyim 10 günüm kaldı inşallah. şimdiden bende düşünüyorum kısıtlama konusunda yani. Siz haklısınız bence. Herkes çok rahat maalesef. Muhafazakar olacaksın ki senden uzak dursunlar.
(7,549 puan) tarafından
Öyle de tek senin mi çocuğun var oluyor. Aman olsun da bence
-Reklam-
+2 oy
(2,097 puan) tarafından
Bu ne saçma ve sapkın bir düşünce neresi normal ki abartalım yada günah alalim. Bence sen o kuzeninlede görüşme bunu sana söylüyor birde 
+2 oy
(320 puan) tarafından
Tüylerim diken diken oldu izin vermeyin kim olursa olsun ne saçma bir istek kırk yıl düşünsem aklıma gelmez. Mümkünse o kişiler geldiğinde kızınızı yalnız da bırakmayın ne olur ne olmaz devir kötü malesef. 
(1,056 puan) tarafından
******** gibi bir şey istemiş alıcan adamın sıkıcan bogazını
+1 oy
(118,484 puan) tarafından
aayyy boyle seyleri dusunur olduk gaa adam pedofilimi yani uuff ne kotu bi zamandayiz bi suredir 1940 1950 arasi dogsaydim diyom bende
+1 oy
(1,041 puan) tarafından

Ayy agzım açık okudm tüylerm diken diken oldu

Emzigi agzına koy video cek ne demek 
Bildğn adam şerefszn teki sende çocugnda uzak durun 
+1 oy
(340 puan) tarafından
Gözlerim fal taşı gibi açılarak okudum! Umarım bir daha ikisini de evine sokmazsin ne kadar sapik ruhlu insanlar var Rabbim herkesin içindekini biliyor fakat eğer anladığım düşünceyse Allah belasını versin o kocanın da o kocanın ağzının payını vermeyen eşin de !!!! Allah'ım ne günlere kaldık evlatlarımızı nasıl insanlarla aynı çatı altında büyütüyoruz Rabbim hepsinin şerrinden korusun evlatlarımızı!!!
+1 oy
(2,428 puan) tarafından
Sakın öyle bir video çektirme normal olup olmamasını geçtim kuzenimin kocası video isteyemez benden ne alaka yani !!!

Fantezisi mi var ne var Allah Allah mide bulandırıyor 
(13,787 puan) tarafından
Allah'ım ben ne okudum☹️☹️
(2,428 puan) tarafından
Çok kötü vallah ya artık kimseye güven kalmadı her geçen gün daha farklı şeyler duyuyoruz lanet olsun ya ☹️
(13,787 puan) tarafından
Gerçekten çok şaşkın ve üzgünüm Rabbim korusun
(2,428 puan) tarafından
Amin canım Rabbım bütün evlatlarımızı bu pisliklerden korusun inşallah
(13,787 puan) tarafından
Amin☹️☹️
+1 oy
(4,666 puan) tarafından
Anne kimligimle de kadınlık kimligimle de sorguladım ve adamın istediği saçma ve sapkınca. Bu arada kuzenin de ultra saf galiba hiç mi dememiş ne saçmalıyorsun sen diye.
(549 puan) tarafından
Evet ben videonun çekilmesinden çok kuzen konusuna da takıldım insan bi sorar amacın ne diye
(4,666 puan) tarafından
Yani günümüzde pedoili bu kadar yaygın ve bilinen biseyken kadının bu konuya kör cahil kalması da ayrı bi tuhaf
(549 puan) tarafından
Katılıyorum. Kadında da problem var belli
0 oy
tarafından
Yani bana hiç normal gelmez böyle bişey izin vermem ne olursa olsun ya bahaneyle ya da söyleyerek izin verme yani 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
O nasil Bi istek  ya 
(1,569 puan) tarafından
İzin verdin mi peki öyle videoya
(243 puan) tarafından
Hayir
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Dinin dinin dinisinda benim cocumun videosunun isi ne walla.devir *** insanlar ondan da *** mumkun oldukca cocuklarimizi gozumuzden sakimalim
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bana normal gelmedi kötü niyetli mi değil mi bilemeyiz ama ben izin vermezdim
0 oy
(1,534 puan) tarafından
Sakın izin vermeseydin hiç normal bişey değil ne demek öyle yaaa 
0 oy
(1,079 puan) tarafından
Çocuk özlemi desen normal bi video ister ayrıntı vermez bu şekilde. Yani bilmem ama belki de çocuklarının olmaması hayırlıdır onlar için bu sapık zihniyet doğruysa 
0 oy
(244 puan) tarafından
Canım günah almak istemem tanımıyorum ama belki bebekler emzik ağzından alınırken komik hareketler yapıyor ya ondan demiştir demek istiyorum kötü düşünmek istemedim 
(3,515 puan) tarafından
Bacım de get Allah aşkına ya!!! Hep böyle iyi niyet düşüne düşüne ne hallere geldik hiç bir bebek komik hareket yapmaz emzik ağzından alırnırken somurma yöntemi yapıyor bırakmamak için ne komiği ya birde yavaş yavaş ağzından çek demiş hiç mi denemediniz çocuklarınızda emziği ağzından çekmeyi
(244 puan) tarafından
Valla adamı tanımıyorum günah almak istemedim
0 oy
(15,820 puan) tarafından
İzin verdinmi pekiii ?????
(243 puan) tarafından
Hayir
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Kesinlikle normal değil canım tövbe yarabbim zaman kötü mesafeni koru kesinlikle canım 
0 oy
(500 puan) tarafından
Biz 9 kardeşiz 20 tane yegenim var daha hibir yegenime teyzesi halası olarak emzigi agzina koy yavasca cekerek video cek demedim töbe estağfurullah yaa bu ne salakca bir istek net sapik herif yaa. Asla normal bir niyet görmüyorum bunda 
0 oy
(450 puan) tarafından
niye oyle bisey istiyor senin kocan hayirdir deseydin normal vidyo istese olabilir derim ama bu bildigin sapiklik bnce sen bnce kotu dusunmuyorsun kuzenin esi kotu dusuncede
0 oy
(48,086 puan) tarafından
okurken kanim çekildi hic masum dusunemedim
(827 puan) tarafından
Of ikbal ben ne okudum Allah aşkına iyice kafayı yiyeceğim

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 1,297 göst.
18 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Kibarhanim (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 881 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,550 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 336 göst.
22 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Haydeee (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,172 göst.
4 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu

374,649 soru

11,206,193 cevap

34,507 kullanıcı

...