0 oy
1,967 göst.
Aile kategorisinde (243 puan) tarafından
Kizlar merhaba. Lutfen bu yazdigimi okuyiun ve bana bi fikir verin ben kimsenin gunahini almak istemiyorum ama bu duydugum sey bni cok tedirgin etti. Bugun kuzenim.geldi 3 yildir evli cocugu yok. 1 yasinda kizim var. Kocasi da o da kizimi pek sever. Neyse bugun kocasi kuzenime demiski bebegin videosunu cek at bana agzina emzik ver yavas yavas cek emzigi o siradada bana video cek at.. kuzenim gulerek bana bunu dedi ama ben bunu duyar duymaz tuglerim diken diken oldu. Bana pek dgru gwlmedi. Bilmiyrm bn mi gunah aliyrm abartiyorum nolur bisey deyin bu normalmi boyle bi video istemeai nirmal mi

69 Cevaplar

0 oy
(915 puan) tarafından
Şu an nedense igrendim isteğinden valla artık sapik doldu heryer izin verme sakın 
-Reklam-
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Bebekten emziği alırsın ağlar komik bir görüntu çıkar ya öyle mi demek istedi acaba o bile doğru değil hiç hoslanmam bebeğe eziyet. Birkaç defa arkadaşım yapmaya çalıştı bebekten emziği çekiyor ağlıyor yazık çocuğa yaptırmadım tabi. Ama senin dediğin gibi yavaş yavaş çekmeye durum çok sıkıntı kötü dusun bence izin verme ve kuzenin ve eşiyle asla yalnız bırakma bebeğini cnm
0 oy
(982 puan) tarafından
Bana asla normal gelmedi cnm. Bana bogle dicek birisi asla  çektirmek ne video ne resim ......!!  Normal gelmedi bana 
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Tövbe tövbe ya kollarım titremeye başladı ne olur uzak durun böyle insalardan günahsa bu günah olsun
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Bu ne biçim bir video istemektir iğrenç Allah sapiklardan korusun yavrularımızı 
0 oy
(211 puan) tarafından
Tedirgin etmek istemem ama bnada hiç hoş bişey gibi gelmedi ne saçma bişey 
0 oy
(695 puan) tarafından
O kadın kocasının ağzına emzik wersin çeksin izletsin kuduruk
0 oy
tarafından
bence emin.olmak.adina incele adami eğer oyleyse kuzenini de.uyar
tarafından
çocuk mocuk yapmasin kacsin onun yanindan cocukla onu yalniz birak video cek uzaktan izle hemen müdahale et.
0 oy
(19 puan) tarafından
Çocuğunuzu olabildiğince uzak tutun derim ateş olmayan yerden duman çıkmaz 
0 oy
(3,993 puan) tarafından
Ayyy daha dun böyle  bir vidio denk geldim hala migdem bulanıyor sakin atma oyle birsey
0 oy
(435 puan) tarafından
Sinirim bozuldu gece gece midem de bulandı iğrenç insanlar ne çocuğunun videosunu at nede gelirlerse sevdir nede yalnız bırak Allah korusun katil olur insan bunlar yüzünden.
0 oy
(1,089 puan) tarafından
Valla ilk aklima gelen sey bel alti oldu. Ne mana yani? Kuzenin ve esi nasil insanlar. 
0 oy
(113 puan) tarafından
Okurken bile yüreğim ağzıma geldi adamı parça parça edesim geldi 
0 oy
(5,280 puan) tarafından
Ben Bi yabancı film izledim o yuzden artık iyice herkese şüpheyle bakıyorum zaten güvenim yoktu iyice şüpheci oldum. Filmde sitenin bahçıvani böyle 45-50 yascivari hani görsen amca dersin öyle masum görünüyor siteye yeni taşınan kiracinin 6-7 yaş civarında küçük kızina çiçek uzatıyor filan çok kibarca görünüyor ama adam sapık. Hatta Bi olay oluyor kızın odasına gizli kamera bile koydurtmak istiyor ama başaramıyor düşündükçe midem bulanıyor 
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Daha  neler görücez  alır o telefonu kuzenimi çeker kocasına atardım ikisinide rezil ederdim sapiklar... fantazilerini küçüklük bebekten mi yapacaklar ...bebeğini uzak tut bacım onlardan Allah bilir başka ne düşüncesi var adam in.... kendi bebekleri  olsa şimdiden üzüldüm vallah  
0 oy
tarafından
düzenlendi
Normal değil bence uzak durun o adam ve kuzeninizden 
0 oy
tarafından
Tüylerim halay çekti Allah belasını versin...
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Kusura bakma ama kuzenin tam bir mal. Buna güldüm mi gerçekten ne saçmalıyorsun diyip kocasına küfür etmek yerine. Bu tamamen sapıklık 
0 oy
(245 puan) tarafından
Normal bebeğin videosunu çek falan dese bebek istiyor belki, ondan sevmek için istedi diye düşünebilirdim ama bu şekilde hiç hoşuma gitmedi, çok rahatsız oldum. Umarım izin vermemişsinizdir. Devir o kadar kötü ki evlatlarımız söz konusu olunca özellikle, kimseye güvenemiyorum.
0 oy
tarafından
Siz izin verdinizmi vidyoyu cekmesine

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 1,299 göst.
18 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Kibarhanim (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 884 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,587 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 337 göst.
22 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Haydeee (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,189 göst.
4 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu

378,334 soru

11,323,894 cevap

34,775 kullanıcı

...