0 oy
1,969 göst.
Aile kategorisinde (243 puan) tarafından
Kizlar merhaba. Lutfen bu yazdigimi okuyiun ve bana bi fikir verin ben kimsenin gunahini almak istemiyorum ama bu duydugum sey bni cok tedirgin etti. Bugun kuzenim.geldi 3 yildir evli cocugu yok. 1 yasinda kizim var. Kocasi da o da kizimi pek sever. Neyse bugun kocasi kuzenime demiski bebegin videosunu cek at bana agzina emzik ver yavas yavas cek emzigi o siradada bana video cek at.. kuzenim gulerek bana bunu dedi ama ben bunu duyar duymaz tuglerim diken diken oldu. Bana pek dgru gwlmedi. Bilmiyrm bn mi gunah aliyrm abartiyorum nolur bisey deyin bu normalmi boyle bi video istemeai nirmal mi

69 Cevaplar

0 oy
(3,257 puan) tarafından
Video çek bana at anlarim ama eğer emziğe farklı tepki veriyor ve komikse onu da anlarım ama durduk yerde böyle bisey istemesini anlayamam. Sende annesin hissetmiş olabilirsin bazı şeyler. 
-Reklam-
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Direk sert tepki verirdm kim olrsa olsun ne kadar iyrenç bir zihniyet rabbim korusun ve çocuğunu kucana verme tek bırakma 
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Tövbe ya buna da kuzenin neden birşey demiyo acaba gülerek anlatıyo valla okurken aklıma o şey geldi çünkü normal değil kendini mi tatmin etmek istiyomuş ş...siz tövbe ya inşallah yanlış anlama felan olur uzak tut çocuğundan 
0 oy
(185 puan) tarafından
Korkulu rüya görmektense uyanık kalmak iyidir. Bu yaptığınız beni rahatsız etti diyerek iletişimimi tamamen keserdim. İyi niyet zaten yok bence ama hadi iyi niyetli olsa bile seni böylesine rahatsız eden bir durum varsa hele ki bir anne olarak mevzu yavrunsa hislerine göre hareket etmekte fayda var
0 oy
(163 puan) tarafından
Allah'ım sen koru bebeklerimizi ne saçma şeyler ya . Çok dikkat etmeliyiz   sinir oldum çok şuanda 
0 oy
(11 puan) tarafından
Anne olarak tedirgin olman o kadar normal ki. Adamın niyetini bilemem ama ben olsam uzak tutarım çocuğumu.
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Ay benmde bir yasinda bebeğim var okurken icim gitti o ne sekil oyle duz fotograg istersn ki asla verme zten ama bu hic normal bi durum deil
0 oy
tarafından
Acilen görüşmeyi kesin 

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 1,299 göst.
18 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Kibarhanim (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 884 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,587 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 337 göst.
22 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Haydeee (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,189 göst.
4 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,660 cevap

34,778 kullanıcı

...