0 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
Eşim evde değil bugün aradım dedim gorumcemle çocukları parka götürecez izin verdi tmm gidin dedi geldim bana trip atıyor sen bensiz gittin die ee izin aldım sende git dedin yok efendim bensiz gitmişsin die triplere binmiş ee dünyanın sonu değil birliktede  gideriz dedim yok senle gelmem çocuklara sözüm vardı onları da götürmem dedi bana küsüp iyi geceler dedi bu arada beni çıkarmaz dışarı falan sizce saçma değil mi

8 Cevaplar

+1 oy
(93 puan) tarafından
..................
-Reklam-
0 oy
tarafından
3  5 yaşında falan mı gerçi o yaşta çocuk bile bu kadar saçmalamaz 
(93 puan) tarafından
Çok saçma bir insan beni çok kısıtlıyor
0 oy
(826 puan) tarafından
Sorduğunda yok dese kardeşine ayıp olurdu çünkü:))) 

Biraz daha büyüyünce geçer 
(826 puan) tarafından
Hoş buldum kuzum :)
(13,841 puan) tarafından
Oooo kimleri görüyorum ☺️♥️hoş geldinnnnn♥️♥️♥️♥️
tarafından
Elif senin gözünden de bir şey kaçmıyor hee ☺☺❤
(826 puan) tarafından
Hoş buldum canım :)))
(13,841 puan) tarafından
Kaçmaz :⁠-⁠D:⁠-⁠Dbütün postlarda olunca ben:⁠-⁠D:⁠-⁠D
0 oy
tarafından
bence istediği çok masum bisey gönlü nasil rahat ediyorsa ona gore hareket edin disunsenize ise gidiyor kafasi karisik akli sende bjnjn seninle ilgisi yok belki yaşadıkları oyle yapti bilemezsin.rahatlaması için elinden geleni yap sonra ustelemez zaten fazla.ama sen inada bindirirsen daha çok yapar.gorumcenin yaninda diyememis.belli ki.çok masumca
(93 puan) tarafından
Ama gelmezdi benle canım benim çıkmama dahi izin vermiyor daha mahalle bakkalina bile gitmemisim 5 senedir aşırı kıskanç ee bende evde patladım o ben çıktım die dedi
tarafından
beraber gitmek icin elinden geleni yap oyleyse kadınlığını kullan
0 oy
tarafından
Allah'ım ya çocuk olmak istemiş eşin bugün ☺️ regl dönemi falan olabiir :D
(93 puan) tarafından
Kız beni götürmezdi evde bile olsaydı çocukları götürüp giderdi
0 oy
tarafından
Keşke benim kocamda kıskanç olsa hiç kiskanç değil .aşiriya gitmedik ce kiskanclikta sevdaya dahildir.beni deli gibi kiskansin  isterdim nisanliyken kuskanirdi evlendik umrunda değilim adamın ya.
(93 puan) tarafından
Olmasın bacım ben zindan hayatı yasiyorum resmen
0 oy
(93 puan) tarafından
Beni çok kısıtlar bı yere cikrmaz sırf çıktığım için öyle yapiyor
0 oy
(4,372 puan) tarafından
Seni disari cikarrmamasindan tut parka gtmek icin izin alma geregi duymana kadar sacma
(93 puan) tarafından
Canım izin almazsm beni rezil eder bakkala gitmeme izin vermez
(4,372 puan) tarafından
Oyle insanla   Evlenmen cck yapman baslibasina hata. Gitsin  balta girmemis bi ormana agacin tepesine kendine iki tahta cakip kendi kendine agaclarla kuslarla falan yasasin.  Demekki insanlarin toplum halinde yasadiginin sosyal ihtyaclari oldugunun farkinda degil.  Gelmisim kac yasima  o baskiyla nasi hayat gecirirm allah yardimcin olsun valla. Sende onu *** insalllah saga sola yollamiyosundur beni bukadar kisitlayan ese ben nefes almasina musade etmem ki yaptiginin nasi bise oldugunu anlasin. Altin kafese koymus arada bi yemlio gibi davranmasin bana diye

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 453 göst.
8 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 221 göst.
0 oy
2 cevap 85 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Gurbett (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 197 göst.
20 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu