0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde (310 puan) tarafından
Ya kızlar aranızda dava dosyasından anlayan var mı 2017 yılında işten çıkarıldığım için dava açtım hala sürüyor. Az önce baktım dosya istinafta yazıyor ne demek şimdi bu ? Kaç yıl oldu bi sonuç yok hiçbir şey anlamadım bu işten 

2 Cevaplar

0 oy
(4,290 puan) tarafından
İstinaf da uzun sürüyor bugün Bi dosya için İstanbul bölge adliye mahkemesink aradım 202q yılında gitmks dosya daha 2020 yılı dosyalarina bakılıyor 2024 yılında 2021 yılının dosyalarını bakacağız dedi. Bu asliye ticaret mahkemesi tazminat davası ile alakali bir dosyaydi 
(310 puan) tarafından
Daha önce çok kez gitti istinafa ama sonuçlanmadı yine gitmiş hep başa sarıyor. ohoo bizimki 2030 da falan sonuçlanır o zman hey Allahım
(4,290 puan) tarafından
Sizin Antalya bam da mk İstanbul da mi
(310 puan) tarafından
İstanbul canım
-Reklam-
0 oy
(4,505 puan) tarafından
sürer canım sürer mahkeme  zaten 1 2 yıl sürüyor birde karşı taraf itiraz ederse vay haline ama canını sıkma bugunkü maaaşından ve faiziyle ödemek zorunda kalacagı için apışıp kalırlarr
(310 puan) tarafından
2020 de itiraz ettiler 3 yıl geçti bir arpa yol alamıyoruz avukatın kendine hayrı yok zaten. Peki faiz işleniyormuş helal mi o para kafam karıştı
(4,505 puan) tarafından
helal tabiki faiz dediği olay şu senin paranı o zamanın şartları ile verse para pul olur ödemediği zamanların gecikme bedelini ödüyorlar mesela sen o zaman 10 bin para alıyordun her seneye bir maaş veriyor ve haftalık 45 saat üstü çalıştırdığının parasını ödemek zorunda resmi tatil dini tatil vs mesela 10 yıl çalıştırdı 60 bin tazminat çıkar sana şuan o günki maaştan hesaplansa
o zaman 60 bine ev alabiliyorken şimdi 3 aylık kira parası devlet bunu engellemek adına bilirkişi atayıp şuan senin yaptığın işi yapan kişi ortalama kaç lira maaş aldığını öğreniyor örnek veriyorum 30 bin diyelim tazminatın bugunun parrasından yani 30den hesaplanıyor 300bin veriyor 6 yıldırda seni mahkemelerde uğraştırıp paranı vermediği için 6 yıla ceza kesiyor aslında faiz denilen olay bu
(310 puan) tarafından
Yaa bilmiyordum böyle detaylı anlattığın için çok teşekkür ederim valla avukattan daha açıklayıcı yazmışsın

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 246 göst.
27 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 196 göst.
20 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 204 göst.
0 oy
8 cevap 349 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gamze amar (93 puan) tarafından soruldu