0 oy
1,303 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından

image

image

Merhabalar. Yatak odamda duvar dibinde süpürgelikte az bir açıklık gördüm toz toplanmıştır süpürgeyle çekeyim dedim. O ara bu muskası gördüm, önce oyuncak falan zannettim. Sert şekilde zorlayınca süpürgelik açıldı bu düştü. Bunu anlayan birisi çıkar mı acaba aranızda

28 Cevaplar

0 oy
(2,387 puan) tarafından
Şunlarla uğraşanları Allah bildiği gibi yapsın 
(5 puan) tarafından
Amin inşallah. Hiç inanmazdım böyle bulunan şeylere ama insanın başına gelmez diye bir şey yokmuş hayatta
(2,387 puan) tarafından
Aynen bende yaşadım bilirim o hissi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Töbe yarabbi 2 gündür hep böyle postlar görüuorm . Ev sizinmi sizden önce birileri oturdumu 
(5 puan) tarafından
Bizim. İlk ben oturdum
tarafından
O zmn sizin ailenizden biri koymuş olabilir bi cami hocasına sorun isterseniz
0 oy
(119,126 puan) tarafından
yatak odana kim girebilir
(5 puan) tarafından
Yani tam emin olmamakla beraber biz eşimin ailesi yani yengeleri vs falan çok yakınız. Onlar girebilir arkadaşım falan yok zaten.
İşte bir üstümü giyeyim bir bebeğimi uyutayım falan diyerek girmişlerdir illaki
(119,126 puan) tarafından
mahrem yer ust giyme yerimi bacim gecmis olsun eline alman bile etki eder keske elduvenle peceteye tutup alsaydin
tarafından
Bişi olmaz kız eliyle tutunca.
Ayrıca yatak odana niye herkesi sokuyorsun ki. Gitsin başka odada soyunsun
0 oy
tarafından
Yakiyim yada suya atayım diye bir hata yapma önce sirkeye bas ağzını kapat 7 hafta sonra ayak basilmadik yere o kavanozla göm sirke panzehiridir böyle şeylerin cnm
0 oy
(5,108 puan) tarafından
İki gündür böyle postlar görüyorum. Rabbim büyü ile uğraşanları ve yardım edenleri helak etsin. Bulunduğun şehirde rukyeci varsa göster mutlaka geçmiş olsun
(5 puan) tarafından
Rukyeci ne oluyor ki hoca falan mı
(5,108 puan) tarafından
Ehil bir kişi hoca gibi düşünebilirsin Kurandan ayetler okuyup Allah'ın izniyle sorun neyse çözülüyor bulunduğun şehirde vardır mutlaka sen bir araştır istersen
(5 puan) tarafından
Tamamdır çok teşekkür ederim. Bakacağım inşallah
0 oy
(68 puan) tarafından
Bence hiç bişey yapma götür bir suya at düşme peşine yatak odana da sirkeli su koy 
0 oy
(1,404 puan) tarafından
Canim ben genelde sembolleri anliyorum burda bi kac arkadasida ben cozdum ama bunu bilmiyorum altta mavi kalemle yazilanlarda sanki dusmanlikla ilgili birsey yaziyor gibi daha çok dua tarzi duruyor. Sari kalemle yazilan yeri net cekip atarmisin eşim arapça biliyor onu okutuyim
(1,404 puan) tarafından
Nazli yazmis benim yazacağimi :) maide suresinin bir parcasi yaziyormus canim mavi kalemle yazan yerde
(5 puan) tarafından
Yani Allah bize mi bildirecekmiş ben anlamadım. Yoksa eşimle bizim aramıza mı kin düşmanlık verilmiş
(5 puan) tarafından
Sarı kısım için yorumlara bakar mısınız. Bir şey yaptım ama cevap gibi düştü sanırım siteye
(5 puan) tarafından
Diğer yorumlara bakar mısınız size zahmet
(1,165 puan) tarafından
Şemhahirin diye okunuyor. Uzaklaştırmak için kullanılan Bir kavram sanırım. Öyle anladım netten bakınca. Ayetle birleşiminde bakacak olursan sanırım. İki kişi arasına dusmanlik ve kin yerleştirmek için yapılmış bir büyü olabilir. Allah'a sığınin. Büyü yapmak haramdır. Allah dilemezse hiçbir etkisi olmaz
0 oy
(5 puan) tarafından

Bu şekilde yapabildim sanırım 

image

(1,165 puan) tarafından
Üstteki kelime şemhahirin diye bişey o da uzaklaştırmak için kullanılan bir kavrammis
(5 puan) tarafından
Bu ayırma soğutma büyüsü deniyor ya onlardan mı acaba. Düşmanlık ve kin saldık falan yazıyorsa eşimle beni ayırmak için olsa gerek diye düşündüm de :(
(1,165 puan) tarafından
Ev size mi ait kiracı misiniz. Kaldı ki böyle bile olsa siz etkisine inanmayıp Allah'a siginirsaniz Allah dilemedikçe onlar dileyemezler. Korkmak büyüden etkilenmesi getirir. Korkmayın. Allah onların bu haram işlerini baslarina cevirir
(5 puan) tarafından
Ev bizim evet. İlk oturan da benim. Yani korkmadım desem yalan olur ama dediğiniz gibi her şey Allah'tandır. İnşallah bir şey olmaz çok üzüldüm böyle olmasına ben
(1,165 puan) tarafından
Allah hayır versin. Siz ne kadar Allah'in gücüne inanırsanız o kadar etkisi zayıflar. Zaten bunu yapanların ameli Allah katında küfürdür. Ayetinde Allah bu şekilde ifade eder.
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Allah Allah ya neden böyle şeyler yapıyorlar Allah büyü yapana ve yaptırana lanet ediyor cnm sirkeli suya köy yazialr silindikten sonra suyu akan bir suya dök dere deniz gibi bir yere 
0 oy
(48,494 puan) tarafından
nasil sokuyorlar oralara ya
(7,121 puan) tarafından
Bende onu merak ettim kırması falan lazım
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ah canım ya hocaya göster bi anlamaz kimse bundan yatak odama buyuzden kimseyi sokmuyorum ya kim olursa olsun kimseye güvenme bende güvendim aldim evime gorumcemi o yaptı boşanmaya kadar gitti mevzu ya az daha boşanacaktik bi hocaya danış kendi girecek hali yok oraya biri yaptı yani bunu Ah allahim can veremesin bunları yapıp bunlarla uğraşanlar ins
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Sakın yakma, bi akar suya at 
0 oy
(566 puan) tarafından
Belki dua dır diyecek ama olmadık yerde bulmuşsun bir hoca varsa anlar belki
0 oy
(663 puan) tarafından
Oha bu ne. İnanırım ve korkarım böyle işlerden. Sizde ters giden bir şeyler var mıydı peki?
0 oy
(8,832 puan) tarafından
Yuh ya. Nelerle uğraşan insanlar var. 
0 oy
(192 puan) tarafından
Ay görünce korktum eşin Bi hocaya göstersin bnce ne yazıyo dua mı yoksa kötülük için muska mı. yatak odana kim girebilir ki bunu bırakır 
0 oy
(565 puan) tarafından
Kiz gece okunca herkes bi büyü postu paylaşıyor cik korkuyorum boyle seylerden Rabbim muhafaza kim öyle sana muska yapar Allah muhafaza 
0 oy
(86 puan) tarafından
Sonda Yahya yazıyo sanki bide Ş harfiyle bi isim var mi tanıdık Yahya 
0 oy
(981 puan) tarafından
Sirkeli suya koy bi akan suya at derim Allah ayapnalrın yanına kâr bırakmasın İnşaAllah 
0 oy
tarafından
Tek diyeceğim şey sakın karışma hoca okusun baksın anlamına. Suya sürede atma . Nasıl bozulacağını hoca bilir. Bı sıkıntın var mı ? Eşinle aranda

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 467 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde 2516 (425 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,874 göst.
30 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Mlk22 (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 143 göst.

378,252 soru

11,321,365 cevap

34,765 kullanıcı