0 oy
1,309 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından

image

image

Merhabalar. Yatak odamda duvar dibinde süpürgelikte az bir açıklık gördüm toz toplanmıştır süpürgeyle çekeyim dedim. O ara bu muskası gördüm, önce oyuncak falan zannettim. Sert şekilde zorlayınca süpürgelik açıldı bu düştü. Bunu anlayan birisi çıkar mı acaba aranızda

28 Cevaplar

0 oy
(2,701 puan) tarafından
Nergis kim bide buna karişma hoca bık o daha iyi anlar bilir 
-Reklam-
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Hiç anlamam ama iyi bişey olsa verirler durure evinde bir iş gizli yapılıyorsa o işte bir iş vardır süpürgelige bunu koymak ne demek nasıl korkusuzca yapılmış birşey Allah onlara çevirsin bunu eğer şüphe ettiğin biri varsa onun yanında de evde büyü buldum Allah bunu yapana çevirsin inşallah yüzü gülmesin de tepkisinden anlarsın canım 
0 oy
(32 puan) tarafından
Sarı yer bulanık ama mavi yerde ilk başta ayet var düşmanlıkla ilgili. İsim olarak da Nergiz kızı semihanur ve şeley oğlu Yahya yazıyor. Ben şeley diye okudum artık ne bilmiyorum tam olarak ama kötü bişey o belli.
0 oy
(221 puan) tarafından
Canim suya falan koyma bir hocaya gösterin o size soyler nasil bozulacagini 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Canım eşinle aran nasıl gogle lensten birazını çevirdim biz onların arasına düşmanlık ve kin saldık diyor büyü olabilir mi
0 oy
(7,249 puan) tarafından
En asagisini okudum ayet canim ama ne icin yazilir bilemedim 
0 oy
(982 puan) tarafından
Cnm cami hocasına git sor bu kötü birseymi diye nasıl imha edeceğini hoca der sana
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bunu her kim yapmışsa büyük düşmanlık besliyor size . 

Oraya nasıl sokmuş bilmem de kesin sana geldiğinde oraya bakacaktır ve yerinde bulamazsa bir daha yapabilir . O yüzden sen o sarı bezden evde varsa içine naylon köy dik oraya köy . Yatak odani da kitle ama büyü buldum diye kimseye söyleme 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 472 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 2516 (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,881 göst.
30 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Mlk22 (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 144 göst.

379,866 soru

11,371,349 cevap

34,854 kullanıcı