0 oy
885 göst.
Diğer kategorisinde (982 puan) tarafından
Bundan bir ay önce 2 tabak 1 bardak yıkadım oturma odasına getirip köpüklü şekilde koltuğa koymuşum bulaşık süngeri ise arıyorum bulamadım oğlum ben gene gittim dedim geldim oğlum tabakları gösteriyor o ara oğlum çok yoruyordu aklım başımda deyildi . Ya siz ? 

29 Cevaplar

0 oy
(4,376 puan) tarafından
Telefonla tv sesi,kanali degistirmeye calismam. bi de kumandayla tv de ki filmi durdurmaya calismam. Fazla telefon ,bilgisayar kullandigim bi donemdi sanirim :D
(982 puan) tarafından
❤️ normallestik artik
-Reklam-
0 oy
(1,405 puan) tarafından
Bi kaç hafta önce kayannamdan gelince. çantamdan telefonu çıkartıp kocama AAa anenn aramış noldu acaba telefonumu mu unuttum orda demem
0 oy
tarafından
Oğlumu kaynanam almıştı birkaç saatligine bende evde isimi yaptım TV açtım sonra bu çocuk daha uyanmadi mi diye gelip odaya baktım yok tüm odaları gezdim birkac dk baya telaslandim sonradan aklıma geldi götürdüğü:D,
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Bebeği evde unutup bebeği kontrole gidiyorduk çantasını hazırladık ayakkabıları aldık çıktık tam kapıyı kapatacağız cesur nerede dedi eşim
(982 puan) tarafından
O bizde olmadı ben genelde çocuğu alır çantayı unuturdum ama bir keresinde bebek çantasında diye oğlum kafa dalginliyla çantayı alıp oğlumu beşikte unutup oturma odasına koymuştum bebişim çantada uyuyor zannettim sonra ağlama sesi geldi  bebek cantasina baktım boş ***** kafam beşik aklıma sonradan geldi ❤️
0 oy
(3,485 puan) tarafından

Geçen gün oğlumun bezini değiştirmek için altını açtım o sırada eşim ile büyük oğlum odada birbirini yemeye başlamışlardı sesleri duyunca kalkıp bakayım dedim o sıra akıl gitti bezi değiştirmeden geri takmışım sonra yarım saat evin içinde pis bez aradım :D

(982 puan) tarafından
❤️❤️ ahay
(3,485 puan) tarafından
Bunun gibi onlarca var:))  ❤️❤️
(982 puan) tarafından
Ben delileri saymak ile bitmiyor annelik çok güzel birşey
(3,485 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Telefonla konuşurken telefonumu arıyordum bide bulamadım diye sinirlendim çaydanlığı tüpe koymuşum içinde subvar gidip uyumuşum Allah'tan yanmamış ev bir kalktım çaydanlık yanmış mafolmus eşim bir hafta gündüzcu bir hafta gececi arada kalkıp eşime isten mi geldin sen erken niye bu saatte geldin diyorum eşimde iyi. Misin hatun ben sabahciyim bu hafta diyor çok dalgın ve çok unutkanim
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Oğlumun odada olduğunu unutup komşunun bebeğinin ağladığını sanmam ( erken doğumdan sonra  normalmiş olması çünkü bebeğin dogumana henüz bir ay varken bir ay önce doğması kabullenmeye engelmis )
0 oy
(48,961 puan) tarafından
öyle büyük birsey yok bebekken emzirir yerine koyardim tam uykuya dalardim uyanir pike icinde bebek arardım bogulacak diye bulmaya calisirdim. 
(982 puan) tarafından
O bende hiç olmadı oğlumda uyurdum ben yan yana annem korkardı ezerim diye ama beynimi uyumadan uyarirdim oğlum ile uyucam dikkat diye
(48,961 puan) tarafından
bebek yanimdayken olmuyodu ki yerinde besigindeyken oluyodu☺️

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 328 göst.
+1 oy
67 cevap 938 göst.
0 oy
32 cevap 311 göst.
0 oy
38 cevap 1,127 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Esmosum (7,951 puan) tarafından soruldu