0 oy
133 göst.
Aile kategorisinde (1,022 puan) tarafından
Kızlar ben eşime arada sırada sürprizler yaparım kemer setleri kazaklar ayakkabılar saatler parfümler  normal ne alınacak varsa hepsini aldım

Arşa çıkardım demet demet gül gönderdim ilk aldığında çok heyecanlanmıştı isimsiz göndermiştim evli değildik daha çiçekçiye abi Bi karışıklık olmasın burda öyle biri yok demiş kendi ismi olmasına rağmen kendine geleceğini tahmin edememiş garibim baya sakladı sonra ben çöpe attım onu neyse

Bayadıe sürpriz yapmıyorum eşime bu 2t şubatı hatırlamayacağına ve hediye almayacağını eminim ama benim onu uyandıracak bir sürpriz yapasım var

Ama ne yapacağımı bilmiyorum

Fikrim şöyle biz 2. Çocugu istiyoruz ama ben hazır olmadığım için çalışmalara başlamadık 14 şubat benim tam günüme denk geliyor biraz atıp oldu ama kusura bakmayın o gün hazır olduğumu söylemek istiyorum (hazır değilim çocuga hazırım hamile olmaya hazırım ama doğurmaya hazır değilim ömür boyuda hazır olamaıcam oyüzden Nasipse hayırlısıysa herşey olucağına varırı diyerek rabbim den istiyorum hayırlısıysa tabiki)

Neyse o gün güzel bir masa ardından hediye ardından da bu fikri söyleyeceğim ama hediye ne alabilirim şaşırabileceği? 

1 cevap

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 235 göst.
11 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 313 göst.
9 Şubat 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 78 göst.
8 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Deryaa.u (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 197 göst.

378,115 soru

11,317,309 cevap

34,763 kullanıcı

...