0 oy
413 göst.
Aile kategorisinde (264 puan) tarafından
Evliyim bekarken de hiç anlaşamazdik hep babamı bana karşı doldururdu.Basima bişey gelse ağlardı tamamda onun dışında hep abime farklı bana farklıydı.Hatta bana bekarken bıçak çekti bir defa onla kavga ediyorum diye herseyime karışır söylenirdi.Evlendim sonra değişmiş gibi yaptı bide kız kardeşim var o öğlene kadar yatar bekar hiç birşey demiyor önüne kahvaltı hazırlıyor bebeğim bebeğim diyor bana ise niye yatiyosun söylesin böylesin derdi hep.Geçen beni aradı kardesimi arıyorum diye yanlışlikla alo bebeğim dedi efendim dedm bana diyor sandım ayy ben seni mi aradim ya dedi bozuldum belli etmedim.Bunun gibi çok ayrımı varda içime atıyorum babamda da var.Neyse en son şu olay dokundu onun evine yakın bı arkadasm var benm evim uzak diye anne sana gelsem oraya çağırsak sende tanıyorsun ztn kızı dedim ev eski şurası şöyle böyle dedi ne olacak anne benim için önemli değil dedim.Senin için olmaz tabi senin evin değil nede olsa evlendin fln dedi patladım artk haklısın benm evim değil dedm kapadim konuşmuyorum biriktir biriktir bıktım ben sevilmeyecek biri miyim neden bu ayrım kocaman abime danam danam diye sever çorabını giydirir kız kardeşime bebeğim bebeğim biri 30 diğeri 23 yaşında.Annemin herseyine kosmaya calstim yinede kıymetim bilinmedi diğer kardeşlerim nazlı bebek gibi onların her derdine koşar benim derdim umrunda değil.

8 Cevaplar

0 oy
(4,860 puan) tarafından
Aklıma tek gelen şey kızma ama üvey evlat misisin sen yani artık üvey evlada bile böyle davranmazlar neden bu kadar büyük bi ayrincilik var hoş değil 
(264 puan) tarafından
Valla düşünüyorum bazen zaten full babama benziyorum babam hadi abimede ayrımcılık yapar çok sevgi dolu değil de annem...
(264 puan) tarafından
Bide varya yazın biryere gider dönünce evi temiz bulsun diye gider evini temizlerim kaç kere yaptım anne anne ilgileniyorum yaranamadim
(4,860 puan) tarafından
Boşver o zaman onun evi yemizlicene git kendi evini bal dök yala yap bu zamana kadar yaranamadinsa bundan sonrada yaranamazsin birazda seni bu konuda kullanıyor gibi
(264 puan) tarafından
İşine gelince insanın kızı olması ayrı birşey diyor.Bir sezeryan doğumda fln zor durumda geldi yanıma kaldı yardım etti ondan beri ztn ben ne istediyse yaptım bana yardım etti diye bildiğin peşinde koştum hiç sevgi görmeyince insan herşey çok geliyor...Abimin fln her derdine koşar ilgilenir onlarsa annemi umursamaz bile.
-Reklam-
0 oy
(48,367 puan) tarafından
buda insana cok koyar ya meswfe koy sende gorusme çok sık 
(264 puan) tarafından
Ya bak kızkardesim bana geliyor on defa arıyor yemek yedin mi felan diyor **** oluyorum artık koydum en sonuncu yaptığından sonra yeni gerçi ama artık böyle
0 oy
(280 puan) tarafından
Biraz görüşme arama sorma senin kiymetini o zaman anlarlar. Kimse insanın kendisinden kıymetli değil kuzum kendini yıpratma. Herkese bak eşime kardeşime en yakın arkadaşlarıma anne babama herkese hakettiği kadar değer vermeyi öğrendim banane ya ben insanları pohpohlayıp o öyle demek istemedi aslında iyi bir insan güzellemeleri yapmak için gelmedim bu dünyaya. Sen de öyle. Annene burda ben bile sinir oldum
(280 puan) tarafından
Alıngansan ve bunun farkindaysa ona göre davranacak ki evlat ayrımına herkess alınır konuşma bi süre boşver
(264 puan) tarafından
Alıngan oldugumu biliyor işte...Sanki ben anne gibi davranmak zorundayım hep konuşmuyorm
(280 puan) tarafından
Bana da annem geçen gün siz misafirsjniz zaten dedi otururken kendimi kötü hissettim ne zaman bişey dese çay alsana kızım icmedin vs ben misafirim misafir çayını alır mı dedim durdum kirildigimi anladı bir daha asla demedi tavrini en ufak şeye dahi koy
(264 puan) tarafından
Yani seni anlıyorum kırılır insan banada senin evin değil tabi dedi kırıcı yani bir anneye yakışmıyor bu laflar koydum zaten umarım anlar
(280 puan) tarafından
Tabi ki ben de anneyim asla kullanmayacağım cümleler. Evlatlarım başımın üstünde.
0 oy
(1,270 puan) tarafından
Çok üzüldüm ben de benzer şeyler yaşıyorum ama artık o nasıl davranırsa o şekilde davranıyorum sen de mesafe koy cnm
(264 puan) tarafından
Koyucam aramicam sürekli artık bir iki defa arasın mesafeli konusucam
(1,270 puan) tarafından
Ya da açık açık konuşsan canım neden tepki koyduğunu soylesen
(264 puan) tarafından
Kabul etmez o eder mi
0 oy
tarafından
Benim annemde aynı beddualar sırf çocukken altıma yapıyorum diye er bul gün bulama ölün gelsin derdi gerçekten de öyle oldu oklava ile yediğim dayaklar eve hapisler kiloluydum seninle bir yere gitmeye utaniyorum derdi sürekli cirkinsin derdi ki hala diyor..şimdi hatirlattigimda ilk çocuk cahillikten diyo kız kardeşim 22 yaşında evi b.ok götürse ses çıkmaz erkek kardeşim paşam paşam der en basit örneği ben çalışırken mutlaka harçlığını verirdim bunlar anne ihtiyacın varmı bile demez daha neler neler saliverdim artık evliyken eşimle tartışmamız olduğunda hep eşim haklıydı oğlum oğlum derdi ona bir gün olsun annemin beni evladım diye sevdiğini hatirlamam AMA YEMİN OLSUN BEN KİZİMA ONUN YAPTİGİNİN %1 Nİ YAPMAYACAGİM❗
(264 puan) tarafından
Aynen öyle canım küçükken bile sen babana benziyosun halalari kılıklı der dislar oğlum bana benziyo derdi kader işte biz böyle olduk içimizde yara ama bzm cocuklarimzn olmasin kaderdasm:))
tarafından
Benim anamda derdi ya.lak ağızlı halalarina benziyon onlar gibi cirkinsin diye :D küçücük çocuk 10 yaşlarında sırtında oklava kırılınca ya kadar dayak atilmayi nasıl hak etmiş olabilir :)
He kız aynı versiyonlar demekki
(264 puan) tarafından
Tövbe ya cidden oklava kırmak nedir hey Allahım Allah hepsinin içine hidayet ve adalet nasip etsin.
tarafından
Biz ana olmuşuz su saatten sonra hidayet verse ne vermese ne
(264 puan) tarafından
Doğru...
0 oy
(331 puan) tarafından
Üvey olabilirmisin acaba
(264 puan) tarafından
Keşke olsam inan cok sevinirim ajsjjs
0 oy
(6,807 puan) tarafından
suan ayni durumu esim yasiyor hr isine kostu ama kiymet bilinmedi bayadit konusmuylar
(264 puan) tarafından
En iyisi uzak durmak
(6,807 puan) tarafından
benim esimde ayni senin gibi keske üvey olsam evlatlik olsaydim diyor mesela dun annesini bi yerde gormus konusmamamislar cok acı bi durum
(264 puan) tarafından
Evet ama bunu onlar istiyor İste biz dört kardeşiz birtek bu bana yapılıyor diğer kardeşlerim bebek gibi hiç biri evli değil aşırı tembeller evde oturur yemek beklerler onlar nazlanıyor akıllı olan ilgi sevgi gösteren dışlanıyor.Kesin senin eşinde öyledir çok ilgilenmiştir... Yüzüne bakmıyorsa şimdi ailesinin bir zaman sonra kıymete biner belki.
(6,807 puan) tarafından
kesinliklr canm her isine o kosardi ama kiymeti bilinmedi
(264 puan) tarafından
Umursamasn bence çünkü onlar umursamaz bak annem geçen kalbimi kırdı hiç aramadım konuşmuyorum gezerken story atıyor bende artık arasada açmayacagım böyle anne babaya böyle muamele.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 833 göst.
4 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 3,511 göst.
5 Eylül 2020 Aile kategorisinde Ecrin in annesi ❤️♥️ (947 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,234 göst.
1 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 7,288 göst.
31 Ocak 2020 Aile kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu

377,145 soru

11,287,091 cevap

34,693 kullanıcı

...