0 oy
65 göst.
Aile kategorisinde (76 puan) tarafından
İlk gebeliğim 16 haftalık oldum. 16 haftadır hayattan koptum. İlk zamanlar dehşet mide bulantısı sudan dahi. Sonrasında bel ağrısı. Şimdi de burun etlerim şişti. Nefes alamıyorum. Ağzımdan aldığım için boğazım kuruyor bu defa da enfeksiyon geçiriyorum. Ağzımın içi beyaz pamukçuk döktü. Su bile içerken açıyor. Gözlerimi açık tutamiyorum . Surekli uyuyorum. Gündelik islerim bile kalıyor. Saçma sapan şeylere ağlıyorum. Gerçekten artık çok bunaldim.  Tavsiyeleriniz var mı? Bebeğe alışveriş hevesim dahi kalmadı. Cektiklerimden sonra. 

3 Cevaplar

0 oy
(11,089 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun, doktor ne diyor bunlara? 
(76 puan) tarafından
İlk etapta allerset verdi 10 adet vardı kutunun içinde. O biraz iyi geldi ama daha yazmadı. Doğuma kadar sabbredicen dio. Çok zor :(
-Reklam-
0 oy
(682 puan) tarafından
Aynısını çektim ozellikle nefes alamamak onun kafar kötü bir şey yok şuan 39 haftaligim şimdi de mide ağrısından ölüyorum
(76 puan) tarafından
Anne olmak ne kadar zormuş :(
(682 puan) tarafından
Doğurdum şükür 20 günlük olduk
0 oy
tarafından
Canım boğazın için doğal olarak süt  bal karışımı ılık çorbalar bol meyve tüketebilirsin ek olarak ılık suya karbonat kat onunla boğazına gargara yap boğaz enfeksiyonu çok kötü birşey enfeksiyon zaten kendi başına kötü de . Ha birde halam önermişti bir tülbente kolanya döküp onun üzerinede karabiber ekleyip boğazına sarıyosun boğaz ağrısını kesiyormuş, inşallah düzelirsin geçmiş olsun.
(76 puan) tarafından
Süt ve balı denedim baya iyi geldi teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 162 göst.
0 oy
4 cevap 259 göst.
0 oy
11 cevap 180 göst.

378,144 soru

11,317,993 cevap

34,764 kullanıcı