0 oy
140 göst.
Aile kategorisinde (770 puan) tarafından

Bir-kac sorum olacak

Çocuğumun velayetini alamaz değil mi 3 yaşında bir kizim var şu an çalışmıyorum ailemin yanındayım en kısa süre de ise gireceğim bana
Şiddet uyguladı fotoğraflı delillerde var elimde 
Ve düğünde takılan takılarımın hepsinide geri istiycem şu an hepsini geri ödeyemez ama nasıl olacak bir şekilde odetiyorlar mi nasıl oluyo nafaka işi falan yardımcı olurmusunuz

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çocuğu alamaz canım için rahat etsin valla o altınları da söke söke alırlar   ilk mahkemeden sonra nafaka belli olacak ne kadar oduyecegi ona göre verir 
(770 puan) tarafından
Gitmeden önce de söylemiştim yüzüne altınlarımın hepsinide geri alicam senden diye hareket çekip n.h alırsın demişti bende görürsün dedim hicbirseyimi birakmiycam onda alabildiğim herşeyi alicam haketti.
-Reklam-
0 oy
(142 puan) tarafından
Çocuğunu sen madde kullanmiyordan hayat kadınlığı yapmiyorsan çocuğa şiddet uygulamıyorsan mümkün değil alamazlar onu sil kafandan. Hastaneye gidip darp raporu al boşanma davasında takılarını falan herşeyi alırsın darp raporu alırsan bı de üstüne 50 bin 100 bin arası tazminat alırsın mal paylaşımında neyiniz varsa yarısını alırsın. Nafaka konusunda mahkeme başladığında daha ilk duruşmada çocuğuna da sana da nafaka direkt bağlanir. Darp raporunu al ama
0 oy
(48,459 puan) tarafından
hakkinda hayirlisi olsun insallah

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 783 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde birminikanneyimm (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.
0 oy
1 cevap 100 göst.
31 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (266 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 361 göst.
3 Şubat 2023 Aile kategorisinde Nrgz (770 puan) tarafından soruldu

377,809 soru

11,308,032 cevap

34,738 kullanıcı

...