0 oy
363 göst.
Aile kategorisinde (771 puan) tarafından
Eşime karşı içimde hicbir şey kalmadı sadece çocuğum için üzülüyorum o evden kurtulduğum için çok mutluyum ama arada çocuğuma bakıp ağlıyorum 3 yaşına girecek daha küçücük hicbir şeyden haberi yok ama babasıyla da olmuyor siz nasıl yaptınız ilerde alisirmiyim bu durum beni çok uzuyor

5 Cevaplar

0 oy
(5,294 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun inşallah canim
(771 puan) tarafından
Aminnn inşallah canim
-Reklam-
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Tabiki alışacak mutsuz bir yuvada kavgalı bir ortamda çocuk büyütmektense tek başına hem anne hem baba olmak daha iyi canım hakkında hayırlısı olsun inşallah rabbim kimsenin ağzının tadını bozmasın..
(771 puan) tarafından
Doğru surekli tartışma ortamında olmasından daha iyi ama iste insan üzülüyor yine de hayırlısı böyleymiş..
0 oy
tarafından
Kavga etmeden de o evde durabilseydin en guzeliydi.o cocuga baba sevgisi nasil vereceksin ben de bunu anlamiyorum.siz de bunu bana anlatin.esim cok serfsiz afedersin ama cocuk onu cok seviyor yani kullaniyor cocuk babayi.ozguven aliyor birlikte vakit gecirince cok mutlu benle apayri zaten ama onu gorunce bi nese geliyor.sadece bi parka gitmek arkadaslarinin icinde.babasinin kucagina almasi falan gururlandiriyor onu ben bunu ayrilinca nasil verebilirim diye dusunuyorum.ne ailem ne kardeslerim yapar.gelen ezikler giden ezikler.sirf bu yuzden kendim ezilmeye raziyim bu coplukte.ha buyür babasini istemez o zaman neyse.ama o yasta korpecik yavruya nasil kiyiyorsunuz aklim almiyor.dayak yedim kovuldum ama bu dusuncelerden siyrilamadim.esim.bagiracak oldu mu beni savunuyor ama ayrilmayi kesinlikle.istemez.
tarafından
Kimseyi yargilamiyorum dusunceleri merak.ediyorum.yasanilanlari bilemeyiz.Cocugum icin ayrildim demek icin hic yasanamaz olmasi gerekiyor o ortamin dyr dusunuyrum.aldatmostir ama ese vecocuga cok iyidir aile sorumluluklarini yerine getiriyordur gunubirlik iliskisi bile goz ardi edilir cocuk psikolojisi icin.cocuklu kadinin cocugundan baska hayati olamaz katiliyorum.benim esim de ayrilmaya sonuna kadar layik bi insan ama arti eksiye doktugum zaman  simdilik ayrilmak istemiyorum cocuk cok etkilenir.babadan ayri kalip ezik buyumesin diye ben eziliyorum esimin ve kaynananin yaptiklarina razi oluyorum hic ses cikarmayinca bagirip dovmuyor ama bana yeri geliyor pislik gibi davraniyor cocugun bunlardan haberi yok ona belli etmiyor.benden sogutmak icin biseyler yapsa da ben de elimden geldgiince bana cekip dogrulari ogretmeye calisiyorum allah yardim etsin.ayrilsam baska birini bulur beni cocuklari unutur biz ailemin evinde eziklik yasariz ben calisirim.cocugu vermek istemeyecek onu Kullanarak bana dikta uygulayacak.bi babads bi annede cocuk bu surec cok yipratici. cocugugelen giden azarlar cocugu.tek anne hicbiseye yetemez diye dusunuyorum cok zengin olmak gerekiyor.herseyine tamam diyorum hicbir is beklemiyorum kandirarak cocuklarla ilgilenmesini sagliyorum evde soytari oluyorum esim kotuye kullaniyor cogu zaman ama annelik fedakarlik bu bence ben cocuklar mutlu olinca mutluyum.bu benim dusuncem.
(441 puan) tarafından
size katılmıyorum mutsuz bi anne mutlu bi çocuk yetiştiremez. sırf babasını çok seviyor diye boşanmanwk çok saçma anlaşamıyosan. Ömür geçiyor gidiyor. çocuğumu mutsuz büyüteceğime  beni yoran yıpratan evlilikten kurtulup tek başıma büyütürüm daha iyi...  çocukta bigün kendine bi hayat kurucak gidicek olan bize olucak.
(172 puan) tarafından
Tartışılacak bir konu değil bu herkesin kendi öz kararı boşanan kişide elbette çocuğunu düşünmüştür ki kadın diyo zaten çocuğuma bakıp ağlıyorum içten içe yanıyor yüreği belliki yapacak bir şeyi kalmamış evin içini bilemeyiz benim eşim çok gaddar kindar sinirli ve çok inatçıdır benden başka kimse kaldıramaz onu ama evini çocuklarını el üstünde tutar elinden geleni yapar aç bırakmaz beni de çok sever sahip çıkar ama bazen katlanması zor birine dönüşür alttan alırım
(172 puan) tarafından
Ben yaşadım 1 buçuk sene eşimle ayrı kaldım 9 ay çocukları mı göremedim ve ben o zaman anladım bir anne çocukları için yaşamalı ne olursa olsun onları öyle perişan halde görmektense babasının yaptılarına katlanıp alttan almayı tercih ediyorum herkes kendi hayatından sorumludur
tarafından
Zeynep1314 bende 9 ay ayri kaldim cocuk yoktu ama yasayacakalrini tahmin edebikiyorum ayrilmayan bilmiyor bence.ayrilan o psikolojiyi anlayabilir ancak.herkes kendi yaptigindan sorumlu.ben de sizinle ayni fikirdeyim.ses cikarmiyorum mumkun mertebe cocuklar huzurlu olsun ben de olurum.
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Öncelikle şunu demekte fayda var.cocuk ne kadar ufak olursa o kadar az etkileniyor.ben bosandigimda biri 7 yaş biri 6 aylıktı.bebegim gram etkilenmedi.ufqk.cocuklar cok daha çabuk alisiyor.au an yaralisin.ama bir sene sonra hiç birşey kalmayacak.
0 oy
tarafından
Bende başta senin gibiydim kızımın biri 1yasinda biri 20gunluktu başta onlara bakıp bakıp uzulsemde gün geçtikçe kendime geldim iş buldum çalışmaya başladıkça onların isteklerini karşılamaya başladıkça iyiki dedim iyiki bosanmisim iyiki kendime guvenmisim şimdi biri 4 biri 3yasina geldi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 145 göst.
18 Eylül 2023 Aile kategorisinde Bizimkz12 (2,343 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 404 göst.
4 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 362 göst.
1 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris (826 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 611 göst.