0 oy
370 göst.
Aile kategorisinde (2,537 puan) tarafından
Ne zormuş kızımı öyle görmek canımdan bir parça gitti sanki. 17 aylık kızım ilk kez bir çocuk tarafından böyle ağladı. Hemen kucağıma aldım bazen olur öyle anneciğim arkadaş isteyerek yapmadı dedim ama o kadar kızdım ki o çocuğa içimden. Ne zormuş evladına dokunulması. Çocuk kavgaya meyilli biru ilk kez bir araya geldik bir daha da gelelim istemiyorum çiçeğimse çok narin alışkın değil ki. Rabbim tecavüze uğrayan kız çocuklarımızın ailelerine sabr versin saçının çekilmesi bile canımı yaktı benim. 

8 Cevaplar

+1 oy
(14,965 puan) tarafından
Olur böyle şeyler 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla bacım senin yerinde olsam sert bir şekilde uyaririm kimsede umrumda olmaz ben bebemi ağaç kovugundan almadım herkes bebesine sahip çıksın 
(2,537 puan) tarafından
Annesi kızdı zaten ama ben kızımın beni öyle görmesini istemem sakin yetiştirdik iln kavgada da bağırmak ne kadar doğru kızımın bu şekilde öğrenemesini istemiyorum. Biraz daha büyüsün kendini nasıl korumasını gerektiğini şiddet göstermeden de yapabileceğini öğreteceğim
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Zor ama unutma sen ona kendini savunmayı öpretmelisşn kavga etsin demiyorum kendini korumalı benim kızla aynı ayda kuzenlerşyle kıskanclık oldu aralardın3 yasında kuzeni ittirdi kaktırdı uzaktan izledim baktım benimki kendini korumaya başladı
(2,537 puan) tarafından
Sürekli öyle kuzenle bir araya geldiği için bu duruma alışmış ve kendini korumuş olmalı. Kızım ilk kez böyle bir şey yaşadı kendini savunmaya bırakmadım zaten hemen çekip aldım belki de korurdu ama izleyemezdim
(9,247 puan) tarafından
Yok ilk defa memlekette gördüler birbirlerşnş
(9,131 puan) tarafından
Mesela nasıl koruyacak kendini esra :) benim kız da 3 bucuk yasında cok kırılgan narin biri dokunsa hemen aglar :)
(9,247 puan) tarafından
Valla bilemem sizinkiler nasıl yapıyor bu işi ama benimki ya ortamdan uzaklaştı yada ittirdi koruma dediğim bu
0 oy
(3,043 puan) tarafından
Çok çok haklısın kızım 15 aylikti geçen ay misafirim vardı misafirin kızı 27 aylikti arkamız dönüktü iki üc tane  patlatti kizima oyuncağı vurdu kafasina Hadi annesi de orda hiç görmedi mi sanki o kadar sinir olmuştum ki o an anladım annelik nedir içinden aslan çikabiliyor çocuklu ortamlarda hep yanında olmak lazım çünkü vuruyorlar maalesef
0 oy
(48,481 puan) tarafından
benimde arkadaşımın oglu vurmuştu yüzüne hala aklima geldikce icim aciyo
0 oy
tarafından
Ah ah benim ikizler biribirine hiç acımıyor valla bende üzülüyorum ikisi için ama elin çocuğu bir şey yapsa bende çok üzülürüm sinirlenirim şükür 2 yaşındalar bu zamana kadar yaşamadım böyle bir sorun
0 oy
(981 puan) tarafından
Tek mi çocuğunuz bazen tek çocuklar da bu olabiliyor bazende yapıyla alakalı o yüzden kendini ileride savunur ben hamileyken gr çocuğuna işaret parmağımı salladım bidaha bana dayısına yaklaşamadı bile 
(4,889 puan) tarafından
Neden parmak salladınız?
(981 puan) tarafından
Hamileyim birde sıkıntılıydım sürekli yattım Ramazan bayramında hastanedeydim düşük tehlikesi yaşamıştım ee gelmiş kurban bayramında koşup koşup geliyor bizeo canımla bende uzaklaşması için salladım şimdi sevmiyormuş aman çok üzüldüm çok aslında baltan yapmak lazım mış işte ama neyse
(4,889 puan) tarafından
Pek bişey anlamadım ama çocuğu tatlı bi dille uyarmak korkutmaktan çok daha iyi
(981 puan) tarafından
Benim düşük tehlikem vardı hastanede yattım ama dayıları ben evlenmeden önce çok ilgiliymiş benle evlenince araya soğukluk girmiş gr kv me göre çocuğu öğretip üstüme yolluyorlardı hadi sarıl hadi öp önceden yapardın diyorlardı
(981 puan) tarafından
Canım tatlı dil onlara sürekli bişeyler almak yapmak tı anlamazlardı alışmışlar öyle
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Valla bugün bir oğlan parkta kızımı itti ay nasıl cemkirdim ne yapıyorsun sen diye. Allah'tan annesi de cingenlik yapmadı da oğlunu uyardı özür dile arkadaşından dedi 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 427 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,284 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 1,145 göst.
11 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Pakize333 (921 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 415 göst.
2 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 836 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,325 puan) tarafından soruldu

377,988 soru

11,313,783 cevap

34,752 kullanıcı

...