+1 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (1,538 puan) tarafından
benim bi kuzenim var allah kimsenin başına vermesin böyle bişey bende yeni farkediyorum tam bi enerji vampiriymiş allahım gün içinde mesela çok iyiyim dimi enerjim yerinde bi yazıyor yada arıyor ben yerlerde sürünüyorum neden mi sürekli şikayetçi bıktım artık hayattan ülkeden gitmek istiyorum lan geri zekalı madem öyle okusaydın parasıda var yok değil böyle aç gözlü birini görmedim ama bildiğiniz negatiflik akıyor her yerinden ne zaman onunla konuşsam pilim bitiyor bugün söyledim ona negatif negatif konuşacaksan hiç konuşmayalım benimde sorunlarım var ama hayattan zevk almaya bakıyorum dedim gerçekten varsa eğer böyle tipler tutmayın hayatınızda allahım uzaya göndersin bunları 

14 Cevaplar

0 oy
(5,132 puan) tarafından
Evet malesef öyle insanlar var, ben de öyle durumda oluyorum bazen ama öyle olunca pek kimseyle konuşasım olmuyor. Tam olarak da bunu düşünüyorum başka insanların ruh halini bozmak istemiyorum... Mesela bugünlerde yürüyen negatif enerjiyim, annemle bile kısa kısa konuşuyorum... Geçiyor herşey
(1,538 puan) tarafından
Elbette her an iyi hissetmiyoruz canım ama bunun olayı çok başka ya devamlı şikayet devamlı poh poh istiyor yazıyor bak bi derdi var gibi konuşuyor bende soruyorum noldu işte bu ülkede iyi olmak mümkün mü yok şöyle yada yok iyiyim diyor ama sen alıyorsun yinede ondaki düşüşü kendinide kapatmıyor niye kapatmıyor enerji almak istiyor çünkü çok sıkıldım onun buhranlı hallerinden
-Reklam-
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Evet öyle insanlar var bende çok etkileniyorum negatif insanlardan maalesef 
(1,538 puan) tarafından
Bizden besleniyorlar işte farkettiğin an uzaklaşacaksın böylelerinden
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Haklisin surekli şikayetciler bakarsan bizden iyi hayat yasiyorlar ama hep şikayet hep bi razi kalamama.bide hic iyi seylerini bahs etmezler o insanlar saklarlar
(1,538 puan) tarafından
Ya öyle sinir oluyorumki valla durumu çok iyi güzel maaşı var hep isyan hep isyan allahım diyorum ondaki imkanlar bende olsa yatar kalkar şükür namazı kılarım yüzünden kahkaham eksik olmaz iç huzur demekki önemli olan baksana kalpler kapkara ama dediğin doğru iyi bişey olunca anlatmazlar
0 oy
(6,220 puan) tarafından
Evet öyle kişiler var ne yazikki 

Mesela birisi bir yerde oturuyorsa o kalkar kalkmaz yerine oturmamak lazım 1 dakika beklemek lazımmış onun enerjisi ordan gitsin diye direkt sana ulaşmasın diye 
(1,538 puan) tarafından
Böyle Kişiler genellikle enerjisi yüksek insanlara yapışırlar
0 oy
(448 puan) tarafından
Benimde eltim öyle. Sürekli evime gelir kaynanam gelinlerine böyle davraniyor bizi sevmiyor bilmem ne onları bana kışkırtıyor.beni de onlara. Sürekli şikayet ediyor herşeyden bende ondan uzak durmaya çalıştıkça her türlü evime geliyor evimiz yakın birbrmzi sürekli görüyoruz ama mesafeli olmaya başladım 
(1,538 puan) tarafından
Kesinlikle uzak dur insanı karamsarlığa itiyorlar
0 oy
tarafından
Negatif insanları hayatıma almam
0 oy
(4,700 puan) tarafından
İşte kocam :) enerjimi sömürüyo :) ben çok pozitif bir insanım kahkaham eksik olmaz ama o bildiğin duvar öyle olunca enerjimi çekiyor 
0 oy
(142 puan) tarafından
Bı laf var ya hayır konuş ya da sus diye. Hayatta şunu farkettim ne kadar kötüyü düşünür ve konuşursak onu hayatımıza çekeriz. O yüzden ya iyiyi güzeli görüp onu konuşurum ya da susarım 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Bende daha beteri var enerji emmiyor belki ama daha beter işte. Düşünmekten başım ağrıyor artık.
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Vardı öyle biri hayatımdan çıkardım ben akrabam değil arkadaşımdı ama beni çok daraltıyordu vallahi mecbur kestim muhabbeti 
0 oy
(7,039 puan) tarafından
Evet valla haklısın bizde de şey var mesela eşim normalde neselidir bazen modu düşük olur bende düşerim hemen ya da birimiz basım agriyo desek diğerinin de ağrır 
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Benimde oyle arkadasim var di yani inanin onunla konustuktan sonra hayattan soguyorum.   Artik konusmuyorum.  
0 oy
(622 puan) tarafından
Malesef benim annem negatif enerji yüklüyor hep bana.Kendisi kronik depresyonda tedavi olmakta asla ve asla istemiyor.
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Ay bende geçen öyle bir film izledim o kadar yavaş sıradan monoton Bi kalktım bende mıy mıy olmuşum... Yani insan da izlediğin şeylerde etki edebiliyor çok takılma bitirmesin seni

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 459 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,682 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 85 göst.
29 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lazina54 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
24 Haziran 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
3 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lazina54 (178 puan) tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,759 cevap

34,862 kullanıcı

...