0 oy
455 göst.
Aile kategorisinde (1,234 puan) tarafından
Kizlar esim insan icinde laf sokmayi cok sever yani oda soylediginin nere gidecegini bilmez kalbi temiz oyle cok kotu seylerde degildr ama zaten simdiye kadar alttan aldm milletin yaninda guldum gectm uyardimda ama kalbi temiz oldugu icin lafi tartmadan konusuyo dun gorumcemin yaninda iste ayfer o isi yapamaz filan diye konustu bsy yiyodu dokme dikkat et dedim sadece hemen baslama yaa noldu hemen karsma filan dedi onlar gidincede konustum bak dedim kimsenin yaninda bsy deme o isi yapamayacagimi bilsende yapar de arkamda dur dedim tmm dedi aksam yengesyle konusuyodu yengesine ayfer cekrdek kiriyo bende yiyom dedi yengeside yorma eltimi sen ona kir dedi snra esim o kendi yiyo incitmez kendini yormaz bilmiyon mu dedi snra tl kapatinca bnde dedim ndn boyle diyon daha dün uyarmadm mi dedim bu hemen bagrmaya basladi senle muhattam olunmaz ne var bu lafta filan diye ama bende tastim artk

11 Cevaplar

+2 oy
(2,972 puan) tarafından
Bu postu ikinci açışın bence hayatı bu kadar takma degmez 
(2,972 puan) tarafından
Ya ben çok rahatım ya millet çok ince düşünüyor. Yani eşim bana öyle dese mesela o kendine kıymaz yormaz incitmez dese aynen öyle benim canım totom kıymetli hiç kendimi yoramam derim valla nzjsjsh
(5,406 puan) tarafından
Kız ben de yaa=)) duymam bile ben rahatım kalk bana ver derim
(2,972 puan) tarafından
Hah aynı bende öyleyim işte :))
(507 puan) tarafından
Millet kafaya takacak dert ayiriyor valla cnm kusmede alinmada takilacak laf degil seninkide  bidw adami fircalama bos yere;)
(2,972 puan) tarafından
Fdryjdaxhy
-Reklam-
+1 oy
(5,280 puan) tarafından
Kocan espiri yapmaya çalışıyor ama beceremiyor aynı benim koca 
(1,234 puan) tarafından
Maalesef
0 oy
(7,871 puan) tarafından
Çok saçma sebepler valla anlamdım hiç bişey :D
(507 puan) tarafından
Hep simariklimtan
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Eşim yengesiyle hiç böyle samimi konuşmalar yapmaz, keza bende kaynımla falan hiç konuşmam.. hani dediğin de haklısın ne gerek var bu kadar ayrıntıya, çay içiyoruz de kapat. 
(1,234 puan) tarafından
Yaa yenegsyle konusur yengesini sever bende severim ama her zmn boyle ona gore ben yapamam bn beceremem boyle o o yuzden o incitmez kndini dedi
0 oy
(489 puan) tarafından
Ben olsam kirilmam bence eşin samimiyet kurmak için öyle konuşmuş seni küçük düşürecek bı şey dememiş şöyle düşün mesela yapamaz dediğinde ağırdan al nazik yap kendini uğraşamam falan de istesem hemen yaparım de eltine soyledileri için de kocama da verirm kendimi dedusunurum yani diyebilirisin seni üzmek kırmak için demiyorum bunları
(1,234 puan) tarafından
Canm zaten bn bu lafin gecmisi oldugu icin bu kadar kirildim herkes milletin icinde karisini över bnmki kimse yokken över usandm milletin icinde byle yapmasndan
(489 puan) tarafından
Bence nasıl yapacağını bilmiyor
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Bi kere eşim yengesiyle bu kadar vıcık vıcık olamaz ki en büyük benm küçğüyle de olamaz neyse kalbi temiz değil bence kusura bakma ama dengesiz n3 konşcağını bilmiyor 
(1,234 puan) tarafından
Esim yengesini sever bnde severim konusmasinida bilir ama övmesini hic bilmez
(1,307 puan) tarafından
Ne diyeyim bacım Allah gönlüne göre versin
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Anladığım kadarıyla kalbinin temiz olduğuna eminsin yano esin saka yapmal istiyor ama pek beceremiyor sanorom:)keşke buriya yazmasaydin eşini, hayatınızı bilmeden sadece senin yazdiklarinla kocana kötü laflar edecekler bemce gerek yoktu sonucta bu platform ne igrenc iliskiler görüyoruz sizinki cok masum
(1,234 puan) tarafından
Canm bnm icin bi kisi onemli oda eşim
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bence sen iyi değilsin eşin sana takılıyor ama sen çok çok büyük anlamlar çıkarmaya çalışıyorsun. İki de bir adami uyarma demekki tarzı böyle biktirirsin kendinden. Bir arkadaşım var eşi neler diyo hiç umursamaz gecen hastaneye gittik benim disim ağrıyordu parol içiyorum fayda etmiyor dedim arkadaşım da e parol ne desin düzgün antibiyotik içeceksin dedi çocuk emziriyorum ya canim içemem dedim, demez olaydım bunların çocuğu daha olmadı 1 senedir kocası dedi bak sen düşüncesizsin ne anlarsın emen çocuktan vs ben renkten renge giriyorum, döndü yenge dedi bu çok sigara içiyor hamile kalsa da içer yok içmez dedim annelik başlayınca sorumluluk başlıyor şimdi bilmemsi normal dedim. Karısını el üstünde tutan her yere götürür öyle havalı bir kızdır yani ha ezik değil ama kocasını hiç düzeltmeye çalışmz. Kim olsa altından neler çıkarırdı 
(1,234 puan) tarafından
Evet bn iyi degilim bu adam yuzunden yaa yapma diyom daha yapiyo bn milletin icinde ona beceriksiz desem hoş  olur mu
(5,406 puan) tarafından
Kız ne olacak beceriksiz dememiş onu yapamaz demis He yapamam de veya ben en iyisini yaparım kocam bey de. Kocam nazar olmayayım diye böyle diyor de =) kız gül eğlen ne canını sıkıyorsun. Bu kadar mükemmelliyetçi olma
(1,234 puan) tarafından
Simdiye kadar dedigi herseye guldugum icin bu kadar takiyom yaa kurulu saat gbi durur durur milletin icinde bsy der
0 oy
(5,232 puan) tarafından
Esin sana laf sokmamış bence seni kıracak bisey de söylememiş canım sadece küçük şakalar yapmış seni düşürecek bisey dememis
0 oy
tarafından
Bazen benim eşimde aynı şeyleri yapıyor sinir oluyorum uyarmama rağmen aynı patavatsizlik denir buna
0 oy
(1,089 puan) tarafından
Babamın evinden aliskanlik kalmış ordadda böyle rahattım derdim ben ve bu kadar takacak bir şey değil bence bu postu ikinci defa gördüm 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 759 göst.
5 Şubat 2020 Aile kategorisinde Irmakbskrt (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 860 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (253 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 1,218 göst.
11 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 365 göst.