0 oy
760 göst.
Aile kategorisinde (255 puan) tarafından
Eşimin 3 tane halaları var 2 si bekar hiç evlenmemek ama yaşlılar daha 1 ay önce dedesini kaybetti eşim 90 yaşındaydı 2 3 ay önce hastaneye yattı beynine pıhtı attı felç geldi adamı mamayla besliyolardi kendinde değildi halasigilde kaynanamgilde kalmaya başladı 3 ude bitanesi belinden sakat yatiyo bitanesi aynı şu yılanı gibi yalanciktan ağlıyo ediyo birtaneside adam hastaneye yaatibasladi ben bakamam kim bakcak demeye neyse gıcıklar yani ortanca halası zaten dediğim dedik camdan dışarı bakarken kapalı gelin istedim hep olmadi hayalim hep öyleydi dedi kaynima döndü böyle gelin getir sana araba alcam dedi bi bozuldum bi bozuldum eşime dedim ne var bunda şaka yapmış dedi gıcık oluyorum daha neler neler 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay eşinde yani kusurA bakma ama bunun neyi şaka olur acaba lafını söyle  niye susuyorsun ezdirme kendini kendileri evde kalmış kendilerine gelin bakacaklarına kendilerine koca baksınlar. 
(255 puan) tarafından
Nerdeee .. bebeğimi kaybettim onun beni soktuğu stres yüzünden üzülmedi bile
tarafından
Ayy allah kimseye evlat acısı göstermesin canım valla kuzum beni yanlış anlama az çok sen yaşıyorsun evladının ölümüne üzülmeyen babada ne sana eş ne çocuğuna baba olur inşallah eşim olgunlaşır inşallah sana gğzel bir eş olur ama o halaların iççinde zor gülüm
(255 puan) tarafından
Şimdide hamile olabilme ihtimalim var bi yandan çok istiyorum bi yandan şöyle eşime bakıyorum ben ondan sevgisiz ilgisizim acaba diyorum cocugumda öyle sevgisizlik ilgisizlik çeker mi benim sevgim ona yetmezse diye düşünüyorum bende çünkü babanın sevgisinden ilgisinden mahrum büyüdüm korkuyorum öyle olur diye
tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun ama babalık adamları değiştirir bence inşallah değişir kuzum allah evlafını sana bağışlasın sen bu ilgisiz büyüdüğün dünyaya çok güzel bir evlat yetişrirsin eşinde bebeği olumca senin gibi güzel eşine sahip çıkar evladına da sahip çıkar inşallah
(255 puan) tarafından
Inşallah bakalım işte günüm geçti biraz daha bekliyorum gecmesini
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aman ne takiyon ya oralı bile olmam valla 
(255 puan) tarafından
Kiz daha bu bisey degil keske bunla bitse
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Mevzu bakmamaları mı? 

Kapalı gelin istemeleri mi? 
(255 puan) tarafından
Kapalı gelin istemeleri ve daha birçok sey
(13,702 puan) tarafından
Beni kocam açık beğendi  de geç boşver.
(255 puan) tarafından
Onlara gittiğimizde veya onlar burdayken eşim sanki 5 yaşında çocukmuş gibi simartiyolar eşimin eli ağrıyo mesela tam diyorum ovuyum 5 dk biseye takılıyorum geliyorum bakıyorum o ovuyo ne biliyim iğne vurulmaya gidicez eşim illa sende gel hala diyo ya ıstemiyorum gelmesin bi ayrıl artık bi zahmet
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Sen de böyle bir damat bul bende sana alicam deseydin ya.
(255 puan) tarafından
Kocam ondan sonra kovsun beni
(2,102 puan) tarafından
Kocan o laf için, şaka yaptı ne olmuş sanki diyor ama.
(255 puan) tarafından
Ben onlara bisey dediğim zaman ben suçlu oluyorum onlar benim sulaleme laf etse onlar bisey demedi oluyo keşke anamın evine gitmek kolay olsa minnet eylemem
(2,102 puan) tarafından
Ananın evine git diyen yok ama esinle konuşabilirsin kırıldığını belli et. O lafı söylemesine izin vermesin yada sende söyle bende şaka yaptım dersin bidaha cesaret edemesinler
(255 puan) tarafından
Canım benim ben eşimle kaç kere oturup konuşmayı denedim ama eşim öyle oturup konuşan bi adam değil karşında duvar oluyo ya da dinlemiyo ya da hemen onları savunmaya geciyo bende biraz cirkefligimi gösterdim bu sefer eşim onlara daha çok duskunlesti
0 oy
(119,326 puan) tarafından
Kaynnaanlami yasiyonuz valla duyma yaa hala kim oluyo bi onlar karismiyodu bide onlar soksun burnunu
(255 puan) tarafından
Yok ayrı evdeyim ama o zamanlar sabah gidip gece gelmek zorundaydım onlar zaten kaynanamgili onlar yönetiyo
0 oy
tarafından
Deseydin keske ona araba alacagina kebdins koca al die azginligi basina vurmus onun laf sokcak yer mi ariyo 
(255 puan) tarafından
Kız bide o kadar köpek gibi hizmetlerini ettim kendi kızları kaçtı kaçtı gitti
tarafından
Yapma tatlim oyle insanlara yaranilmaz anlamaz onlar iyilikten falan
(255 puan) tarafından
Bıraktım zaten her lafı bizde öyle olmaz bizde böyle bizde şöyle k kadar sinir bozucu ki
0 oy
(382 puan) tarafından
erkeklerinde şu hiçbişeye aldırış etmemelerini anlamıyorum  

halada ne boş konuşmuş açık olunca noluyomuş gelin ay gerek eşim akrabası  gerekse kendi akrabalarım hepsiylede mesafeliyim kafamda rahat oh heleki bu tür boş konuşanlarla  
(255 puan) tarafından
Eşim yuzunden mesafelide olamıyorum kavga çıkartıyo bu sefer hayır görende açık sanki bana bi taraflarımı açıp geziyorum
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Bizde iki gelin var biri kapalı biri açık bende kapalıyım ama açık olan tam bi melek ya insanları artık böylede ayırıyorlar allah akıl versin ne diyim
(255 puan) tarafından
Değişik insalar iste
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Ay Allah'ım al almazsan hatirim kalır bak de boşversene banada diyolar 2, gelin kapalı 3.su açıkmis bende diyorum he ben farkliyimm
(255 puan) tarafından
Yok bizde askılı giyinmez yok söyle yok böyle neyin içine düştüğümü anlayamadım
(2,575 puan) tarafından
Bende giymem kız askılı evin içinde sicakken tek başıma olduğumda giyerim
(255 puan) tarafından
Düğünlerde falan elbise giyme diyo yani
(2,575 puan) tarafından
Seni öyle beğenip almış eşin. Kime ne? Ben böyle şeylere kızıyorum sonuçta öyle gördü beğendi aldı sonradan değiştirme çabaları niye
(255 puan) tarafından
Eşimde onların ağzına bakıyo işte
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Babaları orda can çekişirken onlar neyin derdine düşmüş çok yazıkk. Kimseyi ilgilendirmez kapalılığın açıklığın
(255 puan) tarafından
Bi kere içten gözyaşı dökmediler babaları öldüde
0 oy
(108 puan) tarafından
Sen laflarına yakışacağına otur kayınvalidene üzül 3ü de başındaymış kadının yazık:-)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 457 göst.
30 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 296 göst.
2 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Papatyasever (3,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 595 göst.
18 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 296 göst.