0 oy
124 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
15 aylik olacak bebegim vermedim daha. Veren varmi merak ettim balik yemedik çünkü. Boyu alt sınırda 75 cm kilosu iyi ama boyu alt sinirda demisti doktorum hic sormadim verebilirmiyim diye. Ne yapabilirim veren varsa hagi marka veriyor

6 Cevaplar

+1 oy
(7,675 puan) tarafından
Ben fish oil veriyorum onu seviyor bi de nutrigen iştah açıcı veriyorum
-Reklam-
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Ben möllers balık yağı kullanıyorum oğluma.

Sende doktoruna sor gerek görürse kullan.

Çünkü hafıza ve dikkat için çok faydalı .
(446 puan) tarafından
Yaşı uygunmu acaba onlari kullanmak için
(2,136 puan) tarafından
Benim oğlum 3.5 yaş olacak onun yaşına uygun .
0 oy
(2,687 puan) tarafından
14 aylik ben sordum dr a kullansak mi diye oda surekli balik yemedigimiz icin 7 den 70e aslinda herkesin kullanmasi lazim dedi icerigi en temiz olanini sor eczaneden oyle al dedi möllers kaliteliymis ama ben bulamadim o gun ocean marka kullanmistim hep demir d vit. O gun ocean vardi onu alip ciktim 
(6,441 puan) tarafından
Aynen öyle vallaha 3 kutusunu 300e aldım görümceme verdim 1 kutu gerisini içiriyorum tek şey düzenli içiremiyorum onada bi alışsam bide oceanın vitaminini aldım üzerinde arı resmi var
(2,687 puan) tarafından
Telefona alarm kur baci unutuyosan ayni saatte duzenli vermis olursun oylece bende actigim yada bitecegi gunleri not aliyorum yoksa o kadar kafa yok bende
(6,441 puan) tarafından
Alarm kuruyorum kızım uyanmıyor ki aç tok farketmez dedi eczacı ama sabah düzenli içir dedi
(2,687 puan) tarafından
Eneee bide vaktimi varmiş kiz ben hic oyle sabah aksam demedim gun icinde veriyorum sadece
(6,441 puan) tarafından
Evet eczacıya sordum o da kullanıyormuş aslında kuzenim dedi ama güvenemedim
0 oy
tarafından

image

Ben şu televizyonda reklamı çıkan jelibondan alacaktım fakat doktorum önermedi onlar sadece reklam kokan şeyler ben daha iyisini önerecem dedi bak bunu aldık bizde misler gibi portakal kokuyor değişik aroması da var günde 1 tatlı kaşığı veriyorum 27 aylık benimki. 1 haftada farketti diyebilirim 
0 oy
(2,537 puan) tarafından

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 164 göst.
+1 oy
9 cevap 149 göst.
26 Şubat 2022 Aile kategorisinde Trbznlugln (1,993 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Naz07 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy