0 oy
183 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Nasıl bir yol izlicem kızlar yardımcı olur musunuz?

15 aylık Kızım emerek uyuyor gece de 3 4 kere kalkıp emiyor. Bizimle yatıyor. Odasını ayirmak istiyorum ve gece beslenmesini kesmek istiyorum.

6 Cevaplar

+1 oy
(6,151 puan) tarafından
Hepsini birden yapma önce odasını ayır birkaç gün emzirmeye devam et sonra ki günlerde de mesela gece 3 kere emiyosa 2 kere emzir 3.de uykudan kalktığı zaman bi şekilde uykuya geçmesini sagla sonra bi kere emzir öyle öyle sonlandir 
(1,618 puan) tarafından
Bu gece ayırdım odasını iki üç kere kalkti geldi :)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kac yasindaki
(1,618 puan) tarafından
15 aylık
tarafından
Benimki 28 aylık ayrı yatırmak istiyorum ama korkuyorum küçük diye
0 oy
(66 puan) tarafından
Bence önce gece beslenmesini kes yoksa tekrar uyanip baska odada olsa sana gelecek zaten bu evrede gece beslenmesi aliskanlik uyumadan oncede emzirmek yerine çorba falan icirki uyanmasin birkaç gun inatlasabilir ama sonuc basarili olacaktir sonra odasini ayir gunduz uykularını orda uyutmakla baslatabilirsin direk gecis istemiyosan
(1,618 puan) tarafından
Canım oturma odasında uyutucam kendi odası yok da ben uyku sersemiyle kendi yatağıma alıyordum yanıma alıştı bende hepsini birden mi kessem acaba dedim
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Kızlar.                
0 oy
(13,891 puan) tarafından
Bende 3 yaşında odasını ayırdım biraz zor oldu ilk 3 gece ağladı ama uyuttum baş ucunda bekledim ben nebe süresini de açmıştım sende aç uyku için 

Ama Hepsi biranda olmaz ki agir gelir çocuğa 

Önce gece beslenmesini kes sonra yatağını ayır 
(1,618 puan) tarafından
Öyle mi dersin canım uyku sersemiyle yatağa alıyorum o yüzden kesmek istiyorum
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Ben uyku egitimi verdigim icin zorlanmadim gece iki kez emziriyodum uyurken 23-03 olicak sekilde bi gun 23 .00 emzirmesini emmek istemedi agzini acmadi o gun teke dusurdum 02.00 de emziriyodum sonra tasindik evde fazladan oda vardi kizimi direk oraya alistirdim (nasilsa yeni eve alisicakti ) o gun de yorgunlukla 02.00 deki emzirmeyi de kacirdim uyuyakalmisim :D kizim da istemedi hic o gunden sonra. Tasinmam bahanem oldu hem odasi ayrildi hem emmesi kesildi 11 .5 aylikken 
(1,618 puan) tarafından
Seninki akilliymis canimmmm hemen alışmış

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 253 göst.
0 oy
6 cevap 175 göst.
0 oy
7 cevap 224 göst.
0 oy
6 cevap 195 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Genc_anne (2,814 puan) tarafından soruldu