+1 oy
826 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından

Ona bakar büyütür müsünüz? 

Yoksa yetiştirme yurdunda mi verirdiniz ..

Ben sanırım büyütürüm :(

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ekonomik anlamda gücümüz asla kaldıramicaği için bakamam. Yoksa onun güzelliği sevabı nasıl başka olur. Ama tek cocuğa zor yetiyoruz. 
-Reklam-
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Eskiden öyleydi . Ama şimdi devleti bilmen gerek çaldı derlerse . Yada başka birşey . Kapıma bırakılsa önce karnını doyururdum .yetkililere haber verir tüm gereken işlemleri takip eder evlatlık alırdım 
0 oy
(27,535 puan) tarafından

Yurda veririm elim.ustunde olur hep bakamzdim heralde benimsemek zor 

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Peşin hükümlü konuşmak doğru değil İnsan başına gelmeden bilemez tabiki ama kalbimden geçeni söylemem gerekirse ilerde ailesinin çıkıp gelip elimden almayacağını bilsem bakarım ama ben emek verip sevgi  verip bakıp büyütürsem sonra ailesi çıkar gelir almak isterse cok kötü olurum vermek istemem bağ kurmuş olurum çünkü 
0 oy
(647 puan) tarafından
Benm komsum evlatlık aldı.cocuk 2 yaşında felandi 4 sene baktı kadın sonra babannesi geldi aldı.o yüzden bende yurda verirdim.
0 oy
(8,140 puan) tarafından
Dürüst olmak gerekirse bakmam bakamam o sorumluluğu almak istemem
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Devlet bu konuda hassas davranıyor usulsuz yollarla olur mu bilmem ama basvuru yaptiktan sonra baya baya inceliyorlar olmasi gerektiği gibi.

Ben  bakamazdım suan icin eminim benden daha guzel bakacak bir yuvaya gidecektir 
0 oy
(141 puan) tarafından
Asla evime almam. Başa bela olur kaçırdım falan sanırlar, polis belki o bebeği arıyordur.. Hemen alıp polise, yada yurda teslim ederim. 
0 oy
(5,066 puan) tarafından
Polise haber verirdim çünkü bu büyük bir sorumluluk yetemeyebilirim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 240 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,397 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 464 göst.
16 Temmuz 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 254 göst.