0 oy
351 göst.
Aile kategorisinde (966 puan) tarafından
Kizlar benim kardesim yuzuklencek bu cumartesi ben gecen carsamba geldim is guc olur diye bide annemgil gel dediler. Esim bensiz durmadi oda 1 gun sonra geldi geldi diye surat feln yaptilar istemediklerini belli ettiler bana ama esime degil . Simdi kardesimde istedigi kizda cok cahilce cok simarik simarik hareketler sacma sacma konusmalar . Kizin ailesi cok genis hergun bulusuyolar ediyolar gec saatlere kadar . Bide ailesi sorunlu icki uyusturucu tarzda . Annemgil esimle felan konusurken iste ailesi boyle soyle yandik gibisine konusup onlara karsi iyi davraniyolar kotu olmasinlar ama yani bos yere fazla samimiyete ne gerek var ki. Ben evlenmeden once bana hicbiseye izin vermeyen ailem kardesime herseyde izin veriyolar ediyolar. Annemin babamin yaninda kardesim kiza yemek yediriyo daha isteme bile olmadi . Birbirleriyle vurarak bagirark sakalasiyolar degisik degisik surekli odaya gidip sigara felan iciyolar . Anneme de cok kizdim  bu konularda bana herseyde yasak vardi burda hickimse bisey demiyo. Gelin anneme ters bile konusuyo yinede iyi davraniyo ama esim saygili felan hic yanlisi olmadi ona surekli laf sokuyo ediyo o da esim bensiz durmadigi icin ya cok bunaldim esim ailen ayrimcilik yapiyo demeye basladi . Bide zaten bu aksam beraber oturabilirdik annemle yine kizin ailesine gittiler ben evde kaldim gitmedim bos yere niye gidiyosunuz ki zaten yarin isteme olcak doldum ya yanlis mi dusunuyorum 

8 Cevaplar

+1 oy
(9,008 puan) tarafından
Kardeşinle kız kaç yaşında. 15 mi. Ne öyle ergen ergen. Milletin içinde vıcık vıcık hiç sevmem. 
-Reklam-
0 oy
(6,262 puan) tarafından
Eşin senin ailen artık annen baban da önemli tabi ama ezdirme eşini 
0 oy
(1,783 puan) tarafından
E bacım o zaman neden duruyorsun eşimi istemeyen beni de göremez yani.
0 oy
(499 puan) tarafından
Esini ezdirme bacım. 
0 oy
(2,298 puan) tarafından
Amaaan  siz eşinle sayginizi  koruyun bnce çokta takılmayın,  gelin ise kardeşinin düşünmesi takması lazım,  ne kadar kimse kimsenin hayatına karışmaya hakkı olmasada bnce gelenek görenekleri, örf ve adet lerimizi  unutmamak lazim
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Çifte standart bildiğin ezdirme canım eşini adam seni sevdiğinden gelmiş annenle konuş üstüne gitmesin bu kadar 
0 oy
(48,842 puan) tarafından
çok yüz göz olmuşlar suyu çıkar kavga ederler ikbal demisti dersin 
0 oy
(7,257 puan) tarafından
Bu devirde ağzına eden yaraniyo diye boşa dememisler ben şahsen öyle bi durumda olsam ailem bana değer vermiyo ki ben aileme veriyim derim onlar beni evlat yerine koymuysa bende eşime evime sahip çıkarım mesafemi koyarım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 418 göst.
8 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 124 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Izmirlianne (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 138 göst.
7 Mart 2023 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 668 göst.