0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kızlar 3 senedir kaynanamla oturuyorum bu 3 sene içinde evi bir kere olsun temizlemedi.Salonda yatıyor ben sürekli koltuğun yanına çarşaf koyuyorum belki altına serer diye ama sermiyor ben seriyorum bu seferde kaldırıyor çarşafı akşamdan tezgahı tertemiz yapıyorum ama kalktığımda dolu oluyor bir kere olsun kirli bulaşıkları makineye koymuyor zor iş değil kendisi çalışıyor ama şöyle bir şey var kendisi uykuyu seven bir insan değil 3 4 saatlik uykuyla ise gider.Desem ki gelir gelmez yatıyor yorgun ama uyumaz etmez yani.Ben bir lafsoyledigimde eşim hemen saygısızlık yapıyorsun diyor.elime yapismiyor iki parça şey ama kendisinin yapacağı şeyler yatağını toplamak sanki bana inat olsun diye yatağını koltuğa bırakıp gidiyor yani acaba ben mi büyütüyorum 

1 cevap

0 oy
(1,698 puan) tarafından
Onun yatağını toplama mesela. Baktı bi toplamadın iki toplamadın kendi toplar heralde. Mutfak için bi şey diyemem o konuda bence insanlar eğitilemez. Nasıl geldiyse öyle gider. Karşındaki kişinin karakteri buysa yapacak bir şeyin yok. Allah sana ayrı ev nasip etsin canım
(1,946 puan) tarafından
Onuda yaptım canım calismadigi zaman olmuştu yatağını hci toplamadim oda toplamadi artık ben dayanamadım hepsini kirlige attim
(1,698 puan) tarafından
Valla kuzum diyorum ya karakteri buysa düzeltemezsin. O yüzden ya bu deveyi güdeceksin ya da bu diyardan gideceksin. Madem ikisi de olmuyor, sabret. Hani ortada sana yapılan kötü bir muamele yoksa, dayak küfür yok sayma gibi şeyler yapmıyorsa eşin ve annesi sabırlı ol. Sen sabrettikçe Rabbim ecrini verir. İn şa Allah bu sabrının mükafatını da bu dünyada ve öbür dünyada versin ❤️
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 167 göst.
16 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 124 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Izmirlianne (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 351 göst.
1 Şubat 2023 Aile kategorisinde Asel Linam (966 puan) tarafından soruldu
0 oy