0 oy
515 göst.
Diğer kategorisinde (316 puan) tarafından
Ben çekindiğimiden var diyorum.kendisi verse alıyorum ama bu yok o yok diyemem.

29 Cevaplar

0 oy
tarafından

Aynı ben benim kaynanamda sorar eksiğin var mı fasulye nohut soğan patetes bende o sorarsa yok derim kendi bildiğine demem oda söyle bana der bende kimseden bisey isteyemem öyle derim güler neyim eksik olduğunu ben bilemem kızım der şöyle utanmadan der :)

-Reklam-
0 oy
tarafından
Of bende çok utangacim ya nasıl bu duygumu yenicem bilmiyorum 
0 oy
(583 puan) tarafından
Çok yakın oturuyoruz biz var desemde kendine alırken illa bizede alır kendi evinde ne varsa aynısı bizde de olur mutlaka ben orda yerken siz burda yemediğinizde boğazımdan geçmiyor der hep sağolsun her seferinde der canının istediğini söyle ben yapayım pisireyim uğraşma çocukla diye hiç sorun etmeZ fazla fazla alır yollar 
0 oy
(2,884 puan) tarafından
Kaynanam yok ama

Eltilerim var köyde

Samsun'da

Biri giderse muhakkak beni ararlar köye misafir geldi neyin eksik diye 

Bende kraliçe Elizabeth mektubu gibi 

Koca liste atarım

Hepsini gönderir

Eltilerim candır
0 oy
(438 puan) tarafından
İş yeri yılbaşında ramazan ayında ve kurban Bayramı'nda baya erzak veriyor bize çok şükür ama biz iki kişiyiz çok ziyan oluyor, tam tersi ben kayınvalideme gönderiyorum küçük bir lokanta işletiyor orada yapar diye, evde bocekleniyor ziyan olacağına o değerlendiriyor ama iyice alıştı huyuma da istemicemi bilir köye giden gelenden ne varsa gönderir sağolsun ama evde yoksa da isteyemiyorum hiç. 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Her gittiğimizde sorr hakknı yiyemem fasulye nohut şeker un aklına geleblck herşyi srar saolsn Allah yokluklarnı göstermesn kndi annemde öyledir kayınvalidem de öyldr
0 oy
tarafından
Dolabında bende yok olan ne varsa gettırırım öz annem gibidır
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla arayıp sormazlar fazla biz sorup yollarız o kadar kendilerine baksınlar yeter 
0 oy
(7,039 puan) tarafından
Benimki de soruyo herşeyi de koyuyo Allah var biraz fazla koyuyo ama utanmasa evindeki çöpü de koyacak 

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 1,294 göst.
0 oy
38 cevap 780 göst.
20 Ekim 2020 Aile kategorisinde Lelsie baya (702 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 285 göst.
25 Kasım 2022 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 439 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu