0 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından
tarafından kapalı
Yaşamıyorum neolur yardım edin koltukları sildim kollarım çok ağrıyor akşamdan beri ağlıyorum açısından neolur bilen yazsın.napayim çok kötüyüm 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

10 Cevaplar

+1 oy
(1,752 puan) tarafından
Bu kadar zorlayacak nasıl bir silme yaptın geçmiş olsun ağrı kesici iç. Sıcak bir duş al iyi gelir.
-Reklam-
0 oy
(1,088 puan) tarafından
Ağrı kesici iç başka ne yapılabilir ki bilmiyorum 
0 oy
(333 puan) tarafından
Kas gevşeticin var mı sür kollarına 
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Vazelin veya zeytinyağı yada kas gevşetici krem sür bi güzel ovala yavaş yavaş sonra havlu ısıt üstüne tut belirli bir süre geçmezse yarın sıcak suyla duş al ve masajı tekrarla
(442 puan) tarafından
Zeytinyağı yapayım keşke annem hayatta olsaydı o yapardı:( eşime yalvardım kalkmıyor bile ağlıyorum
(1,431 puan) tarafından
Ayyy kıyamam yaa , kız yakınında olsaydın ben yapardım ne var bunda mübarek eşinde de vicdan yok mu yaa :(
(442 puan) tarafından
Hiç böyle bilmezdim eşimi hem ağrıma ağlıyorum hem kimsesixligime:( hayat çok acımasız
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Boyun fıtığı mi vardi keşke bir anda yapmasaydnz kas gevşetici merhem varsa iyi gelebilir boyun kol arasına 
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Niye kndini yiprattin bu kadar:/ esin evde mi sicak biseyler ic uzan canim 
(442 puan) tarafından
Eşim hiç aldırmıyor geçer dedi uyudu:( napacagim bilmiyorum ağrı kesicide yok çok kötüyüm
0 oy
(712 puan) tarafından
Çok mu hırpaladın kendini kasların eğer fazla ısınmadan böyle kuvvete maruz kaldıysa onlar da zedelenmiş olabilir tabii bu durumda acil olarak ne yapılır bilmiyorum yanlış bisey yapma da acili ara istersen onlar sana bisey önerir belki veya nöbetçi eczaneyi ara onlar da bisey bilebilir 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Kas gevşetici ağrı kesici içebilirsin iyi gelir 
0 oy
(414 puan) tarafından
Et kesigi olmus buyuk ihtimalle sıcak su tut uzan kollarini havaya kaldir ama sicak suyu birkac dakika tut
0 oy
(442 puan) tarafından
Cevap yazan herkeste Allah razı olsun ağrıdan yazıp dönüş yapamadım yeni yeni geçti ağrı şişti kolum ama daha iyi çok şükür ağlamaktan gözlerim de şişti tabiki 
tarafından
Canım yaaa :( iyi olmana çok sevindim.İcim kötü olmuştu postundaki yorumlarını okuyunca .Nasıl geçti?
(442 puan) tarafından
Allah razı olsun 4 e kadar oturdum ellerim sabit hiç oynatmadim sisince geçti eşimin yaptığı zoruma gitti ağladım bir kalkıp neoluyor çok mu kötü demedi ağrısı kalbime vurdu artık ağrıyorsa sus dedi hiç tanımamak çok kırıldım
tarafından
Kötü olmaz misin ya kıyamam bacım benim❤️ insan böyle zamanlarda bı nasıl oldun diye sormasını bekliyo ama erkekler biraz garip bu konuda .Uykuları her şeyden kiymetli

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 346 göst.
0 oy
18 cevap 631 göst.
27 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tug.b7az21 (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 829 göst.
6 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryem 04 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 271 göst.
14 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ben geldm (1,755 puan) tarafından soruldu

379,977 soru

11,374,722 cevap

34,857 kullanıcı

...