0 oy
397 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
Şimdi yalan söylemeyi asla sevmem o zamanlar hayalim okuyamadigim için eğer bir gün evlenirsem o kişi deli gibi aşık olduğum ve onunda bana deli gibi aşık olduğu bir evlilikti. Çok dizi izlemekten böyle şeylerin hayalini kuruyordum dbebdvehdh adını Feriha koydum da emir vardı o çok güzel seviyordu fhrbdhrhfb neyse işte kısacası çok aşık olmak istedim. Ama yaş 26 hiç aşkı yaşamadım. Ama çok isterdim birisinin saçımı sevmesini gözlerimin içine içine aşkla bakmasını ve aynı şekilde aşık olduğum bir adamla evlenmeyi çok isterdim şimdi tek değişen şey 2 bebeğime aşık olmam deli gibi aşığım ikisine dbejdbdbdjej

25 Cevaplar

0 oy
(1,118 puan) tarafından
Yurt disina gidip okumak.   Belarusya ya.  Doktor olmak ti hayalim.  Ablamda o an okuyordu orda.  Annem cok dil doktu git oku git diye sal.ak kafam esimle sevgili olup onun yuzunden okumadim.  Gitmedim.  Olsun benim icin hayirlisi buymus esimde cok iyiyiz.  
-Reklam-
0 oy
(673 puan) tarafından
Rabbim evlatlarını sana bağışlasın yani ben de hayal ettiğim gibi bir hayat yaşıyorum sadece daha dindar olmak isterdim
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Sevgi dolu sıcak saygılı bir evlilik istedim. Kimsenin sesinin yukselmedigi birbirine kiyamadigi. Aşk hoyrat olabiliyor ama soft sevgi sadece huzurlu geliyor bana. Bunu başardık eşimle. Ekstradan eğlenceli de yani birlikte gülebilmek de güzel nimetmis:)
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Bugünlerin hayalini kuruyordum,meslek sahibi olup, esimle evlenip( o zamanlarda da onu seviyordum) çocuklarımızla mutlu huzurlu yaşamak.♡ Haa bi de iki çocuğum olsun istiyordum ama birincide pes ettim,bi kaza olmadığı sürece ikinci çocuk istemiyoruz.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 666 göst.
15 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 831 göst.
9 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 246 göst.
30 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melek.hfs (1,218 puan) tarafından soruldu
+1 oy
56 cevap 519 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu

382,136 soru

11,441,213 cevap

35,013 kullanıcı

...