0 oy
396 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
Şimdi yalan söylemeyi asla sevmem o zamanlar hayalim okuyamadigim için eğer bir gün evlenirsem o kişi deli gibi aşık olduğum ve onunda bana deli gibi aşık olduğu bir evlilikti. Çok dizi izlemekten böyle şeylerin hayalini kuruyordum dbebdvehdh adını Feriha koydum da emir vardı o çok güzel seviyordu fhrbdhrhfb neyse işte kısacası çok aşık olmak istedim. Ama yaş 26 hiç aşkı yaşamadım. Ama çok isterdim birisinin saçımı sevmesini gözlerimin içine içine aşkla bakmasını ve aynı şekilde aşık olduğum bir adamla evlenmeyi çok isterdim şimdi tek değişen şey 2 bebeğime aşık olmam deli gibi aşığım ikisine dbejdbdbdjej

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tamda istediğim gibi bir eş oldu ama kaderim gülmedi yüzüme ayırdı bizi ;/
(688 puan) tarafından
Şerler hayır getirir canım üzülme neden ayrıldınız
tarafından
Neden ayrildiniz
-Reklam-
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Çok şükür Allah'a herşey tam istediğim gibi oldu. Hatta Allah gönlüme göre vermiş hep istediğim buydu derim. 

Sadece Bahçeli dubleks evim eksik :) 
(688 puan) tarafından
Benim her şeyim tam maddi yönden ama manevi yönden en eksik ben olabilirim galiba
(1,752 puan) tarafından
Allah manevî yönden de herşeyi gönlüne göre versin inşallah. Her halimize çok şükür maddi anlamda bir evim olsa kendimi tam hissederim.
0 oy
(962 puan) tarafından
Allah nasip etmeyeceği şeyin hayalini kurdurmazmış"" peki bu lafı kim uydurmuş
(1,088 puan) tarafından
Yalan yok öyle bir şey benim hayallerim hep imkansız olmayacak bir şey yani çok da güzel her gece yatarken hayalini kuruyorum
(962 puan) tarafından
Bence de bende katılmıyorum bu söze
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Evlilik assla istemiyodum 1+1 dairemde köpeğimle yada kedinle yaşiycam bi ev istiyodum ot hayat mutlu hayat diyodum ama nasipte eşim oğlum kedim ve papağanım varmış hayalden bile daha güzel oldu şükür ❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Eşimle 17 yaşından beri tanıştığımız için hayalim hep eşim oldu. Çok sevdim sevildim. Aşık oldum. Hala da ilk günkü gibi seviyorum. Üstüne de iki oğlumuz oldu. Sevgim üçe katlandı. Yaş 31 :) 
(1,118 puan) tarafından
Kucuk oglan napiyor buyuyormu.  40 ciktimi
(8,955 puan) tarafından
Yok canım 27 günlük oldu bugün. Ama uyku sorunumuz var biraz. O zorluyor beni.
0 oy
(119,345 puan) tarafından
hayallerimi yasiyorum
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Ben aşkın sürekli hiç azalmayıp sürdüğüne inanmıyorum 

Tek aşkım oğlummuş onu anladım 
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Ay ben hep bankacı olayım dedim vizyonsuzmuşum sonra da oldum ahshsh keşke başka bir şey isteseydim 
(4,197 puan) tarafından
Allah kurtarsin :)) ben cok sukur kurtuldum amelelikden
(1,824 puan) tarafından
Yok yok yanlış anlaşılmasın doğumla beraber çıktım şükürler olsun artık evdeyim :)
(4,197 puan) tarafından
Bende evlendim izin donusu hemen kurtuldum:)
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Hayat insana her istediğini vermiyor bazen kardeşim imtihan dünyası ben ikinci baharımda buldum aşkı ve Birtane kızım var iyi ki çılgınlık yapıp evlenmişim herşey gönlünce olsun senin değerini biliyorsa hiç sorun etme
(2,055 puan) tarafından
Ilkiyle olmadı mı bazen  ikinci evlilikler daha iyi oluyormuş
(1,386 puan) tarafından
Yok olmadı ikinci evliliğimi iyi ki yapmışım çok mutluyum çok şükür
(1,386 puan) tarafından
Teşekkür ederim ama internetten bez almıyorum bire bir kaliteli değil şimdilik bezimiz var alırsam fişi sana atarım iyi geceler
0 oy
(4,197 puan) tarafından

Ben suanki hayatimi  hayal ediyordum ama farkli bir kisiyle. Rabbim yuzume gulmus te esimi cikarmis karsima cok sukru:)

0 oy
tarafından
Benim de hayalim meslek sahibi olmaktı ama olmadı istemediğim bir hayata girdim ama oglum oldu onunla mutluyum.
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Calisip kendi parami kazanmak isterdim su an alacagim o kadar cok sey var ki almak isteyip alamadigim 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Özgür olmayı hayal ederdim, kendi paramı kazanıp ufak bi yerde de olsa tek yaşamayı ve körkütük aşık olmayı, bi süre görüşüp gezip tozup sonra evlenmekti. Yaşadığım şehirin önlisans mezunuyum. Görücü usulü evlendim ve nişan döneminde toplamda 5 kez anca görüştük. Yeni yeni eşime ılan duygularım yükseliyor 
0 oy
tarafından
Hayalimde memur olup, altıma yarış motoru alıp Türkiye yi gezecektim. Hiç evlenmeyecektim. Ama evliyim bir de kızım var çok şükür. Neyseki evliliğim güzel. 
0 oy
(4,179 puan) tarafından
Hayallerimden de öte yaşantım cok sukur Rabbime. Esım kızım ve oglumla cok mutluyum. Rabbım daim eylesin inşallah 
0 oy
tarafından
Tamda hayalimi yaşıyorum. Sadece evim eksik 
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Bende hep filmlerde ki gibi bir ask ve sevdiği kadın için cok mücadele eden bir erkk istedim. Zor ve ımkansız bır sekılde esımle tanıstık 4 yıl ugrastı ettı uzun mesafe ılışkısıydık isvecten hep beni görmeye geldi. Ve benım nasıbı olmam ıcın olmasada Allahın ona dayanıp kabul edecek gucu vermesı için cok dua ettıgını soyler sukur ki oldu onu asla unutamazdım oda unutmaz evlenmezdım der hep:)

0 oy
(5,332 puan) tarafından
Ben gencim ve cok guzel hayallerim var :)
0 oy
tarafından
Hep kaosların içinde bir hayatım vardı hayal kurmaya fırsatım olmadı hiç
0 oy
(547 puan) tarafından
Tamda şuan yaşadığım hayatı hayal ederdim eşime aşık değilim aşkada inanmıyorum sevgi benim için daha önemli geliyor benim fikrim çok şükür halimize beni ve doğacak kızımızı çok seven bı eş ve babamız var şükür 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 661 göst.
15 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 831 göst.
9 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 239 göst.
30 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melek.hfs (1,219 puan) tarafından soruldu
+1 oy
56 cevap 516 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu

380,267 soru

11,385,204 cevap

34,884 kullanıcı

...