0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (422 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşimle sıkıntılarımız vardı bundan yaklaşık 8 ay önce bı tane hocaya gittik tadavi olduk 15 binliramizi aldı şimdi daha kotu durumdayiz eve girmek istemiyoruz içim daraliyor nefesim kesiliyor garip sesler kabuslar vb eşim kendini dışarı atıyor tanıdığımız vasıtasıyla bı hocaya resim attık oda sıkıntıları büyük bayanda fazla bişey yok ama erkek çok sıkintili kendini öldürmeye kadar düşüyor dedi dediği gibide bundan iki gün önce bana ben ölsem napar sin diye sordu bu hocada tedaviye 10 bin lira istiyor ne ezan sesine tahammül edebiliyorum ne çocuklara kafayı yemek üzereyim ne yapacağımızı şaşırdık 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

13 Cevaplar

+1 oy
(497 puan) tarafından
Ya çok büyük cahillik ya sahi Bi hica sizden para alır mı Allah aşkına ya inanamayij söyle şeylere abdest alın namaz kılık Allaha dua edin yardım isteyin psikoloğa gidin çok büyük yanlış yapmışsınız 
(422 puan) tarafından
Bilmiyorum çok yorgunum bedenim kalkmiyor
(497 puan) tarafından
Hemen kalkıyorum tövbe et hemen namaz kıl dua et Allahtan yardım bekle
(756 puan) tarafından
Katılıyorum. Hemen abdest alıp namaz kılın ve bolca dua edin yardım isteyin Allahtan. Eğer okuyaniliyorsanız sürekli bakara suresi açık ya da evde sesli dinleyin bunu baya bi süre yapın inş faydasını göreceksiniz
(2,223 puan) tarafından
Konu kapatıldığı için buraya yazmak durumunda kaldım ama Hacı nedir hoca nedir Allah aşkına ya resmen dolandırılmışsınız bunun yerine bir aile e danışmanına gidin ayrı ayrı da psikiyatriste gidin size ilaçlar versin yani inanamıyorum gerçekten 2023 yılında hala bunların olduğuna inanamıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sımdı bı 10bın daha atın ıyıce cinlerini yollasın, bırbırınızı kesmeden 30 bın ıster bu boyle gıder gıder gıder, Lanet olsun Allahın adını kullanıp boyle zulum edenlere, cami hocasına gidin konusun
(422 puan) tarafından
Bizde aynı şeyi düşünüyoruz bı sefer verdik 3 ay iyiydik sonra gene aynı bilmiyorum artık yoruldum
(826 puan) tarafından
Hepsi ufurukcu ay o kadar biliyorlarsa define bulur yalıda yaşarlardi:))
Bunların hepsi psikolojik.
tarafından
Valla böyle şeylere gidip para yatiriyorsan aklından şuphe at.
0 oy
(1,758 puan) tarafından
Gerçek hoca bu kadar yüklü miktarda para istemez.
(422 puan) tarafından
Erkeğin tedavisi çok zor demis
(1,103 puan) tarafından
Zor da ne yapiyo10 binlik saçmalık. Cami hocasına gidin daha mantikli
0 oy
(1,752 puan) tarafından
1. O evi değiştirin önce. Ve 2.si de gerçekten faydası olan hiç bir hoca böyle şu kadar bu kadar diye para istemez. Doğru dürüst bir cami hocası ile görüşün. 
(422 puan) tarafından
Anladım cnm
0 oy
(826 puan) tarafından
Keşke böyleleri yerine aile terapisti secseniz.  Hepsi psikolojik, dolandırıcı eline düşmüşsünuz.  Sizler sayesinde köşeyi dönüyorlar ne diyelim 
(422 puan) tarafından
Bilmiyorum ama gerckten yoruldum
0 oy
tarafından
BU YOLLARDAN BENDE GECTİM ONECLİKLE HİC BİR GERCEK HOCA AYETİ PARAYLA SATMAZ!!!!

DAHASİ DA BAZİ HİCALAR CİN MUSALLAT EDER VE BANA DAHA COK GELSİNLER DİYE ONCE NAMAZA BASLAYİN DAHA SONRA BU İSİ PARAYLA YAOMAYACAK ALLAH RİZASİ İCİN SİZİ KURTARACAK BİRİNE GİDİN 
(422 puan) tarafından
Anladım cnm ama bu devirde herkes paraya döktü zor durumdayım kafayı yiycem
tarafından
Anliyabiliyorum seni 1 sene yaşadım bunları eşimin bilinci kapanıyordu çok zor durumlar yaşadık önce senin gbi hoca kurtarır diyordum.. ama namazı aksatmadim ve bir hocaya gittim gerçekten kurtardı evdeki muskalari ben buldum elimle koymuş gbi
0 oy
(11,299 puan) tarafından
Evde bakara dinleyin her gün cami kapıyı açın havalandıran sirkeli suyla temizleyin dio bucak kendinizi ve eşinizi okuyun hacı hocaya inanmayın kim böyle bisi için para ister Allah aşkına dua kadar iyi gelen bisi var mı bu dunyada
(422 puan) tarafından
Teşekkür ederim deneyeceğim ins faydası olur
(11,299 puan) tarafından
Olur canım olur sen buna inanarak yap dua her kapıyı açar allahin izniyle
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Valla okurken bile ne yazayım ki dedim valla ne diycemk bilmiyorum en başından nie hocaya gittiniz anlamadım Allah yardımcınız olsun 
(422 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Canm büyü var üstünüzde evi fln değiştirin ve gerçek bir hoca para talep etmez sakın onlara gitmeyin Allah rızası için yardım edecek birine gidin .
(422 puan) tarafından
Öyle bı hoca yada yardım edicek birini buladik ne yazikki yoruldum yaşamak ağır geliyo
0 oy
tarafından
Para ile bu işleri yapanlara hoca demeyin Allah aşkına.

Kim bilir ne yaptı ya
(422 puan) tarafından
İnsan zor durumda kalınca yapiyobbiiyirum nolcak boyle
tarafından
Valla canım adam akıllı bir hoca bulun PARA ALMAYAN...
Evinize girerken ev boş bile olsa selam verin ardından ihlas suresi okuyun
Sürekli bakara süresi dinleyin yada okuyun. Evinizden kuranı kerim sesi eksik olmasın
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Herşeyin allahdan geldiğine inanmalı siniz ve onun vesilesiyle gideceğine bilmeniz gerek parayı kalpazanlara vermek yerine fakir olan insanlarımıza yardım yaparak veren el olmayı en büyük veren elin Allah olduğunu unutmadan ondan da kendiniz için istemeyi bunuda tekrar söylüyorum kalpazanlara gitmeden türbelere mum yakmadan yapın 
(422 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(141 puan) tarafından
CAHİLİYET......
0 oy
(268 puan) tarafından
Piskologa gornun, piskolog para aliyor isi o, ama hocanin isimi ki sizi okumak Allahin dualari ile para kazanmak, kendinizi dolandiryorsunuz ne diyim  
tarafından
Büyü yapılmış bunlara psikolog nasıl çözsün
(268 puan) tarafından
Tmm buyu yapilmissa guzel hocaya gitsinler dolandiriciya degil, para alan hocadam hocami olurmus, dualarla para kazaniyorlar

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 244 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 175 göst.
0 oy
6 cevap 69 göst.
15 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde WhiteSwaN (13,027 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.

380,259 soru

11,384,935 cevap

34,884 kullanıcı

...