0 oy
99 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (85 puan) tarafından
Kızlar normalde ben çok sakin biriyimdir ve bir o kadar da sabırlı insanimdir inanın benden daha sabirlisi yoktur o derece diyim size kolay kolay hayatta hiçbir şeye sinirlenmem ama 3 aylık hamileyim oğlumda hamileyken de böyleydi şimdi de böyle en ufak birşeye şimdi çıldırıyorum bağırıyorum çağırıyorum sinrilerim tepeme çıkıyor sebebsiz yere acaba hamilemiyim diye mi böyle yoksa gidip bı doktora sormalimiyim? 

2 Cevaplar

0 oy
(3,329 puan) tarafından
Canim sende demissin. Kimine uyku yapiyor kimine enerji sana da belki sinir yapiyordur. Kontrolünde mutlaka sor yada ozele gidiyorsan bi sor. Belki kan degerlerinden dolayı böyle oluyorsundur.
(85 puan) tarafından
Haklısın ama bunda daha çok sinirliyim korkuyorum o sinirden dolayı çocuğa birşey olucak diye
(3,329 puan) tarafından
Olmaz insallah troid var demissin. Troid=sinir canim. Ben gebeyken ilaci degistirdiler. Cok iyi gelmisti. Ihmal etme, hem karnindakine hem dogurduguna hemde canina yazık
(85 puan) tarafından
Haklısın kuzum
-Reklam-
0 oy
(899 puan) tarafından
Brdn de oğluma hamileyken çok sakindim kızıma hamileyken patlamaya hazır bomba gibiydim hormonal bir durum ya da kansızlık tiroid sorunu varsa o da yapar
(85 puan) tarafından
Evet ben oğlumda hamileyken tiroid sorunum vardı
(899 puan) tarafından
Tiroid için ilaç kullanıyor musun?
(85 puan) tarafından
Yok hayır
(899 puan) tarafından
Kullanman gerekiyor.bebegin zekasını etkiliyor

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 37 göst.
3 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karagoz2525 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 205 göst.
2 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 938 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Yoruldum bu hayatan (444 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 120 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu

381,171 soru

11,411,028 cevap

34,952 kullanıcı

...