0 oy
37 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (85 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar normalde ben çok sakin ve bir o kadar da sabırlı bir insanimdir hatta inanın beni görenler hep der vallahi sendeki sabır kimsede yok hiç birşey kolay kolay sinirlendirmez beni ama mesela oğlumda hamileyken birden sinir geldi bana doğum yapana kadar en ufak birşeye sinirlenirdim o sinir beni cildirtirdi resmen doğum yaptıktan sonra hep o sinirim çocuğa geçti şuan oğlum sınırli bir çocuk ve  yine eski ben halime döndüm bunu doktora sormayı da hep unuttum 

Şimdi tekrar hamileyim ve sinirlerim tavan yapmış durumda eşim bugün bana diyor sana hiç hamilelik yaramiyo elinde olsa beni bı kaşık suda bogacan

Bu durum sizce normal mi yoksa doktora sormalimiyim?
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 101 göst.
3 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karagoz2525 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 205 göst.
2 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 943 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Yoruldum bu hayatan (444 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 120 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,628 puan) tarafından soruldu

381,817 soru

11,430,930 cevap

34,991 kullanıcı

...