0 oy
486 göst.
Aile kategorisinde (2,103 puan) tarafından
Daha yeni doğum yaptım 8 gün oluyor 2 gün yattım sadece sonra ayaklandım bebeğim eşim ve ev ile ilgilendim bebeğime desteksiz kendim bakıyorum her şeye tek yetmeye çalışıyorum ki kendi görevlerimi boşlamayalım diye eşim djlık yapıyor bugün telefonunu kurcaladım evet kızlarla konuşması yoktu ama erkek arkadaşı ile konuşmasi beni şok etti yok grup yapalım o kızın arkadaşını senin o benim yok işte kızlar kesin olsaydı brn yalan söylerdim falan ama garip olan üzülmüyorum ağlamak gelmiyor içimden oğlunu düşünüyorum kucağımda emziriyorum ben parçalanmış aile çocuğu olarak her defasında çocuğuma bunu yaşatmamak için didinirken böyle olması üzdü ama kendim için değil oğlum için belki de ne yazık ki babalı ve anneli bir evde büyümeyecek onun bu hakkını elinden alışına bu öfkem bu üzgünlüğüm onun için 

İşin kötü tarafı ise ben bu adamı sabahlara kadar bekledim hamileyken gelince iki sohbet edelim sabah erkenden işe gidiyor gece çok geç geliyor diye adam çalıştığı yerde karı kız düşürüp buluşuyor sohbet ediyor öpüşüyorrr gelince utanmadan yüzüme bakıyor benş öpüyor şimdi de oğlu ile ilgili rol yapmak ve yalan söylemek ne kadar kolay ya da ben çok aptalım 

İstediğinizi düşünebilirsiniz evlendik zaten hemen hamile olduğumu öğrendim onunla birlikte yine buna benzer bir olay yaşadık yeni öğrendim hamileyim dedim ya kendim parçalanmış aile çocuğuyum diye yalvardı ayaklarıma kapandı onu bu çocuk için affetmişken tekrar aynı şeyde yapamıyorum 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok üzüldüm canım ne denir ki huzursuz aile ortamında buyumektense daha iyidir sanki babasıyla da görüşmeye devam edecek ne olursa olsun babası sonuçta rabbim yardımcın olsun inşallah 
(2,103 puan) tarafından
İlk zamanlar ona söyledim bana bişey olmaz yanlız kalacak olan sensin ben değilim diye bu konuşmalarının fotoğrafını çektim ne olur ne olmaz diye çocuğu ile arasında 8 9 saat olacak olan o ailesi o kadar her şeyin hevesini kırdı ki eşimi sevdiğim için neyse dedim hep ama şuan neyse diyemiyorum bu çok farklı bir boyut
-Reklam-
0 oy
(673 puan) tarafından
Sana ne Bisan derim ne boşanma..Rabbim evine huzur versin eşini salihlerden eylesin ..yavrunu sana bağışlasın size büyük büyük mutluluklar yaşatsın..Aminnn
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Ne karar verirsen ver lohusa halinle bu ihaneti unutma olur mu. En zor zamanında en yakınından gelen darbe her zaman önce acı sonra güç verir Allah yardımcın olsun 
(2,103 puan) tarafından
Çoook affettim her şeyi ailesi o kadar kötü ki onu bile hep neyse dedim eşim ile aram iyi onlar için huzur bozmaya gerek yok ama eşim evden çıkıp karı kız peşinde koşuyormuş doğum için hastanedeyiz diyor arkadaşına beni sorarlarsa hasta de
Bu günü asla ama asla unutmucam ve yaşadığım süre boyunca da unutturmucam
0 oy
(557 puan) tarafından
Allah affetsin ama sen affetme.

Ben böyle erkeklere hiç bişey diyemiyorum Allah'ın dan bulsun. Hadi senden utanmadı minicik bebeğinden nasıl utanmaz, onu nasıl pis elleriyle sever pis ağzıyla öper. Allah yardımcın olsun devam etme ilerde daha çok yıpranırsın bunun sonu her türlü ayrılık. en azından şimdi bebeğin buna şahit olmaz 
(2,103 puan) tarafından
Aynen öyle bugün için çok güzel planlarım vardı dün göbek bağı düştü bugün yıkarız diyordum ama istemiyorum şimdi çünkü o bu ana tanıklık edecek kadar o şeye sahip bir insan değil
(557 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Allah yardimcn olsn cnm çok üzüldüm heleki lohusa doneminde en cok ihtiyaç  duydugun zamanda bunu yapması 
(2,103 puan) tarafından
Birde bunun için bütün ailemi karşıma aldım ama evladım için değer sadece onun için almasaydım şuan kucağımda olmazdı
0 oy
(340 puan) tarafından
Adına çok üzüldüm bir kadın için en zor şeydir eminim hele ki lohusayken inan yanımda olsan sana sımsıkı sarılırım o kadar üzdün ki beni ağızdan boşan kurtul diye çıkması çok kolay kapıyı kapatınca içerde siz kalıyorsunuz çok canım yandı sabah sabah offff
0 oy
tarafından

Geçmiş olsun canım Allah bebeginle sana mutluluklar versin çok üzüldüm :(

0 oy
(8,955 puan) tarafından
Affedilecek bişi değil yaptığı aslında ama kapıyı çarp git de diyemem. Neler yaşadığını en iyi sen bilirsin. Allah hakkında hayırlısını versin. İnşallah sen ve oğlun hep çok mutlu olursunuz. 
0 oy
tarafından
İhanet kaldırması çok zor bir yük nasıl bir hayal kırıklığı ve acı yaşadığını tahmin bile edemiyorum ama fevri davranma soğuk kanlı olmaya çalış 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Madem öyle kuzum,toparlan kendin için yatırım yap.Bu adamın gözü dışarda aile kıymeti bilmiyor 

Zamanı gelince hiç beklemediği bi anda kapının önüne koyuver
0 oy
(13,146 puan) tarafından
Senin linçlenecek bir tarafin yok canım. Linçleyeceksek şeref yoksunu böyle insanları linçleriz. Bir söz var ya yapan bir daha yapar diye çok klişe ama doğru bir söz. Rabbim yardımcın olsun 
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Erkekler yasaklansin  kapatılsın  ya  tabi kötü olanları  sadece 
0 oy
(444 puan) tarafından
Allah'ın sevdiği kuluynuşsun önüne çıkarmış. bide göz göre göre kandırılmak var. rabbim bebeğinle sana çok güzel mutlu bi ömür nasip etsin inşallah. galiba bu erkekler hep böyle doyumsuz. Allah ıslah etsin bu Zamanın erkeklerini. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 456 göst.
13 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 316 göst.
8 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asra (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 190 göst.
12 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mh. 2606mt (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (80 puan) tarafından soruldu

380,251 soru

11,384,682 cevap

34,884 kullanıcı

...