0 oy
316 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (102 puan) tarafından
79 gün oldu normal doğum Yapalı afedersiniz ilişkiye girince çok acıyor diyorlar  ağrısı çok oluyormuş ya korkudan kontrole bile gidemez halle geldim esim çok şükür anlayışlı ama nereye kadar piskoloj bozuldu resmen gerçekten o kadar çok acıyormu birde sizce dikişler iyleşirmi 79 gün oldu birde

14 Cevaplar

+1 oy
(4,171 puan) tarafından

Denemeden bilemezsin :D

Şaka Bi yana benim de ilk gebelik ama  hic duymadım öyle şeyler canım çevremden bence seni korkutmuşlar öyle şey olur mu kimse 2. Yapamazdı o zaman doktoruna da git ihmal etme Allah korusun bu korkunu da aş eşinle normal hayatına devam et acısa bile ilk seferde acır ilk gece gibi düşün onu da canım 

(102 puan) tarafından
6 ay geçtikten sonra rahim kendini toparlıyor falan diyor ayy piskolojim aşırı bozuldu ya etkisin de çok kaldım  rüyalarına girer oldu
(4,171 puan) tarafından
Canım millet kırk çıkmadan deniyor burda yazıyorlar kanamam bitti iyiyim denedik vs diye tabiki günah ve erken o zaman daha sağlık açısından ama senin 79 gün olmus kendini korkutursan sürekli bu böyle devam eder o yüzden hic düşünme boşver akışına bırak evliliğini etkileme hamilelikte de olmadı ise bekledikçe daha zor olur araya soğukluk girer öyle düşün
(102 puan) tarafından
Haklısın  canım çok teşekürler iyi geldi konuşmak en azından biraz da olsa korkumu attım
(4,171 puan) tarafından
Rica ederim canım benim de doğum korkusu geliyor arada misal hemen kendi kendimi motive ediyorum saçmalama bu kadar kadın doğurmuş sen mi doğuramayacaksın falan diye kimsenin içinde kalmadı Bi şekilde çıkacak işte düşünme falan deyip rahatlıyorum :)) sende öyle yap canım yansa bile Bi kez yanar evliliğimden değerli mi de kendine :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Yok kız çevrendekiler sallamış 
0 oy
tarafından
E kontrole git mutlaka Dr a sor biz bilemeyiz canm öyle korkacak bir şey yok
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Rahim vücudun en arsız yeri doktor söylemişti. 

Öyle olmasa zaten 40 gün sonra hemen hamile kalınmazdı. 

Epey süre geçmiş hamileliğinizden sonra toparlanmışsınızdır. 
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Canım ben de 6 defa dikiş attırdım perişan oldum her dikişten sonra. Artık muayene esnasında ve dikiş atilirken o kadar kötü olmuştum ki birliktelik yaşamaya çok korkuyordum. Doğum yaptıktan 90 gün sonra beraber olduk kendini kasmadığın sürece hiç bir şey olmuyor. Öyle ölüp bitecek bir acı yok çok az bir ağrı oluyor. 
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Cevrendekilere bakma canım onlara kalsa her şey öcü. Özel şeylere bile burunlarını sokmasalar olmaz. Doğumdan sonra ilk kez olacağı için insan doğal olarak kasıyor bu yüzden biraz zorlanma olabilir. Senin 2 buçuk ay olmuş nerdeyse toparlanmışsındır diye düşünüyorum.
0 oy
(1,300 puan) tarafından
Canim 43. Gun iliskimiz oldu inanirmisin hamileyken aciyordu da o ilk iliskide hiiicc canim yanmadi. Hatta o zaman a kadar afedersin ama en rahat iliskimdi yani. 
0 oy
(2,617 puan) tarafından
Yok öyle bişey. Hatta daha bile rahat olur.
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Aslında bu senin elinde rahat olursan kasmazsan hiç anlamazsın bile 
0 oy
tarafından
Herkes aynı mı dene korkma sonuçta ilk günkü gibi ağrı olmaz heralde yani 
0 oy
tarafından

Benim anlamadığım çevrenizde ki insanlar sizin yatak odanızı nasıl dillerine alabiliyor     veya ilişki niz hakkinda boş yorum yapabiliyor

0 oy
tarafından
Bizim insanımız herşeyi abartmayi ve korkutmayi sever . Her insanın vücudu aynı değil korkma 
0 oy
(119,598 puan) tarafından
ilk gece gini oluyo ama kasma kendini
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Kız çoktan iyileşmiştir o dikişler. Ben sezeryanlıyım 40 çıktıgınca tamamen kapanmıştı dikişler. Bişi olmaz dene ve gör. Zaten esneklik kalmıştr orda. 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 489 göst.
4 Şubat 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,101 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 688 göst.
7 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Rukj (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 412 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Havvanursms (232 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 632 göst.