0 oy
270 göst.
Aile kategorisinde (393 puan) tarafından
Kızlar merhabalar biraz uzun olcak lütfen okuyun ve akıl verin. Simdi biz 1 sene oldu bi daireye oturduk ev sahibimizin kizi var 23 yasında ust katımızda oturuyorlar ve lokantalari var. Esimin dükkanın karsisinda esim surekli ordan yemek yiyordu kizda haliyle orda oluyordu. Ben doğum yaptim ilk zamanlar yanima geliyordu bana cocuk tatli gelir eşini unutursun vs bunun gibi sorular soruyordu. Aklima hic kotu bisi gelmiyordu.  Lokantada esim yemek yemeğe gittimi bi konu konusuldumu gelip bana anlatıyordu. Ertan abi de tavuğu cok seviyor yok makarnayı seviyor yok sunu yapti yok bunu yaptı  vs. Ben her dk esimle konusan biriyim ve biliyorum ne olduğu. Neyse geçenlerde esim arabayi kapinin önünde calistirken cikti bu yuruyerek gidiyordu esim bunu yari yolda aldi kendi gözlerimle gördüm.  Esime sordum soğuktu babasi beni gördümu yarı yolda aliyor ondan aldim dedi. Neyse bi kac kere bu esimle ayni anda cikmaya basladi birlikte gideriz filan die mdüşünüyor ne yaoiyor bilmiyorum.ben arabaya aldığı icin sinirlendim ve esim yolunu değiştirdi sürekli bir daha almadi. Bi gun eşim cikti aceleyle buda cikti yukardan esim hemen arabaya bindi gitti bu annesine yukardan konusuyirlar duyuyorum anne yaa gitti acele etsene filan diyor annesi ilin arabasinda ne isin var yürüyerek git diyor. Neyse boylr bi kac defa yaşandı bu sefer sinirlendigim icin esime arabayla gitmesine musade etmedim esim ise 9 da giderken ayni zamanda cikiyordu simdi arabayla gitmediğini bildigi icin 10 gibi filan gidiyr ise. Neyse sabah kar yağmış esimle bahceye ciktik esim ayaklarıyla kalp yapti büyük esim ise gitti ben iceri girdim 5 dk sonra cikti kalbin uzerinde dolana dolana kalbi bozdu sonra ise gitti. Kafayi yiycem acaba kizin esime ilgisi mi var. Esimin bana olan ilgisi güzel eksilen hoc bisi yok hatta brn bunlari sorun ettigim icin artik o lokantaya gidip yemek bile yemiyor bazen para isi oldumu gidicem diyor ve beni arayip cebine koyuyor çünkü yenj doğum yaptim bunu stres yaptığım icin beni yumuşatmaya guven sağlamaya çalışıyor.  Böyle tipleri görmüştüm bekarken simdi basimda ne yapmam gerek kızlar cok ku kafaya takiyorum acaba. 2 aylik bebegim var bazen stres yapiyorum sutum bile kesiliyor.

11 Cevaplar

0 oy
(6,047 puan) tarafından
Kıza bir küçük uyarıda mi bulunmalisin acaba
(393 puan) tarafından
Zamaninda dolayli dollardan bulunmuştum kocamla sohbet edilmesini karsisinda konuşulmasını sevmem demistim.
-Reklam-
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Kız ben en yakınımda yaşadım. Teyzemin kıza bana yardım geldi. İlk. Başlarda iyiydi herşey. Sonra baktım eşimi süzüyo. Eşim ona bakınca yakalanınca yani kafasini çevirip sırıtıyor. Munzur bı ifadeyle. Bide sevgilisi var. Benim kocam da hani onun bakacağı biri değil. Sanırım eşimde fark etti ki. Onun yanında çok yakın davrandı çok güzel sözler söyledi. Bı baktım bozuldu ağlayacak. Ertesi gün götürdüm evine bıraktım. 2 sonra aramış. Normalde eşime abi diyen kız ismiyle hitap ederek evde mi biz gelcez dedi. Bende kabul etmedim. Böyleleriyle baş etmek çok zor
(393 puan) tarafından
Allah'ım sabir versinn insan düşüne düşüne böyleleri yüzünden kafayi yerrr
(1,103 puan) tarafından
Kesinlikle. Allah tan telefonu falan yok . Yoksa salça olcak sonra bni kimse tutamaz.
(393 puan) tarafından
Az kaldi benide kimse tutamayacak
0 oy
(6,426 puan) tarafından
Eşin onu sert bir dille uyarsın ve yüzüne bile bakmasın ancak öyle samimiyet kesilir. 
(393 puan) tarafından
Aynen oyle yapiyor artik ona sinirleniyor belkide geri zekali
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Kız küçük bı kız değil ne olursa olsun bu şekilde arabasına alması vs gerekmez eşin mesafeyi korusun hangi bir kızı uyaricaz sürekli eşin bilicek nerede ne yapacağını burda kızla konuşman daha kafasına sokman olur ters teper yapma öyle bence.
(393 puan) tarafından
Istee gelmiyor çoktandir bi 40 miz cikcakti iste gelfi bana 40 nizda cikti mj vs die soruyor tersledim seni ilgilendirmez dje bir daha gelmedi
0 oy
(2,012 puan) tarafından
Bi insan bosuna suphelemezmez ya anlamiyorm evli barkli insanlara niye takıyorlar sen bence gene biraz daha dikkay et baktn devam ediyor uyar onu
(393 puan) tarafından
Istee artik esim gitmiyor anlatacak da bir seyi olmayinca mi ne gelmiyor
0 oy
(2,687 puan) tarafından

Okurken ben sinir oldum :angry: tutacan saclarindan o senin enisten olur abin olur pacozz diyecen platonik oldu şeytan durttu heral kizi dogru yol varken ne diye harama koşuyosa 

(393 puan) tarafından
Gerizekalı acaba bunun talibi filan yok kiskaniyormu masallah esiml3 aramız cok iyi sevgili gibi dolaniriz
(2,687 puan) tarafından
Bacisi buyuk ihtimal evde sevgi ve ilgi yok eşinde gelmis gitmis yaziktir demiş arabaya almis oda bunu ilgi gordu hoşuna gitti kesin cahillik muge anlida bidene şarlatana bi kiz kacmişti bilmem izledin mi arabada giderken kizin gozune gunes degmesin diye elini koymuş babasi yaşinda adam bak babadan gormedigimi ondan gordum diyo adamda zati kotu niyetli almiş gitmis o ayri meselede iste evden gormediklerini dişarda ariyolar oda yanliş kişide ariyo aslinda annesi demiş yuruyerek git nasi farketmiyo ben ona sasirdim dese ki kizim hayirdir yaptigin yanlis bak bi karisi var duzeni var hareketlerine ceki duzen ver demiyo
(393 puan) tarafından
Izledim evet konyalilar Allah'ım akıl feraset versin. Iste aileside genis ben hamileydim mesela babasi 50 yasinda babamla yasit yukariya cikarken canim cikardi denk  gelirdi gel goturuyum die ben kabul etmezdim yürüyüş oluyor der gecerdim. Esim teklif ettiyse kabul etmeseydi yani demi.  Anneside fark ettiki yürüyerek git diyor bence ilin arabasinda ne isin var  diyor. Bunun talibi yok tez vakitte talibi cikarda evlenir gider insallahhhh
(2,687 puan) tarafından
Taşinmakta zor iş taşinip gitsen desem iş yeri yakin gene.kurtuluş yok el birligiyle bi koca bulak pacoza da hepten gitsin :))
(393 puan) tarafından
:D hadii insallah bulup gitsin birini
0 oy
(13,258 puan) tarafından
Yani kim olursa olsun alamaz almamalı eşinle hiç bir şekilde karşılaştırma olaki bir şey olursa da bir güzel ayar ver aklını başına alsın 
(393 puan) tarafından
Almiyor artık esjm kotu bi niyetle almadi biliyorum yanından arabayla geçerken almazsam ayip olur dedi babasi beni aksam gelirken getiriyor adam die düşünmüş.
(13,258 puan) tarafından
Yok canım eşine kabahat bulmak için demedim zaten. Bazı kızlar çok afedersin k.şar oluyor evli bekar dinlemiyor onun icin dedim
(393 puan) tarafından
Evett Allah'ım akıl versin
0 oy
(3,251 puan) tarafından
Misal çek bi kere.annemlerin komşusunda bi kız okul iş derken sürekli evli biri götürüb getiriyordu. Kızın adına laf söz çıktı. Genc kız dikkat etmeli bu konulara diye. 
(393 puan) tarafından
‍♀️‍♀️ keske kendisi düşünse bu devirde kimseye iylik yapmayacan acaba ne düşündü sere fsiz
0 oy
tarafından
Allah yardım etsin sana bisekilde eşini uzak tut kizira uyar gerekirse
(393 puan) tarafından
Almiyorum artik kapiyi çalışıyor açmıyorum Allah'ım eşimi seytandan uzak etsin böyleleri insanın kafasina herseyi sokar
tarafından
Evinde bol bol bakara aç ama tedbir al erkek bu aklını Celeron bişey olur Allah uzak etsin senden imkanın varsa taşın kurtul
(393 puan) tarafından
Acayim nazar dularini açıyorum hem bebegim dinliyor iyi oluyor.Inşallah yaza düşünüyorum cnm
tarafından
Bir An önce uzaklaş da kurtul okurken bile kızın saçlarını elimde hissettim
(393 puan) tarafından
valla az kaldi bana da
0 oy
(91 puan) tarafından
Bunun acabasi falan kalmamış resmen eşine asılıyor hayır yani ayıp ya adam evli çocuklu ne diye kafasını karıştırmaya çalışıyor 
(393 puan) tarafından
Demi yaa bende oyle düşünmeye basladim artik ser efsiz biriymis
(91 puan) tarafından
Aynen öyle dikkat et canım valla böyleleri sümük gibi yapışıyor insana zaten bunlar gibisinde edep utanma haya yok olsa zaten evli adama yanasmazdi
(393 puan) tarafından
Evet heycan arıyorlar kendi aralarinda bir suru bekar oglan var yani
(91 puan) tarafından
Aynen edepsizler bir daha bir hatasını görürsen çek onu köşeye sert bir dille uyar hatta baksan dinlemiyor git annesiyle konus
(393 puan) tarafından
Evet ilk annesiyle konsumsk aklima geliyor da ne bilim
0 oy
(7,149 puan) tarafından
Yoo hiçte sütünü kesecek bişey yok bacım kızın hareketleri normal değil ama strese girmeni gerektirecek hiç bişey yok senin bi sucun yok günahın yok yaptığın bi yanlış yok niye kendini strese sokup kendine bebeğine eşine zarar veriyosun ki ben senin yerinde olsam gider bunları bir bir annesine anlatırım annesiyle konuşmasında acele etsene anne gitti annesi de elin arabasında ne işin var diye bi diyolog geçtiyse sana inanır ben senin yerinde olsan kızı da annesini de karşıma alırım bunları bir bir söylerim ben eşime güveniyorum şüphem yok ama başkasına da yaparsa başına bela alırsın derim sanki sen şüphe etmiyomussun gibi de ediyomussun gibi de bakışlarında da o kızı yerim anlar o da essek değilse 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 383 göst.
5 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Minnos bebek (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 447 göst.
1 Ağustos 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 142 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde melekk02 (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 344 göst.