0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (326 puan) tarafından

Ben aslinda reglim 2,3gün gecikmeyince test yapmayacagim diye söz verdim kendime çünki aralikta kimyasal oldu önceden test yapmasaydım bilmiycekdım. Size deyişik gelebilir ama ben regl oldum olali regle 1 hafta kala agrilar başlar 2 kala yok olur hic agri olmaz sonra regl olurum hep öyle biliyorum günümü. Bünyem böyle çalişiyor hep:DMesela agrilarim bugun durdusa sabah yok öteki güne kesin oluyorum. Hamile oldugum zamanlardada ondan şübhelenmişdim reglime 1 gun kala fark ediyordumki agrilarim hala devam ediyor sonra test yapib cift cizgi görmüştüm. Şimdi yarin regl günüm ama regl agrilarim var. Yine icimde şubhe var. Dogru ilişki az oldu 2 kere oldu ama reglin 14 16ci günleri oldu yumurtlama gunune denk gelmiş ola bilir. Hem erken bilmek istiyorum 2 kaybim var önceden yapilir ne tedavi olucaksa bir yandada ya yine kimyasal olursa diye. Sizce ne yapmaliyim

2 Cevaplar

0 oy
(1,824 puan) tarafından
Bence yap canım kimyasal da olsa öğrenmek daha iyi. Dediğin gibi erkenden müdahale şansınız olur inşallah sağlıkla müjdeli haberi alırsınız 
(326 puan) tarafından
Ya canımsın inşallah varsa sağlıklı olur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yap hadi bizede haber ver 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 704 göst.
27 Eylül 2020 Aile kategorisinde Kakulimmm (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 173 göst.