0 oy
137 göst.
Aile kategorisinde (590 puan) tarafından
24-26 aylık civarı çocuk krese verilmelimi

8 Cevaplar

+1 oy
(10,380 puan) tarafından
Eksisi yok. Sosyal gelişimi yüksek kaliteli vakit geçiren bir kuş var bizim evde. Çalışıyorum mecbur gidecekti ama iyi ki de gitti 
-Reklam-
+1 oy
(85 puan) tarafından
Konu hakkında bilgim yok üste çıksın postun.ama çok dikkat et canım neler görüyoruz haberlerde.yavrum 2 yaşında daha derdini de anlatamaz.çok iyi bir yer çıkar umarım verecegin yer
0 oy
(25,224 puan) tarafından
24 aylıkken verdim 1 ayda o kadar faydasını gördüm ki. Tabiki tam teşekküllü iyi biyere vermeni tavsiye ederim. Biz mecburiyetten ara verdik 5-6 ay kadar gitti galiba ameliyat oldu falan derken bu kışı evde geçircez haziranda inşallah tekrar devam edicek
(590 puan) tarafından
devlet kurumlarınınki daha gözetimli vs dye düşünüyorum
(262 puan) tarafından
Nagiş haklısın cnm neguzel kamera önemli ya heryere guvenilmiyor yavrularımızı emanet ediyoruz
(262 puan) tarafından
Evet cnm ama sanırım 3 yaş snr aliyolar belki 3 taş snr veririm bende birde daha uygun oluyor bildigim jadariyla
(10,380 puan) tarafından
Devlet kurumunda güvenlik mi... Peki bacım. Geçen yıl file olmadığı için ikinci kattan aşağı düşen çocuk var
(25,224 puan) tarafından
Devlet kurumunun güvenliliğine şahsen bende pek güvenmem.
Canım bana sorduysan İstanbul şişli de bizim kreşimiz
0 oy
(732 puan) tarafından
Burada bekleyeyim bende düşünüyorm 
0 oy
(262 puan) tarafından
Oğlum susn 28 aylık  bende 3 ay snr vericem bence iyi bir yer olursa çok faydalı olur sosyellesir konuşmasını etkiler birçok şey öğrenir bende şimdiden kreş ariyorum ama her yere güvenemiyorum bulamadım dsha
0 oy
(493 puan) tarafından
Bende vericem eylülde 4 yaşına girecek 2 sene okul öncesi yeterli olur diye düşünüyorum ben ose başlayacağım gönderenler yorum yaparsa bende okurum artı eksisi nedir ben güzel bir yer buldum biraz yüksek fiyatı ama olsun önemli olan oğlumun eğitimi 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ben de 24 aylıkken verdim ama çoğu zaman hasta oldu,haftanın 2 günü iyi 3 günü hasta oldu. Ama dil gelişimi ve sosyal gelişimi açısından çok çok iyi oldu.
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Bence eksisi olursa o da sık hastalanması olur.

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 285 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,898 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Italya (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 168 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 108 göst.